Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a macie moze jakis ludzi od przylaczy do polecenia? obilo mi sie o uszy nazwisko Nasilowski, mowi to wam cos?:)

 

Jedna z lepszych firm. Robiłem u nich instalację gazową i jestem bardzo zadowolony, szczególnie po niemiłych doświadczeniach z inną firmą, która wcześniej mi robiła przyłącze wodociągowe.

 

Tak więc polecam Nasiłowskiego. Ceny w moim przypadku dali bardzo normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam. zajmuję się profesjonalnie remontami i wykończeniami wnętrz (glazurnictwem wraz z modernizacją instalacji hydraulicznej i elektrycznej, wykonuję zabudowy z płyt g-k, hydroizolacje, biały montaż, tynki gipsowe, gładzie, układanie paneli lub deski barlineckiej i wiele innych). Jeśli zachodzi potrzeba to służę fachowym i praktycznym doradztwem podczas realizacji zlecenia. Wystawiam fakturę vat na życzenie, podpisujemy umowę chroniącą interesy obu stron, gwarancja na usługi. Cena usługi zostanie podana po wykonaniu kosztorysu i oględzinach przedmiotu prac. Posiadam dyplom czeladniczy w zawodzie glazurnik. Zapraszam do obejrzenia moich galerii na http://www.atlasfachowca.pl/?q=user/8909 Z wyrazami szacunku Artur Starzyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zajmuję się profesjonalnie remontami i wykończeniami wnętrz (glazurnictwem wraz z modernizacją instalacji hydraulicznej i elektrycznej, wykonuję zabudowy z płyt g-k, hydroizolacje, biały montaż, tynki gipsowe, gładzie, układanie paneli lub deski barlineckiej i wiele innych). Jeśli zachodzi potrzeba to służę fachowym i praktycznym doradztwem podczas realizacji zlecenia. Wystawiam fakturę vat na życzenie, podpisujemy umowę chroniącą interesy obu stron, gwarancja na usługi. Cena usługi zostanie podana po wykonaniu kosztorysu i oględzinach przedmiotu prac. Posiadam dyplom czeladniczy w zawodzie glazurnik. Zapraszam do obejrzenia moich galerii na http://www.atlasfachowca.pl/?q=user/8909 Z wyrazami szacunku Artur Starzyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zajmuję się profesjonalnie remontami i wykończeniami wnętrz (glazurnictwem wraz z modernizacją instalacji hydraulicznej i elektrycznej, wykonuję zabudowy z płyt g-k, hydroizolacje, biały montaż, tynki gipsowe, gładzie, układanie paneli lub deski barlineckiej i wiele innych). Jeśli zachodzi potrzeba to służę fachowym i praktycznym doradztwem podczas realizacji zlecenia. Wystawiam fakturę vat na życzenie, podpisujemy umowę chroniącą interesy obu stron, gwarancja na usługi. Cena usługi zostanie podana po wykonaniu kosztorysu i oględzinach przedmiotu prac. Posiadam dyplom czeladniczy w zawodzie glazurnik. Zapraszam do obejrzenia moich galerii na http://www.atlasfachowca.pl/?q=user/8909 Z wyrazami szacunku Artur Starzyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam wszystkich na forum.

 

W tym roku zaczynam budowę mojego wymarzonego domu. Działkę kupiłem już dawno na obrzeżach Marek.

 

A że nie jestem z tąd to proszę o kikla informacji.

 

Czy macie jakąś dobrą, szybko budującą ekipę budowlaną. Miło jak w rozsądnych pieniądzach wykonają budowę;)

 

Jaki skład materiałów budowlanych będzie dobry do współpracy?

 

Pozdrawiam,

Kamil B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mojej ekipy wolę nie polecać;] wybudowali bardzo dobrze ale przez ich mozolne tempo trwało to tyle że szkoda gadać..

u sąsiada zaczęli budowę miesiąc później z skończyli wcześniej. Jak załatwię namiary na tą ekipę to prześle Tobie.

 

Co do składu to ja korzystałam z usług Jędrzejuka - tu masz ich adres: http://www.smbmarki.pl

Dla mnie fajne było to że dużo na telefon mogłam załatwić, plusem było też to że szybko towar miałam na budowie.

 

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam wszystkich na forum.

 

W tym roku zaczynam budowę mojego wymarzonego domu. Działkę kupiłem już dawno na obrzeżach Marek.

 

A że nie jestem z tąd to proszę o kikla informacji.

 

Czy macie jakąś dobrą, szybko budującą ekipę budowlaną. Miło jak w rozsądnych pieniądzach wykonają budowę;)

 

Jaki skład materiałów budowlanych będzie dobry do współpracy?

 

Pozdrawiam,

Kamil B.

 

Witaj,

 

Ja buduję w okolicach Radzymina (a konkretnie w Michałowie k. Klembowa) z firmą: House Outlet Krzysztof Biernacki - http://houseoutlet.pl/index.html (w zakładce realizacje mój dom to "Siedlisko"). Jak do tej pory bez większych wpadek. U mnie działają jako generalny wykonawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...