Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Problem polega na tym że na allegro nie ma w tej chwili praktycznie nic, a ja nie szukam blaszanego garażu tylko ocieplonego baraku w którym mogła by mieszkać ekipa. No i niestety potrzebuje go "na już" :( .

Ceny wynajmu są szalone, od 300 do 800 PLN za miesiąc. Nie muszę dodawać że tych za 300 - 500 nie ma :( Trudno coś wymyślę.

 

Pozdrawiam

 

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Znajoma (a właściwie jej ojciec :)) zbiła domek z desek szalunkowych, ociepliła styropianem i jej ekipa tam mieszkała :).

Jak się dobrze to zrobi to nawet można zrobić potem z tego domek narzędziowy. Jej wyszło to super fajnie, jak taki domek kupny w Castoramie :)

Generalnie, nie musisz do tego robić fundamentów itp. Deski i styropian i tak będziesz kupować a nie muszą być nowe i idealne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w BudoMarkecie - bo było najbliżej i udało się nam dostać niezłe upusty.

 

Budomarket ma dużo towaru, niemniej jednak z doświadczenia wiem, że po zakupie tynku właściwie możesz zapomnieć o dobrej współpracy :(

 

Umawiasz się na transporty i zapominają lub przyjeżdzają o dzień lub dwa spóźnione, z niepełnym zamówieniem itp.

 

Kupiłem u nich prawie cały materiał na dom (bez tynków i dachówki) więc oczekiwałem lepszej obsługi. Wszystko było Ok na początku a potem niestety jakość się pogarszała.

 

Za to w sklepie (tym z gwoździami, farbami, narzędziami) zawsze jest super. Ze sprzedawcami da się pogadać, dopytać, poprosić o jakieś kontakty - naprawdę w porządku. Sklep hydrauliczny jest raczej drogi i nie bardzo chcą dawać rabatów. Kominka ani kamienia tam nie kupowałem więc nie mam zdania :)

 

pozdrawiam

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w BudoMarkecie - bo było najbliżej i udało się nam dostać niezłe upusty.

 

Budomarket ma dużo towaru, niemniej jednak z doświadczenia wiem, że po zakupie tynku właściwie możesz zapomnieć o współpracy :(

 

Umawiasz się na transporty i zapominają lub przyjeżdzają o dzień lub dwa spóźnione, z niepełnym zamówieniem itp.

 

Kupiłem u nich prawie cały materiał na dom (bez tynków i dachówki) więc oczekiwałem lepszej obsługi. Wszystko było Ok na początku a potem niestety jakość się pogarszała.

 

Za to w sklepie (tym z gwoździami, farbami, narzędziami) zawsze jest super. Ze sprzedawcami da się pogadać, dopytać, poprosić o jakieś kontakty - naprawdę w porządku. Sklep hydrauliczny jest raczej drogi i nie bardzo chcą dawać rabatów. Kominka ani kamienia tam nie kupowałem więc nie mam zdania :)

 

pozdrawiam

 

K

 

My kupowaliśmy tam jakieś 4 lata temu - wtedy nie było z nimi problemu. Jak jest teraz to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zakupy u nich zaczęły się w 2005 roku i wtedy było super.

W 2006 zakupy były raczej niewielkie (bo tempo prac było znikome :) )

Od początku 2007 znów potrzebowaliśmy więcej materiałów i tu zaczęły się schody. Im bliżej końca budowy tym trudniej było coś załatwić :(

 

Generalnie w 2005 było świetnie a w 2007 niespecjalnie - licząc średnią w trakcie budowy: średnio :wink: :lol: :lol: :lol:

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zakupy u nich zaczęły się w 2005 roku i wtedy było super.

W 2006 zakupy były raczej niewielkie (bo tempo prac było znikome :) )

Od początku 2007 znów potrzebowaliśmy więcej materiałów i tu zaczęły się schody. Im bliżej końca budowy tym trudniej było coś załatwić :(

 

Generalnie w 2005 było świetnie a w 2007 niespecjalnie - licząc średnią w trakcie budowy: średnio :wink: :lol: :lol: :lol:

 

K

 

my kupowaliśmy w latach 2002-2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] jednak z doświadczenia wiem, że po zakupie tynku właściwie możesz zapomnieć o współpracy :(

Możesz napisać coś więcej. Co masz na myśli?

 

Za to w sklepie (tym z gwoździami, farbami, narzędziami) zawsze jest super. Ze sprzedawcami da się pogadać, dopytać, poprosić o jakieś kontakty - naprawdę w porządku. Sklep hydrauliczny jest raczej drogi i nie bardzo chcą dawać rabatów. Kominka ani kamienia tam nie kupowałem więc nie mam zdania :)

Czy to znaczy, że BudoMarket to kilka sklepów zlokalizowanych w tym samym miejscu? Coś na wzór Bartyckiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej. Co masz na myśli?

 

Problemy z terminami dostaw, umawiasz się i towar nie dojeżdża bez większych wyjaśnień czy przeprosin, generalne odczucie trochę niepoważnego traktowania (zwłaszcza w porównaniu z wcześniejszym podejściem :) )

 

Czy to znaczy, że BudoMarket to kilka sklepów zlokalizowanych w tym samym miejscu? Coś na wzór Bartyckiej?

 

Mniej więcej - w ramach jednej firmy o nazwie Budomarket jest kilka spółek (nie wiem jkak powiązanych kapitałowo) i w każdej z nich robisz zakupy odrębnie. Na ogół jest tak, że robiąc zakupy w części budowlanej z transportem możesz podpiąć również zakupy z cześci narzędziowej/chemicznej ale jak chcesz kupić tylko chemię to transport musisz organizować samemu (nie mają samochodów)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam społeczność Marecką,

Mam pytanie czy ktoś z Was ma godnych polecenia dekarzy. Jak zwykle soildnych i tanich (nie wiem czy można spotkać takich wykonawców) idzie zima i pomyślałem sobie, że warto by przykryć dom zanim chwycą mrozy i śniegi. Materiał w najciekawszej cenie dostałem w Dachluksie, ale tam gość (notabene mocno udzielający się na forum) na ten rok nie ma godnych polecenia wykonawców :( .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z Was ma godnych polecenia dekarzy.

Wprawdzie formalnie nie zacząłem jeszcze budowy, ale podczas poszukiwania ekipy do stanu surowego natknąłem się na (podobno) super dekarzy.

Kontakt do nich wyślę Ci jutro jako PW.

 

Jeso, zachęcam do zamieszczenia swojego "punkta" na naszej mareckiej mapie. Szczegóły zna RRobert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam społeczność Marecką,

Mam pytanie czy ktoś z Was ma godnych polecenia dekarzy. Jak zwykle soildnych i tanich (nie wiem czy można spotkać takich wykonawców) idzie zima i pomyślałem sobie, że warto by przykryć dom zanim chwycą mrozy i śniegi. Materiał w najciekawszej cenie dostałem w Dachluksie, ale tam gość (notabene mocno udzielający się na forum) na ten rok nie ma godnych polecenia wykonawców :( .

 

Pozdrawiam

 

Zapytam jutro mojego czy jest zainteresowany. Jakie pokrycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...