Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Witam wszystkich :D :D :D

 

co prawda nie jestem bezpośrednio z Marek, ale Nadmy to bardzo blisko....

 

pewnie na mapce się nie zmieszczę, ale jeśli pozwolicie :wink: chciałabym tu czasem móc zaglądnąć i podpytać o różne sprawy......

 

:lol:

 

Spokojnie łapiesz się w 50-cio kilometrową strefę ruchu bezwizowego :wink:

 

OH THANKS........ :D :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was miał pomysł jak zabezpieczyć na 3 miesiace do czasu wstawienia okien inwestycję? Zastanawiam sie nad wynajeciem na noc jakiejs ochrony, albo sciagnieciem z Polski 2 osob do pilnownia i drobnych prac.

 

Przy okazji, ktos ma namiary na jakąś podstawową ekipe do zwyklego ogrodzenia (podmurowka, slupki i siatka) - czyli nikt wykwalifikowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie

 

Właśnie rozpoczynam budowę w Markach i chciałbym sie przyłączyć do was i skorzystać z Waszych doświadczeń, spostrzeżeń i dobrych rad, które napewno Mi się przydadzą. Mam nadzieję ,że nie macie nic przeciwko temu. :D

 

 

 

witam serdecznie..... :D :D :D

 

choć sama jestem świeżak :lol: to witam i jakby co to..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie, jezeli jest droga gminna przy mojej działce czy to oznacza, ze gmina ma obowiazek zrobic droge asfaltową? Czy po prostu ich to nie obchodzi, ze jest ziemia?? a czy ktos wie, czy przy ulicy Nałkowskiej bedzie gaz i kanalizacja?

pozdrawiam

 

generalnie ma utrzymywać drogę - niekoniecznie utwardzać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopoty ze znalezieniem kogoś kto obuduje mi kominek :cry: Już trzy kontakty mi odpadły. Jeśli znacie kogoś takiego, kto sie zajmuje obudową kominków to bardzo poprosze o namiar.

Dodam, że kominek mam już podłączony, pozostało go tylko obudować.[/quote

 

 

zobacz na http://www.kominki.net.

 

 

mają gotowe pomysły na kominki (patrz zakładka obudowy) oraz projektują na indywidualne potrzeby...

 

ja się do nich przymierzam pod koniec lata - a kontakt dostałam tu na forum.

 

Natomiast z chęcią bym się wymieniła na kontakt do kogoś kto podłączył by kominek z płaszczem wodnym. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopoty ze znalezieniem kogoś kto obuduje mi kominek :cry: Już trzy kontakty mi odpadły. Jeśli znacie kogoś takiego, kto sie zajmuje obudową kominków to bardzo poprosze o namiar.

Dodam, że kominek mam już podłączony, pozostało go tylko obudować.

 

A czym ma być obudowany? Jeśli ciętym kamieniem to mogę dać Wam kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopoty ze znalezieniem kogoś kto obuduje mi kominek :cry: Już trzy kontakty mi odpadły. Jeśli znacie kogoś takiego, kto sie zajmuje obudową kominków to bardzo poprosze o namiar.

Dodam, że kominek mam już podłączony, pozostało go tylko obudować.

 

A czym ma być obudowany? Jeśli ciętym kamieniem to mogę dać Wam kontakt.

 

Większość obudowy z gipsu, ale z elementami kamienia. Obudowa w prostej nowowczesnej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.

Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz-zobaczyc-co-licytujemy,t126304.htm

 

Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować

http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Sluchajcie czekam juz 3 miesiac na warunki na prad, czy moge ich jakos postraszyc :wink: .Czy ktos mial podobnie czy to tylko u mnie tak jest?. Pozdrawiam

 

Możesz wpaść znienacka i zrobić HU! ale nie wiemczy to coś pomoże... w groźbę że założysz oświetlenie gazowe też raczej nie uwierzą... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie czekam juz 3 miesiac na warunki na prad, czy moge ich jakos postraszyc :wink: .Czy ktos mial podobnie czy to tylko u mnie tak jest?. Pozdrawiam

Zakład Energetyczny na wydanie warunków przyłączeniowych zgodnie z prawem ma 14 dni!

W Twojej sytuacji postraszyłbym ich Urzędem Regulacji Energetyki. Boją się ich jak ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...