Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ooooo! to prawie moja grupa (a prawie robi wielką różnicę :wink: )!

Ja mam działkę w trójkącie pomiedzy kzwir-em, moretti-m i dante-m. Ale to działka na budowę dla dzieci (na razie wiek 4,5 i 0,9 lat). Przez najbliższe kilkanaście lat mamy zamiar zagospodarować ją rekreacyjnie (tylko 600 m2) i uprawiać tam ogródek - drzwa owocowe, krzewy, jakieś warzywa. Nic nas nie "pili", ponieważ wykańczany obecnie domek ma 6 pokoi + inne konieczne pomieszczenia (lokalizacja Warszawa-Białołęka, na mapie - do góry i na lewo od Kasia_de). Teraz to tylko wykończeniówka - dlatego niewile pomogę przy wyborze wykonawców, bo u mnie to było jakieś 2-3 lata temu, a czasy i wykonawcy się zmieniają. Poza tym nieczęsto bywam na forum. Moje obecne problmy to przede wszystkim pogoda. Już od prawie 4 miesięcy czekam aż przestanie padać i będzie chociaż jaden słoneczny tydzień :evil: . Wtedy może wreszcie skończę malować folią w płyniie taras i dokończę kładzenie gresu. I ... takie tam d.perele.

Ale grupę raczej będę się starał co jakiś czas przejrzeć.

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

My budujemy na Grunwaldzkiej, własciwie już niewiele zostało. Budowa wciągnęła nas tak bardzo, że zrezygnowałam jakis czas temu z aktywnego forum (na gazeta.pl) i skupiłam się na załatwianiu i bieganiu, co czynie do dzisiaj z różnym skutkiem. ;)

 

Jeżeli komuś w czymś będę mogła pomóc lub doradzić - służę pomocą.

 

pozdrawiam Was,

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem tutaj nowa i zupełnie zielona w temacie :). Jak dobrze pójdzie w przyszłym roku czeka nas budowa :) (okolice dalekiej Białołęki). W związku z tym prośba do doświadczonych, którzy już przebyli (albo są w trakcie ;) ) tę drogę o namiary na sprawdzonych i godnych polecenia: kierownika budowy; ekipę - razem lub osobno - fundamenty, ściany, dach; kogoś od ogrodzenia; pana co ma koparkę umie się nią posługiwać i przy okazji potrafi przesadzić kilka drzewek (samosiejki-ale jakie piękne!); speców od instalacji-gaz, elektryka etc. I wszystko inne co wyda Wam sie godne polecenia i może się przydać, a o czym być może jeszcze nie mam pojęcia.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w związku z zakończonym montażem schodów mam do sprzedania schody budowlane o dł 440 cm, szerokość 75 cm zrobione z krokwi. Słuzyły mi przez całą budowę i nawet moja zona nie bała się po nich chodzić Wytrzymałość gwarantowana. Chętnie odstąpię komuś kto nie lubi drabiny

Odbiór osobisty w Markach

 

fotki:

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/Zdjcie014m.jpg

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/Zdjcie015_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś,

schody jak malowane :)

szkoda ich na budowlane, może bym u siebie je wstawiła, toż to eksponat, mebel w sam raz do mojego holu :) i z jaką tradycją ;)

kiedy przeprowadzka?:)

pozdrawiam serdecznie :*

 

 

Cześć Iza :)

Nie ograniczam zastosowania jedynie do budowy, jak ktoś chce to może nawet do salonu :wink: :lol: :lol: :lol:

Nawet moi wykonawcy mówili że je wyheblują, zabejcują i nie będzie trzeba innych :wink: :D

Co do przeprowadzki toi na razie brak mebli, ale się powoli organizuję :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ale tutaj ruch w interesie! :o Powiększa się ta nasza grupa, i to jest bardzo miłe :D

 

Kasiu_de, może byśmy się spotkały, jakiś czas temu przeglądałam twój dziennik, ale nie było nowych wpisów. Ja w tym tygodniu jestem sama z dzieciakami, może wpadniesz na kawkę? :wink: Albo tak myślę, że jakiś spacerek na twoją budowę? :roll: Odezwij się na priva.

 

Kochani, ja służę wam namiarami na wszystkie moje ekipy, wszystkie się sprawdziły, więc polecam. Poza tym u mnie byli właściwie ci sami ludzie od całej wykończeniówki, co jest dość wygodne, bo dzięki temu mogłam na przykkład zrobić tynk zewnętrzny jak obsunął się nam termin z wygrzewaniem podłogówki pod kafle, no i nie musiałam robić castingów na każdą ekipę z osobna. W czym tu jeszcze mogę pomóc.... Już kiedyś (chyba) wspominałam, że mam dobrego gościa od koparki, aha, swoje okna też polecam (Kasia, chyba wy tez w końcu te bierzecie?) i drzwi Gerda.

Ponieważ ja nie zaglądam tu bardzo regularnie, w razie czego poprosze o wiadomość na priva.

 

Trzymam kciuki za wasze poczynania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich

jako że zbliża się termin rozpoczęcia robót :D potrzebuje baraku dla ekipy - możecie mnie poratować sprawdzonym namiarem? A może ktoś ma do sprzedania takowy?

 

Pozdrawiam

 

rorvik

 

Skorzystaj z ogłoszeń na allegro, np. z tego:

 

http://www.allegro.pl/item246726058__garaz_na_budowe_promocja_garaze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...