Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Hmm, ja mam inaczej - zgodniem z Palenem Zagospodarowania pol działki mam budowlane a poł Zieleń izolacyjna (w strefie WOCHiK - czy jakoś tak...) = nie ma tam nić o lasach... jest tylko, ze 50% prow biologicznie czynnej, ale to rozumiem, ze paramert potrzebny do pozwolenia na budowe - ze powierzchnia zabudowy jest mniejsza nic 50% dzialki....

 

a co np. z drzewmi, jakie musze wyciac pod ogrodzenie??? ktos sie moze doczepic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kasia_de słupki do tej siatki będę miał ze zwykłych stempli. Stempelki czekają na mnie u jednego z naszych forumowiczów. ;)

Jak będziesz jechała po siateczkę to zaopatrz się w rękawice. Siatka jest troszkę tłusta, no i w samochodzie też jakaś folia się przyda.

A co do składu budowlanego... cóż... czasem zdarzają się takie perełki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a&zb a ile w obwodzie mają te drzewa (sosny)? Ja u siebie mam co prawda ~50 letnie i myślę nad zaproszeniem "objazdowego tartaka". Drzewa przerobi się na łaty i kontrłaty... Cenowo nie wiem dokładnie jak to wygląda, ale ponoć wychodzi się an tym całkiem nieźle.

 

Muszę zmierzyć. A gdzie się ogłaszają takie tartaki? To może się wstrzymam z wycinką do czasu rozpoczęcia robót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

nie sposob sie nie przylaczyc. Kupilam dzialke w Markach w marcu ubieglego roku - lokalizacja miedzy ulica Zagloby a Skrzutuskiego. Budowe rozpoczynam za 2 tygodnie.

Niestety mam poobne przygody z energetyka. Prosbe o warunki przylaczeniowe na budowlanke zlozylam w czerwcu 2006 a szanowna energetyka podlaczy mi prad w marcu 2008!!!! :o

Pozostaje mi wiec tylko i wylacznie agregat pradotworczy :(

 

Pozdrawiam.

 

Proszę proszę, trochę mnie tu nie było, a tu was tyle przybyło..... :D

 

Brzoza, który to domek budujesz? Bo ja koło ciebie jestem :wink: Mój domek na razie tylko z klejem (bez tynku), papa na dachu (zdjęcia w dziennku). Wpadłabyś na kawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jak po świętach ??? Ja od rana za załatwianie się zabrałem i tak:

-odwiedziłem majstra - jak pogoda dopisze zaczynamy za 10 dni !!!

-odwiedziełm tartak - zamówiełem na początek 2 m3 desek

-odebrałem kilka wycen dachu - ceny: różne, różnieste a wciąż jest dylemat: drożej z dachówki czy taniej z blachy .... chyba w blachę pójdziemy

-kupiłem styropian na fundament

-kupiłem folię kubełkową

uff i już dziś mam dość :roll:

Szukam jeszcze stali w dobrej cenie i tak ze 20 ton żwiru :)

Może ktoś z Was słyszał gdzie można odkupić płytki chodnikowe (takie betonowe), pod garaż potrzebuję, hmm co tam jeszcze....aaa stęple do zrobienia ogrodzenia na czas budowy kupię :lol: jak kto ma niech da znać.

A co do majstrów to szukam sprawdzonego hydraulika i elektryka na lato.

 

A jak u Was po świętach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje xwing Coś się będzie działo ;) Tylko drogi nie rozjeździj :D :D :D Co do elektryka to mam namiar na człowieka, który robił instalację w domu przed moją działką.. Jak chcesz to moge dać Ci namiar. Z tego co mówił to bierze 45 pln od punktu (hmm.. z materiałem?). A hydraulik? Może ja będę mógł Ci pomóc w wolnej chwili :D ;) :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki - im więcej namiarów, tym lepiej. Ja też mam namiary na dwa czy trzy miejsca, ale szukam - jak wszyscy - najtaniej, tym bardziej, że trochę mi tego pójdzie.

 

Aha - z koparkowych gości to ja najbardziej polecam tego - p. Mariusz (ma firmę koparkową :wink: ) - wszyscy przysłani przez niego panowie byli świetni, on sam oczywiście też. Tel. 501 286 315

 

P.S. Właśnie dostałam wiadomość od Ryśka (RYSZARD671) na priv -będziemy sąsiadami! - jak ja to forum czytam, że taką istotną informację przegapiłam? :o :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka cen ze wschodnich landów W-wy :wink:

Dziś byłem we Wiązownej i tak przejazdem zatrzymałem się u faceta co miał szyld - "Żwir, piasek, ransport - TATRA" i tak:

żwir - 1500 :o

piasek wiślany - 450 - 500

ceny z transportem do Marek. Obok był skałd budowlany i tam dostałem ceny na stal - 3700 pln/t :o i styropian elewacyjny 220 pln/m3. To tak do widomości.

