Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

pan od spychacza i transportu itp tel.602 275 930 niestety nie wiem jak sie nazywa.

po kalkulacji na zimno u mnie bardziej oplaca sie koparka 1000m2*3zl to jest 3tys. za spychacz a nie sadze by koparka musiala pracowac 3dni.

z tego co on mowil to transport spychacza kosztuje ile nie wiem.

na marginesie mam pytanie czy ktos potrzebuje ziemi na podniesienie terenu. pytam bo znalazlam goscia ktory ma jej bardzo duzo ale po1- chce zrzucic prawie hurtowo tj 45tys.m3 a po drugie jest daleko wiec musi sie mu oplacac. i tu dowoz na dzialke w cenie. dodam ze szukam czegos w cenie ok 120zl za wywrote 4-osiowa.

jak to nie wypali to nadal niestety szukam taniego transportu.

a mowia ze w polsce nie da sie zarobic :roll: za jeden transport jak pisalam chca 300zl a to oznacza ze dziennie moze byc nawet 1000zl chyba zrobie papiery na tranport wywrotami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ziemie jutro bym zobaczyla ta do nawiezienia, ale najpierw musze znalezc do dzis wieczora sporo chetnych. chodzi o to ze oni maja cale 10000m3 co stanowi ok 800wywrotek a to jest 10x za duzo. wiec jak znajde chetnych to jak to piaski to biere. cena atrakcyjna 100zl za wanne. a co do gliny to moj sasiad oszolom sobie podniosl teren o 1m. tylko nawiozl wlasnie syfu i pomimo ze nawiozl topi sie bardziej niz my.i on jest podobno z branzy i sie dziwi ze mu woda stoi. przeciez ta woda musi gdzies odplywac

a super ziemie do podniesienia mam ale nie mam transportu kurcze zawsze pod wiatr

ps. kasia_de widzialam twoja sciane i podziwiam ze jeszcze zipiesz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec po kolei ziemi nie ogladalam jeszcze bo 10tys m3 to bym musiala skromna dzialeczke podniesc o 10M!!!!!!,

ziemia to byla dobra wlasnie dla was niestety nie dla mnie bo z wierzchniej warstwy czyli ok60cm-80cm zdjetego humusu.

wanna to sa te najwieksze ciezarowy czyli nawet do 30t

mysle ze skoro jest juz troche chetnych moze zbierze sie wiecej to ja ja zobacze i wtedy dam znac- moze cos z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam uźywane stemple budowlane .Bardzo solidne - wymiary róźne trochę pod schody - większość ok 2,7-3m oraz długie i grube długie ok 5m .Razem ok200szt.Po5zł za całość.Do odbioru w Markach na Zieleń[email protected] własny-cięźkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...