Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Moze wiecie gdzie mozna kupic tanie slupki na ogrodzenie?

 

ja widziałem słupki ogrodzeniowe, kwadratowe z daszkiem, wysokość 2m na targu w Radzyminie. Sprzedawała je babeczka, która zajmuje się prdukcją siatek ogrodzeniowych. Ceny nie pamiętam niestety :/

Ale też w Radzyminie przy ulicy Wyszkowskiej są dwa składy budowlane. Tam też słupki ogrodzeniowe są i chyba trochę większy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do planujących/rozpoczynających budowę:

 

Będę miał do dostąpienia:

ok 10-12 palet gazobetonu SOLBET 24 - palety oryginalnie zapakowane, stoją na skladzie budowlanym

gazobeton SOLBET 12 - co najmniej 5 palet, oryginalnie zapakowawne

Pomogę załatwić transport.

 

Stemple długości min 2,90m ok 120 sztuk + ok 80 sztuk krótszych różnej długości. Transport własny.

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) p.Edek porządny gość.

 

To Franek nawalił? ;) Nie udało się kontaktu do niego zdobyć... ?

 

Kiedy somsiad po płyty wpadniesz? 8)

 

O w morde - z głowy mi wypadło ... sorki (mam nadzieję że bardzo nie przeszkadzają)

W tyg. jak zobaczę że jesteś to wpadne.

 

a co do p.Franka - miał się odezwać przez Twojego sąsiada .......... no i wziąłem pana Edka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam przyczepę kempingową Knaus.

Długość 5,5 m.

Stoi na kołach. Ze sprawnym dyszlem - można ciągnąć za samochodem.

Niezarejestrowana.

W środku 5 miejsc do spania. Oryginalne meble.

Przez 2 miesiące używana u mnie na budowie przez ekipę budowlaną.

Nic nie cieknie i nie śmierdzi.

Ogólny stan 4+

Przyczepa do odbioru w Markach.

 

Cena 4 000 zł

 

http://images31.fotosik.pl/291/91a22c6bb0ec1df1m.jpg

 

http://images26.fotosik.pl/232/a7da2bff3ee4ba6fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie wkładów kominkowych.

 

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porady fachowca. Tzn nie sprzedawcy w sklepie ale kogoś kto montuje wkłady. Po pierwsze ma rozeznanie na rynku, po drugie zamontuje wkład ( jeśli ma zamontować to raczej nie zapomni o jakimś elemencie!), po trzecie często można uzyskać rabat na wkład.

 

Jesli chodzi o samodzielne montowanie wkładu to odradzam. Jako że zajmuje się zawodowo kominkami widziałem już nie jedno samodzielne podłączenie, których następstwem był pękniety komin itp.

 

Jesli chodzi o doradztwo to służę nieodpłatnie pomocą. W razie pytań proszę na priv

 

 

 

Ja w sprawie montazu wkladu - mam wklad Laudel 700 seria prestige, ile kosztowalby jego montaz i jak z terminami u Pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy inwestorzy obecni i przyszli poniżej kilka namiarów na ludzi i firmy z którymi współpraca podczas budowy była bezproblemowa i przynosiła wiele satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowo kilka kontaktów w moim dzienniku. :D :D :D

 

STAN SUROWY z Więźbą plus ELEWACJA (styropian plus tynk)

Pan Jan – wielokrotnie polecany na forum

504 009 293

 

DACHÓWKA plus super wykonawca

Michał Dąbrowicz

doradca techniczny firmy Dachlux

0 500 116 292

0 608 475 793

Oferta p. Michała była najlepsza

 

Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)

Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia i wiele innych.

GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA

1. PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854

2. PAN JAREK I JAREK 664 668 697 509 237 944

 

Polecam super ekipę od podbitki.

U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.

Polecam

Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej

Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

 

POLECAM FIRME OD PORECZY I BARIEREK SCHODOWYCH

Rozsądne ceny i terminy, szybki i dokładny montaż

Kontakt 774 81 81

 

Z czystym sumieniem mogę polecić:

 

Pan Mariusz 501 286 315

- jeżeli coś jest związane z kopaniem, zasypywaniem, piaskiem do murowania i zasypywania (15 tonowy samochód)wywozem ziemi i gruzu, przesadzaniem drzew, usuwaniem drzew POLECAM

- terminowo, tanio, szybko

 

GEODEZJA

- Pan Marcin 607 156 380

- Pan Jakub 601 812 084

Obaj panowie są z firmy MK GEO

- polecam od początku do końca inwestycji

- terminowi i słowni i bardzo dobra cena

- zawsze przygotowani np. szkic wytyczenia co ułatwia i przyspiesza pracę

- Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD NASIŁOWSKI (przyłącza gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe i inne )

 

KUCHNIA ;

Zabudowa kuchni, garderoby, szafy

Super wykonanie, dobre ceny, fachowość i terminowość – GORĄCO POLECAM

Pan Jacek Czerwiński 606 260 660

 

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie wkładów kominkowych.

 

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porady fachowca. Tzn nie sprzedawcy w sklepie ale kogoś kto montuje wkłady. Po pierwsze ma rozeznanie na rynku, po drugie zamontuje wkład ( jeśli ma zamontować to raczej nie zapomni o jakimś elemencie!), po trzecie często można uzyskać rabat na wkład.

 

Jesli chodzi o samodzielne montowanie wkładu to odradzam. Jako że zajmuje się zawodowo kominkami widziałem już nie jedno samodzielne podłączenie, których następstwem był pękniety komin itp.

 

Jesli chodzi o doradztwo to służę nieodpłatnie pomocą. W razie pytań proszę na priv

 

 

 

Ja w sprawie montazu wkladu - mam wklad Laudel 700 seria prestige, ile kosztowalby jego montaz i jak z terminami u Pana?

Koszt montażu wkładu wynosi 450zł . Jeśli chodzi o terminy to będę mógł powiedzieć po 30 czerwca (dopiero wracam do Warszawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Szkoda.... spieszy mi sie...jak nie znajde kogos na wczesniejszy termin, to sie odezwe.

Pozdrawiam

 

 

 

A komu w dzisiejszych czasach się nie śpieszy.

Gdyby nie wyjazd moglibysmy to załatwić w tym tygodniu.

 

 

A przy okazji czy masz już wizję obudowy? Zasadniczo to narzuca usytuowanie wkładu (zmiana podłączenia też kosztuje !). Czasem warto się wstrzymać i dobrać typ obudowy co za tym idzie oszczędza się pieniądze bo przy budowie obudowy koszt podłączenia jest niższy, a często nie wyróżnia się tej pozycji.

Po za tym obudowa pod podłączony wkład jest ciut droższa ponieważ robi się ją pod szablon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...