Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Witam,

 

od poniedziałku mam do sprzedania barak tzw starego typu /z półokrągłym dachem/ kolor blu laguna;)

Mieści się w nim do 7 robotników, nie cieknie ma instalację elektryczną.

W razie potrzeby mogę pomóc w transporcie /niezbędny duży samochód z HDS'em/.

 

Poza tym:

Dachówka karpiówka Koramic naturalna cegła - 900 szt + po kilka szt. dodatków.

Pustaki stropowe Certus 8 palet

Pustaki keramzytowe działowe produkcji Leier - 400 szt.

 

Tanio oddam:D

 

Mogę pomóc w transporcie.

 

Więcej info na prv.

 

Wszystkow Strudze

 

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam po miesiecznej przerwie. Mam nadzieje ze u wiekszosci z Was budowa idzie pelna para.

 

Ja dzis sfinalizowalem umowe koncowa i chce ostro ruszyc z kopyta :)

 

jakbyscie mogli mi polecic:

 

- firme do oczyszczenia / wyrownania terenu (na dzialce jest troche malych samosiejek i teren jest minimalnie nierowny)

- sensownego geodete (do nieskomplikowanej robota)

- osoby ktore zaprojektowalyby przylacza

 

Z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie juz padalo pare razy na forum, ale zadam ponownie: czy mozecie polecic jakiegos sensownego kierownika budowy lub inspektora nadzoru, ktory dopilnowalby prac wykonczeniowych??

 

szukaj szukaj bo warto, ja sprawę zbagatelizowałem na etapie od stanu zero do tzw. deweloperskiego i żałuje bo wkradło się kilka błędów nie do usunięcie a tak może by się udało tego uniknąć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam ekipu do wykonania ogrodzenia - podmurówka betonowa + montaż przęseł - ok 70 mb.

Jak macie kogoś albo wiecie gdzie właśnie robią ogrodzenia proszę o namiary.

 

rafal

 

U mnie właśnie robią, podjedź, zobacz, pogadaj, w razie czego dam telefon jakbyś ich nie zastał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienia jest jeszcze sporo: tynk zewnetrzny, ocieplenie poddasza, glazury, terakoty, kostka brukowa itp. Tak, jak moj przedmowca kierownika mielismy do czasu zakonczenia stanu surowego i to byl blad.... sa pewne niedociagniecia, ktore nie zostaly albo dopilnowane, albo po prostu powstaly z naszej niewiedzy i nieznajomosci tematu:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam ekipu do wykonania ogrodzenia - podmurówka betonowa + montaż przęseł - ok 70 mb.

Jak macie kogoś albo wiecie gdzie właśnie robią ogrodzenia proszę o namiary.

 

rafal

 

U mnie właśnie robią, podjedź, zobacz, pogadaj, w razie czego dam telefon jakbyś ich nie zastał.

 

Dzięki za info, wpadnę jutro lub w sobotę i pogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam agregat 2200w

 

http://allegro.pl/item349921260_agregat_generator_pradotworczy_2200w_einhel.html

 

Kupiony w NIEMCZECH 27 DNI TEMU, PRZEPRACOWAŁ RAZEM 11 GODZIN, SPRZEDAJĘ BO PODŁACZYLI MI PRĄD. JEDYNE CO TRZEBA TO WYREGULOWAC TO LINKĘ URUCHAMIAJĄCĄ , AGREGAT JEST SPRAWNY, MA ZABEZPIECZENIE PRZED BRAKIEM OLEJU, WAGA 47 KG ,ZASILA WIERARKĘ I PIŁĘ ELEKTRYCZNĄ

 

mam jesze jeden 5,5 kw

NIE ZNISZCZONY

TEL KONT 660 76 30 10

 

ps czy ktoś ukladał karpiówkę kolor "angoba", szukam dodatków bądz pozostałosci

serdecznie pozdrawiam

Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się nie działo no to się teraz zaczęło. Słowo kluczowe: Zakład Energetyczny.

 

W zeszłym roku złożyłem wniosek o docelowe przyłącze kablowe, które zresztą mi się należy, bo linia przyłącza budowlanego przecina się linią średniego napięcia biegnącą wzdłuż brzegu działki. Dostałem zgodę i podpisałem umowę z terminem realizacji koniec 2008, nieświadomy co sobie szykuję.

 

Aby się móc zgłosić zakończenie budowy potrzebuję odbioru przyłącza. ZEWT nie chce zmienić statusu obecnego przyłącza na docelowe i go odebrać ani nie widzi możliwości przyspieszenia wykonania kablowego: "jeszcze nie dokonano wyboru wykonawcy" - to co oni robili przez 8 miesięcy?

 

Czy jest jakiś sposób na tych wrednych sk.... monopolistów :evil: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na tych wrednych sk.... monopolistów :evil: ???

URE

 

No tak, tylko nie wiem czy mam się na co poskarżyć. Co prawda logika mi podpowiada, że skoro mogę mieć przyłącze budowlane napowietrzne to niby dlaczego nie można go na pół roku "udocelowić" zanim nie wykonają kablowego. Sami twierdzą że napowietrzne to robią od ręki.

 

ZEWT może jednak udawać świętego i nie zgodzić się na powyższe dla mojego bezpieczeństwa a termin końca 2008 na wykonanie kablowego przecież zaakceptowałem w umowie więc o co mi teraz chodzi, prawda?

 

Wrrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sprzedam 2 palety (100 sztuk) pustaków stropowych Teriva I bis. Cena 300zł.

Poroterm P+W 10 - 300szt, cena za sztuke 5zł.

Poroterm P+W 18 - 240szt, cena za sztuke 5zł

Poroterm P+W 25 - 100szt, cena za sztuke 5zł

Poroterm P+W 30 - 120szt, cena za sztuke 5zł

 

Kilka pustaków wentylacyjnych...

Odbiór własny z Marek.

Pozdrawiam, Piotr

0608 678 726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...