Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiatm, po krótkiej przerwie 8)

 

Ja brałem beton z Legionowa , szybko miło i przyjemnie a cena

za B20 - 208 netto + pompa 450. U mnie poszło w glebę 23 m3 betonu. A co do formy płatności to płaciłem gotówką więc nie wiem jak z kartami czy przelewami.

 

możesz podzielić sie namiarami na ten beton???

 

 

Jasne:

Firma "BUDET s.j.

tel. 22 774 15 15 lub 22 782 25 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... nudziło mi sie dzisiaj rano i przejrzałem oferty dziąłek z ostatnich 2 tygodni - czy sprzedający się źle czują z tymni cenami?

 

Czy marki zrobiły się w ciagu pół roku tak prestiżowe, jak okolice Babic i kampinosu ;-))

 

Tak po prawdzie, to nie widzę żadnej przewagi Kampinosu nad Puszczą Słupecką, może poza liczbą komarów, zaś dojazd gdziekolwiek z tamtych rejonów jest po prostu koszmarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy marki zrobiły się w ciagu pół roku tak prestiżowe

 

Prestż prestiżem... Cena wysoka bo mamy własnych "ochroniarzy" którzy porządku pilnują w naszej wiosce. No wiesz "gang marecki" czy jak kto woli "mafia marecka" ponoć u nas się zadomowiła. :D

 

Swój swego (czyt. sąsiad sąsiada) nie ruszy :D :D :D

 

A na poważnie to rzeczywiście z tymi cenami coś nie tak. Z jednej strony się cieszyć, że wartość wzrasta, z drugiej zaś pogłębia się przepaść między tymi co "już mają" kawałek ziemii, a tymi co "chcieliby mieć". Wielu z tych co na początku roku zdecydowało się na zakup działki i budowę domu, a działki jeszcze nie kupiło, napewno odstąpiło od tego zamiaru i ciężko będzie im już spełnić swoje marzenia. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert,

a tam od razu weteran :wink:. Jakoś wtedy nikt nie chciał się ujawniać, że w Markach buduje (chyba oprócz Slawa).

 

My już od 3 lat mieszkamy i powolutku wykańczamy dom. Projekt Daria z Archipelagu. Mieszkamy przy Granicznej.

 

Co do konta to chętnie bym się do kogoś podczepiła, kto ma za dużo pieniążków :D A może teraz warto działkę sprzedać - bo ceny są ogromniaste.

 

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w budowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... !!! Graniczna.. Połówka pewnie się uśmiechnie ;)

 

Szukaliśmy działek w zeszłym roku w Twojej okolicy. Badzo fajną sprawą był lasek przy Długosza. Tyle, że były to działki 2000 metrów, a właściciele sprzedać chcieli połówki tych działek na zasadzie współudziału :evil: ...a z tym różnie bywa. Propozycja taka, bo MPZP nie zezwalał na ich podział.

 

Ale okolica fajna... tylko troszkę się kurzy jak samochody pędzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pofatygowałem się dzisiaj do MBT :evil: No kurde zadyma otarła się nawet o dyrektora :D No to może w skrócie:

 

- pierwsza runda - cena nie do ruszenia 3,66 brutto

- druga runda - rozmowa zmienia ton, schodzimy do 3,54 brutto

- trzecia runda - wizyta u dyrektora - kolejny bonus - tym razem 3,47 bruto no i odpowiedź "panie już więcej opuścić się nie da"

 

Niby grosze, ale zawsze coś. Najbardziej irytujące jest to, że jeszcze kilka dni temu sprzedawca obiecywał "paaanie - toż nic w górę już nie pójdzie, bo podwyżka była niedawno". Mój błąd - trzeba było zamawiać wtedy po 3,40 :evil:

 

Jakby kogos interesował zbiornik (szambo) to 10 m3 z pokrywą (bez włazu) kosztuje 2500 netto. Za pokrywę podwójnie zbrojoną trzeba dopłacić 100 netto. Podwójnie zbrojone płyty stosuje się na przykład pod podjazdy do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bylem w MBT w piatek i tez udało mi sie zejsc do 2,85 netto za bloczek (przy 8x360 sztuk) z transportem - handlowiec mogl 3%, natomiast 5% kierownik....

 

2. Z innej beczki, odebrałem w piatek też warunki przyłaczenia wody (na 2 stroy opisane ;-) - czy któs poleciłby jakiegoś wykonawce (kogoś, któz tymi warunkami kompleksoso mi tą wode doprowadzi ;-))

 

3. Na warunki prądu czekam już równo miesiąć, dzwoniłe - powiedzieli, ze se moge pismi napisac z prosbą o przyspieszenie - to napisałem - to jedyne co mi opuznia papiery do PNB...

 

4. GAZOWNIA - gdzie odbieraliście warunki przylacza gazy? Mnie z Wolomina odsyłają na Remiszewską... nie dodzwoniłem sie tam ...

 

 

Pzdr. grupe, MORETI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem już BK po 13-14 zl- jak dobrze podzwonisz to w tej cenie znajdziesz samochód.

 

Pewnie, ze w skladach lezy o 18-20 - bo licz, ze ktos przyjedzie i kupi na dzisiaj...

 

A z tym targowaniem to nie dajmy sie ogłupić, jest wolny rynek - a w tych warunkach klient rzecz swieta - w betoniarni powiedzialem temu handlowcowi (po tym, jak dał rabat 3%), ze albo kupie z 5% rabatem, albo wcale - i do nich nalezy decyzja. I chyba w kazdym biznesie mozna zastosowac zasade, ze lepszy wróbel w garści... niż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...