Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie przyłączenia gazu. W gaz media w Wołominie sprawę załatwia się tak, że oni robią odcinek od gazociągu w ulicy do ogrodzenia tzn do szafki, dalej mogą zrobić również oni, albo można sobie samemu zorganizować hydraulika z uprawnieniami i zrobić to we własnym zakresie. Odbierając projekt przyłącz gazowego dostałam również wycenę zrobienia tego kawałka od skrzynki do domu i wydaje mi się, że mogłoby to kosztować mniej. Niestety na razie nie znalazłam hydraulika zainteresowanego taką sprawą, jestem na etapie poszukiwań. Czy może ktoś z was ma już jakieś doświadczenia w tej kwestii lub posiada namiar na hydraulika potencjalnie zainteresowanego tą sprawą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pamiętaj, że na tę część instalacji, która będzie od skrzynki do domu też musisz mieć projekt, a nie każdy hydraulik Ci to zrobi...

 

Ja na razie zleciłam firmie GazMedia tę drugą część projektu (tę do skrzynki zleca gazownia), ale najprawdopodobniej im też zlecę wykonanie instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przyłączenia gazu. W gaz media w Wołominie sprawę załatwia się tak, że oni robią odcinek od gazociągu w ulicy do ogrodzenia tzn do szafki, dalej mogą zrobić również oni, albo można sobie samemu zorganizować hydraulika z uprawnieniami i zrobić to we własnym zakresie. Odbierając projekt przyłącz gazowego dostałam również wycenę zrobienia tego kawałka od skrzynki do domu i wydaje mi się, że mogłoby to kosztować mniej. Niestety na razie nie znalazłam hydraulika zainteresowanego taką sprawą, jestem na etapie poszukiwań. Czy może ktoś z was ma już jakieś doświadczenia w tej kwestii lub posiada namiar na hydraulika potencjalnie zainteresowanego tą sprawą?

 

Z tego co się orientowałem to chyba żaden nie będzie zainteresowany. Za dużo zabawy z odbiorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Jak wsystko sie powiedzie, to za 2-3 lata bede dumnym mieszkancem Marek (miedzy Mickiewicza a Okólną). Grupa marecka jest niezwykle prężna i usłużna, wiec pozwolę sobie korzystać z Waszego doświadczenia.

 

Ja na budowlance na razie znam sie w sposob umiarkowany :oops: ale jakbyście mieli problemy z prawem pracy to się polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TANIO odsprzedam listwy przypodłogowe drewniane ( fornir jesion) 20mmx60mm - po remoncie zostało mi 8 sztuk o długości 2,5m.Do tego mam również 1 paczkę (fabrycznie zamkniętą) finish deski (140cm) w kolorze jesion kolorowy i trochę luzem.Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę MARKI i okolice :D

Zwracam się do Was z OGROMNĄ prośbą....szukam dobrego, sprawdzonego elektryka robiącego instalację - namiary poproszę na PW

Z góry bardzo dziękuję.

Ps. W zamian mogę polecić sprawdzoną ekipę murarzy, dekarzy, sprawdzonego i konkurencyjnego cenowo producenta szamba, koparkowego...i to...chyba już wszystko :( :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania przyczepe kampingowa dla "fachowców".

Przyczepa jest w dobrym stani, 4-5 osobowa, z aneksem kuchennym, i ogromnym namiotem - przedsionkiem.

Przyczepa 1-osiowa niestety bez papierów. Lokalizacja Kazimierów gmina Halinów. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

Zyczę spokojnej budowy i samych najlepszych fachmanów. :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma bo dzialka byla nie podzielona jak oni to planowali, najprosciej sprawdzic na swojej mapie do celow projektowych jak tam jest kanalizacja projektowana czyli linia przerywana z literka k, to oni to uwzglednili. Jesli takiej lini nie ma -czyli tak jak u mnie to nalezy isc do wodociagow i kanalizacji wydz. inwestycji i sie dowiedziec juz konkretnie. nastepna tura uzgodnien prawdopodobnie rok 2010. No chyba ze ktos wie wiecej ale nie sadze by bylo wtedy mozliwe zalatwienie tego wczesniej bo to projekt unijny i ma on to do siebie ze kiepsko go zmieniac- chyba ze bedzie nas spora czesc to wtedy moze to jakos juz uwazglednia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przyłączenia gazu. W gaz media w Wołominie sprawę załatwia się tak, że oni robią odcinek od gazociągu w ulicy do ogrodzenia tzn do szafki, dalej mogą zrobić również oni, albo można sobie samemu zorganizować hydraulika z uprawnieniami i zrobić to we własnym zakresie. Odbierając projekt przyłącz gazowego dostałam również wycenę zrobienia tego kawałka od skrzynki do domu i wydaje mi się, że mogłoby to kosztować mniej. Niestety na razie nie znalazłam hydraulika zainteresowanego taką sprawą, jestem na etapie poszukiwań. Czy może ktoś z was ma już jakieś doświadczenia w tej kwestii lub posiada namiar na hydraulika potencjalnie zainteresowanego tą sprawą?

 

Witam:)

ja wlasnie czekam na projekt od Gaz Media, w zwiazku z tym mam dwa pytania: jak dlugo czekaliscie na odp. i na jaka kwote wycenili robote? Dodam, ze gaz od mojej dzialki jest w odleglosci +- 100m :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...