Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie kupowaliście swoje stropy Teriva?

Poproszę o namiary telefoniczne.

Widzę, że nie bardzo chce Wam się dzielić swoimi doświadczeniami.

Może wobec tego zapytam wprost.

 

Wytypowałem dwa potencjalne miejsca zakupu:

1. Wołomin, Zagościniec, ul. Tramwajowa

2. k/ Radomia a dokładnie Orońsko

 

Cena przemawia za tym drugim miejscem. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta porównywałem (jakieś dwa lata temu i tak już zostało). Wyszło porównywalnie. Podstawowe plusy (jak dla mnie) monolitu były deski do wykorzystania przy deskowaniu dachu, nieco cieńszy strop niż w przypadku terivy, zwarta masa :D no i brak EWENTUALNYCH (!!) pęknięć i rys na tynku sufitu parteru.

 

Andy ...a na myśli miałem tylko i wyłącznie brak odpowiedzi na Twoje pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę Marki i okolice :D Ja jestem z grupy Wołomin.

 

Mam pytanie...

Czy ktoś z Was ma szambo?

Jakiego producenta polecacie?

 

 

Szambo (pojemnik/pojemniki) najprawdopodobniej zamówimy u producenta z okolic Radomia. Ewentualnie szukam chętnych do zakupu - będzie tańszy transport.

Szczególy poproszę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie stać mnie na Twoją rezydencję.

Tam mają mieszkać tylko budowlańcy.

A za zaproszenie dziękuję i gratuluję - jak rozumiem - zamieszkania we własnym domu :D

Ja swoim wykonawcom postawiłem blaszak. Zbili sobie gustowne, piętrowe "prycze", podłogę z palet i desek, a na to rzucili nawet dywan. Zaczęli w kwietniu, więc wstawiłem im piecyk olejowy. Nie mogli się nachwalić. Tak więc, jeśli chcesz, proponuję swój blaszak. Prycze jeszcze w nim stoją :)))Mój dom stoi w okolicy Kurpińskiego.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stropu - certus miał w zeszłym roku zeny zwalające z nóg!

 

W końcu kupiłam u Jędrzejuka za też straszną cenę, bo zamawiane "na szybko".

 

Polecam zagościniec, zabrakło mi belki i paru garów, bez problemu i szybko dowieźli, lepsza jakość od tych które mi Jędrzejuk zprowadził i cena była bardzo korzystna.

http://www.stropy.oleksiak.com.pl/kontakt.php?s=5

 

nie ma ktoś numeru do koparkowego Mariusza? ;-) sama podawałam gdzieś na forum, znaleźć nie mogę a numer mi zaginął :cry: a potrzebuję dołek pod szambo.

 

A może ktoś jeszcze chętny na szambo z Radomia? może cenę wynegocjujemy w grupie lepszą? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecamy oczyszczalnię przydomową

Jaką, tzn. jakiego producenta? Jak to jest z tzw. papierami, które trzeba załatwić by zainstalować "toto" na działce?

 

My mamy Ekocent 2200. Budowę się jedynie zgłasza, załączając plan sytuacyjny wykonany własnoręcznie na kopii planu zagospodarowania terenu. Nie trzeba projektu ani pozwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...