Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Dziwna sprawa :-?

Niby obaj jesteśmy z Marek, obaj podlegamy pod Rejon Energetyczny Wołomin, a mamy różne wzory dokumentów.

 

Jeszcze raz napiszę dla porządku:

Pierwszy wzór tekstu dotyczył służebności drogi prywatnej. Na drodze tej posadowione będą słupy linii napowietrznej.

Drugi wzór tekstu dotyczył zgody na posadowienie na mojej własnej działce złącza kablowego.

 

A jak jest w Twoim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pilnie poszukuję ekipy do ocieplenia poddasza i położenia płyt GK

Proszę o przesyłanie sprawdzonych namiarów :D

 

zajrzyj do RiW-Budu przy Kościuszki naprzeciwko sklepu żelaznego

 

A właśnie czy ktoś już korzystał z usług tej firmy? Działa od niedawna.

 

No my... na Kościuszki jest od niedawna, przedtem miała siedzibę na Radzymińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa :-?

(...)

A jak jest w Twoim przypadku?

 

Hmm... chyba podejrzewam o co może chodzić. Obecnie droga ma ~3-4 metry szerokości. Będzie poszerzana kosztem mojej działki o kolejne ~2 metry. Być może projektowana linia (kablowa - ziemna, bo nie ma warunków ciągnięcia "po słupach") przebiegać będzie właśnie w tym pasie. Nie sprawdziłem tego :oops: Złącze kablowe, oraz skrzynka z pomiarem stać będzie w "nowej" linii granicznej, czyli jakieś ~2 metry głębiej od obecnej granicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę :)

 

nie wiem czy mogę ale ja po prośbie ;)

poszukuję pilnie mieszkania lub samodzielnej kwatery w domu

do wynajęcia na kilka miesięcy w Markach lub okolicach (Radzymin, Wyszków itp) może być wieś.

Jesli ktoś z Was ma lub wie kto ma, bardzo proszę o kontakt na priv

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyplątał nam się pies, w związku z czym potrzebuję zmniejszyć szparę pod bramą do czasu zrobienia docelowego podjazdu.

 

Poszukuję najlepiej jakiejś "kompleksowej" ekipy która dostarczy tłuczeń i pospółkę, wysypie, ubije i wyrówna, aby się dało przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Zaczynamy z Poohatym (my husband) budowę wymarzonego domu w Markach :D . W zasadzie papierkologia prawie już za nami jeszcze kilka drobiazgów które potrafią przeciągnąć się znacznie w czasie (m.in. zmiana warunków podłączenia prądu, projekty instalacji wodociągowej). Mam nadzieję że jakoś pójdzie i nie zwariujemy :o Śledząc wasze zmagania i niesamowite efekty człowiek zaczyna wierzyć że może jednak się uda. :lol:

 

Super, że taka grupa istnieje. Zawsze to miło poznać sąsiadów

 

pozdrawiam

magnolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę jak ogrzewacie lub planujecie ogrzewać swoje domy. My myśleliśmy o gazie (bo jest blisko) i dodatkowo zamiennie kominku. Ale ostatnio rozmawiałam z sąsiadami którzy twierdzili, że kominek się nie opłaca bo nie ma w okolicy drzewa a dowóz strasznie drogi. :(

I zwątpiłam - gaz też strasznie drogi, pompa ciepła odpada na tak małą działkę, innego typu opału nie ma za bardzo gdzie przechowywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mangolka - u nas jest ogrzewanie gazowe + kominek. Drewno kosztuje mnie 180 zł z m przestrzenny. Kupuję go gdzieś spod Białegosotku. W okolicach Warszawy drewno kosztuje podobnie.

 

Jak to w okolicach Marek nie ma drewna :o :o :o A te wszystkie lasy koło Zalewu Zegrzyńskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę jak ogrzewacie lub planujecie ogrzewać swoje domy. My myśleliśmy o gazie (bo jest blisko) i dodatkowo zamiennie kominku. Ale ostatnio rozmawiałam z sąsiadami którzy twierdzili, że kominek się nie opłaca bo nie ma w okolicy drzewa a dowóz strasznie drogi. :(

I zwątpiłam - gaz też strasznie drogi, pompa ciepła odpada na tak małą działkę, innego typu opału nie ma za bardzo gdzie przechowywać...

 

Jak masz gaz ziemny to nie ma o czym myśleć. Pytanie tylko co to znaczy blisko. Pamiętaj, że pokonanie odległóści 100 m dla dostawców prądu, wody, gazu to odległości ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...