Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Dawno nic się nie działo no to się teraz zaczęło. Słowo kluczowe: Zakład Energetyczny.

 

W zeszłym roku złożyłem wniosek o docelowe przyłącze kablowe, które zresztą mi się należy, bo linia przyłącza budowlanego przecina się linią średniego napięcia biegnącą wzdłuż brzegu działki. Dostałem zgodę i podpisałem umowę z terminem realizacji koniec 2008, nieświadomy co sobie szykuję.

 

Aby się móc zgłosić zakończenie budowy potrzebuję odbioru przyłącza. ZEWT nie chce zmienić statusu obecnego przyłącza na docelowe i go odebrać ani nie widzi możliwości przyspieszenia wykonania kablowego: "jeszcze nie dokonano wyboru wykonawcy" - to co oni robili przez 8 miesięcy?

 

Czy jest jakiś sposób na tych wrednych sk.... monopolistów :evil: ???

 

Wysyłać listy, dzwonić i być upierdliwym - to działa :D Sama to przeszłam z ZE Wołomin ale w końcu udało się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a ja szukam tanie dobre szczelne szambo, nie wiem czy lepsze betonowe czy plastik? no i projekt tego szamba. Mozecie cos polecic, jak wczesniej pisalam na kanalizacje sie nie zalapalismy :(

 

jak masz przy podjeździe to beton (plastik się połamie)

jak gdzieś indziej (gdzie nigdy nic nie będzie wjeżdżało) to jakiekolwiek

(np. tańsze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Poszukuję właśnie elektryka i mam do Was pytanie ile płaciliście za punkt. Mam kosztorys w ktorym montaz gniazda 230V wyceniony mam na 29 zł, a oswietlenia na 37zł (już z VAT-em).

Warto brać czy szukać dalej?

 

No i odnosnie szamba...

Pamietajcie ubic ziemię po wrzuceniu szamba.

Sasiad ziemi nie ubijał i cala kostka po zimie sie zapadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Poszukuję właśnie elektryka i mam do Was pytanie ile płaciliście za punkt. Mam kosztorys w ktorym montaz gniazda 230V wyceniony mam na 29 zł, a oswietlenia na 37zł (już z VAT-em).

Warto brać czy szukać dalej?

Ja mam elektryka, który bierze 48 zł/pkt

W cenie robocizna i materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam elektryka, który bierze 48 zł/pkt

W cenie robocizna i materiały.

 

Ale w te materialy to chyba tylko przewody wchodzą? Bo nie możliwe, żeby tyle wyszło ze skrzynką i bezpiecznikami przeciwprzepięciowymi?

 

No i reasumując możesz mi przesłać namiary? To może poprosze o jakąś wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuje pilnie ekipy do drobnych prac muraskich - nasza ekipa niestety zniknela bez sladu....

Ilosc pracy do wykonania oceniam na ok 3 dni robocze.

Mozliwe dalsze zlecenia - ocieplenia i otynkowania domu oraz zrobienie ogrodzenia.

Bardzo prosze o kontakt jesli kogos takiego znacie.

Bede wdzieczny.

Budowa Warszawa Białołęka.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić kogoś do wykonania podmurówki pod płot?

Jakich stawek powinienem się spodziewać?

 

Ja ewentualnie mogę swoich murarzy polecić, bo oni też robią ogrodzenia, a patrząc jak budują dom to myślę, że podmurówkę pod płot wykonali by dobrze. Jedyny problem to może być z terminami, bo z tego co wiem to mają dużo roboty.

Cen nie mają wygórowanych i myślę, że możesz się z nimi dogadać.

 

Jakby co mogę podesłać Ci na priv'a namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie polecam Waldemara Mielnickiego z Szafarczysk k/Ostrołęki (jego telefon jakby co to 606 619 075).

 

Facet co prawda drzewo mial nie drogie i do sasiada przywozil dobre gatunkowo, ale do mnie przywiozl takie drzewo, ze az szkoda gatac. Flisy na kazdej desce, dodatkowo krokwie powyginane :evil:

 

A najgorsze jest to, ze nie da sie wszystkiego sprawdzic bo facet przywozi drzewo wywrotka i zwala wszystko na jedna kupe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...