Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Poszukuję informacji na temat sprzedawcy wkładów kominkowych.

 

Niektórzy forumowicze narzekali na te zakupione w marketach, a ja się zastanawiam gdzie indziej w naszej okolicy można kupić taki wkład. Wiem, że jest firma w Wołominie na bodajże Armi Krajowej i TiM Kominki na Radzymińskiej w Warszawie. Czy ktoś z was ma doświadczeni w tym względzie? A może macie jakieś inne namiary do polecania.

 

Nie poszukuję ekipy do wykonania całości, tylko sam wkład chciałam kupić i tak nie mam zbytnio rozeznania :roll:

 

Mnie kominek z wkładem blanzeka montowała firma z Legionowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

(...)tpsa, a jakże, zainstaluje mi linię już za 10 miesięcy(...)

 

:o :o :o :o :o :o

 

no nie załamuj mnie :-?

w wakacje potrzebuję mieć "sygnał w gniazdku", a jeszcze nawet nie poprosiłem ich łaskawie czy nie zechcą przyjmować ode mnie kilkudziesięciu peelenów miesięcznie ;) Trzeba będzie wybrać się do jaskini smoka i porozmawiać z nimi (tepsą) co i jak... ech... komuna normalnie.

Robert to zrób to jak najszybciej - tpsie normalnie nie zależy na klientach. Nam wcisnęli Neostradę bo niby miała u nas przy Granicznej działać i co skucha. A jak się pan zarzekał, że wszystko będzie ok. Oddaliśmy im sprzęt następnego dnia a oni nas obciążali kosztami za korzystanie z sieci jeszcze przez trzy miesiące :evil: ależ tam mają burdel :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wypowiedzi w sprawie kominków, czekam na więcej :D

 

A nie próbowaliście w Neti, tzn. oni chyba nie mają w Markach zbytnio możliwości bezpośrednio podłączyć, ale przeniesienie z tpsy powinno się udać.

 

Jeśli chodzi o tpsa to też jest taka opcja, że zakładasz telefon i internet, a potem zawieszasz telefon i wychodzi jakieś 10zł mniej niż ta opłata za utrzymanie lini, niby różnica niewielka, ale zawsze jakaś opcja.

 

A swoją drogą to dziwne, że w tpsie takie długie oczekiwanie na linię :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... ja w sprawie kominka....

 

ja osobiście rozmawiałam z Kati kominki i pani zrobiła owszem miłe wrażenie - ale umiejętnie wypytana mówi rzeczy których nie powinna, z punktu widzenia jej firmy.

 

........ pod koniec wakacji wybieram się do http://www.kominki.net na ulicy Marsa w Warszawie. Dzwoniłam, pan był konkretny, mają fajne obudowy a i z wkładem nie powinno być kłopotów. Często jeżdżą na szkolenia - więc to dobrze rokuje na naszą współpracę. Do tego ludzie z forum nie mówili o nich źle, więc.....

 

Natomiast z własnego - niestety złego - doświadczenia odradzam Arskom na Łodygowej. Zupełna ignorancja, trzeba iść w zaparte żeby ktokolwiek raczył dotrzymać umówionego terminu spotkania. Więc jeśli realizacja też ma tak wyglądać.... to ja podziękowałam.

 

 

..... teraz w sprawie drzwi wewnętrznych.....

 

to prawda, że nie każdy stolarz potrafi tak obrobić drewno by się po kilku latach nie rozeschło lub nie skosiło. Zwłaszcza, ze potem jest trudno z gwarancją czy wymianą. Dlatego ja poszukałam drzwi gotowych, z pełną gwarancją...itp. I w M1 znalazłam

 

http://www.doordesign.pl/index.php?page=5

 

to są drzwi sosnowe pełne. Cena za całość z pomiarem i montażem to 1600-1800 zł w zależności od modelu. Całość dotyczy skrzydła, ościeżnicy, listwy, zamki, zawiasy, czyli wszystko oprócz klamki. Do tego można u nich robić szkło piaskowane wg ich wzorków lub swoich. Jeśli wzorek jest duży na cale drzwi to trzeba dopłacić. Jeśli mały to jest w cenie. Niestety wzorki do piaskowania są tylko u sprzedawcy, nie ma ich na stronie. No i przy większym zamówieniu dają rabacik..... Czas oczekiwania to ok 8 tyg. Zatem przymierzam się do nich pod koniec wakacji.

 

Teraz ja mam prośbę.... potrzebuję wiedzieć gdzie w Stolicy można dostać piaskowiec cięty na ok 5-8 cm taki do murków oporowych do rabat kwiatowych.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o piaskowiec to w markach przy pilsudskiego zaraz na wjeżdzie w graniczna fazet ma piaskowiec do sprzedania. nie wiem jaka cena wiem ze sprzedaje i to od niedawna.

co do projektu to my mielismy gotowy projekt adoptowany przez faceta polecanego na forum i powiem tak lacznie wynioslo nas to 3400zl. mamy wszystkie instalacje wlacznie z klimatyzacja. przy umowach z architektem i cena dot projektu indywidualnego trzeba brac to pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Choćby zaraz. Dom czeka z częścią materiałów a do zrobienia łazienki, część ocieplenia poddasza, drzwi, podłogi itp.

 

Hej, ja potrzebuje glazurnika tak na za miesiąc ew. nawet od poczatku lipca. Więc możemy szukać razem - najpierw zrobi u ciebie :) Najlepiej jeszcze, żeby był on kumaty... echhh, marzenia :)

 

Obejrzyjcie zdjęcia w albumie "taka sobie łazienka"

adres w stopce.

 

 

no fajnie wyszła ta łazienka - a można zapytatać co to są za płytki.... no i czy to jest Twoja łazienka, czy przez Ciebie zrobiona. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie wkładów kominkowych.

 

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porady fachowca. Tzn nie sprzedawcy w sklepie ale kogoś kto montuje wkłady. Po pierwsze ma rozeznanie na rynku, po drugie zamontuje wkład ( jeśli ma zamontować to raczej nie zapomni o jakimś elemencie!), po trzecie często można uzyskać rabat na wkład.

 

Jesli chodzi o samodzielne montowanie wkładu to odradzam. Jako że zajmuje się zawodowo kominkami widziałem już nie jedno samodzielne podłączenie, których następstwem był pękniety komin itp.

 

Jesli chodzi o doradztwo to służę nieodpłatnie pomocą. W razie pytań proszę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...