Jak ktoś znajdzie tanio piasek i żwir to dajcie znaka. :wink:

 

ps. a wracając, na wiatracznej kupiłem nową antenę CB i jest znowu fajowo;

mobile, mobile ............ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z piaskiem się jeszcze wstrzymam, tydz temu na działce jak słup elektryczny wkopywaliśmy to się okazało że, jest super piasek w glebie. No i jak majstry przyjadą to ocenią czy się nadaje, jak nie to zamówię z zew.

 

gratulacje xwing Coś się będzie działo ;) Tylko drogi nie rozjeździj :D :D :D Co do elektryka to mam namiar na człowieka, który robił instalację w domu przed moją działką.. Jak chcesz to moge dać Ci namiar. Z tego co mówił to bierze 45 pln od punktu (hmm.. z materiałem?). A hydraulik? Może ja będę mógł Ci pomóc w wolnej chwili :D ;) :p

45 pln/pkt :o :o ja jeszce rynku nie rozeznałem ale nastawiony jestem na ceny 30 -35 (tu na forum tak pisali) , kurde wszystko tak drożeje że włosy się jeżą na głowie :evil: :x :evil:

A o sprawach hydraulicznych chętnie pogadam z szanownym sąsiadem osobiście przy okazji jakiegoś spotkania :wink:

 

A jak twoje PNB ? na kiedy obiecali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z piaskiem się jeszcze wstrzymam, tydzień temu na działce jak słup elektryczny wkopywaliśmy to się okazało że, jest super piasek w glebie. No i jak majstry przyjadą to ocenią czy się nadaje, jak nie to zamówię z zew.

 

gratulacje xwing Coś się będzie działo ;) Tylko drogi nie rozjeździj :D :D :D Co do elektryka to mam namiar na człowieka, który robił instalację w domu przed moją działką.. Jak chcesz to moge dać Ci namiar. Z tego co mówił to bierze 45 pln od punktu (hmm.. z materiałem?). A hydraulik? Może ja będę mógł Ci pomóc w wolnej chwili :D ;) :p

45 pln/pkt :o :o ja jeszce rynku nie rozeznałem ale nastawiony jestem na ceny 30 -35 (tu na forum tak pisali) , kurde wszystko tak drożeje że włosy się jeżą na głowie :evil: :x :evil:

A o sprawach hydraulicznych chętnie pogadam z szanownym sąsiadem osobiście przy okazji jakiegoś spotkania :wink:

 

A jak twoje PNB ? na kiedy obiecali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzialem wolne i jutro robie tour de all urzedy - spisałem all - może sie komus kiedyś przyda! GAZ< WODA< PRAD + pozwolenie na budowe!!!

 

Pzdr, M

 

====================================

 

Pozwolenie na budowę

 

Pozwolenia na budowę dla obiektów na terenie Marek wydaje Starostwo Powiatu Wołomińskiego Wydział Architektury i Budownictwa

Radzymin ul. Konstytucji 3-go Maja 19

tel. (022) 763 00 49. Do pozwolenia na budowę należy dołączyć 4 egzemplarze projektu przebudowy, tytuł własności nieruchomości, warunki zabudowy i zagospodarowania terenu (ten ostatni dokument wydaje Urząd Miasta Marki pok. 28 tel. (022) 781 10 03, 781 11 02 wew. 129).

 

ENERGETYKA

 

Adres:

ul. Piłsudskiego 61

05-200 Wołomin

Tel. 0-22 763 57 20 Fax 0-22 763 58 92

Godziny pracy Rejonu:

poniedziałek- piątek: godz. 7.00 - 15.00

Biuro Obsługi Klienta:

poniedziałek: godz. 10.00 - 17.00

wtorek - piątek: godz. 8.00 - 14.00

ZEW-T S.A. uprzejmie informuje, że Wydział Rozwoju i Wydział Zawierania Umów Przyłączeniowychprzyjmują interesantów we wtorki, środy i piątki w godz. 8:00 – 13:00

 

GAZ

 

Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Oddział Gazownia Warszawska

DZIAŁ PRZYŁĄCZANIA

ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa tel. 022 52-99-331(332,372)

Wołomin 05-200 Warszawska 7 022 787 66 68 022 787 64 43

Godziny pracy Biur Obsługi Klienta: piątek 8.00 – 14.00,

 

WODA

 

Wodociąg Marecki Sp. z o.o.

05-270 Marki, Żeromskiego 30

tel.: (022) 781 35 32; (022) 771 46 93 - piątek do 15.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...