Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

witam,

 

zbliża się zima a niestety gaz ziemny u mnie dopiero na wiosnę.

czy ktoś może wie gdzie w okolicach marek/białołęki/nieporętu można wypożyczyć ewentualnie kupić butle 33 kg na propan?

interesuje mnie oczywiście również możliwość napełniania zużytych butli.

 

będę wdzięczne za wszelkie informacje.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Sąsiadów.

 

Posiadam do odsprzedania GARAŻ blaszak 3x5m kupiony w kwietniu za 1480 zł, do oddania za 1000 zł oraz ok. 100 szt. STEMPLI sosnowych dł. 2.6 - 2.8 m w cenie 3 zł za szt. Transport we własnym zakresie. Lokalizacja - Zabraniec k/Okuniewa.

 

 

Witam

 

Chetnie odkupie w rozsadnej cenie pozostale po budowie cegly winerbergera porotherm 25 oraz 30

 

Zainteresowanych prosze o kontakt

 

0 601 291828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję baraku lub kontenera - jako przechowalni narzędzi, schronienia przed deszczem i miejsca do spożycia posiłku.

 

Jeśli ktoś z Was posiada takowy i jest chętny odsprzedać (lub wynająć) poproszę o kontakt mailem lub telefonicznie 502359425.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja podnosze temat cegiel, czy mozecie napisac ktora cegielnia ma bardzo dobrej jakosci cegle pelną, Ja widzalam super cegle z lewkowa wygladala prawie jak klinkier ale niestety juz jej nie produkują.

Wiem gdzie sa najtansze ktore znalazlam po ok70gr brutto - za ul.Legionowa w Markach z cegielni Łosie ale one nie wygladały na BARDZO solidne ale moze sie myle. Sprawa pilna prosze o pomoc.

ps. jak to milo ze ceny pustakow spadają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam do sprzedania po budowie:

- barak budowlany 2,5x6,0m, wyposażony w 5 łóżek, lodówkę, w cenie 1500zł

- Porotherm 25 P+W - 80sztuk po 3,5zł

- P30 P+W - 100sztuk po 3,5zł

- P18 P+W - 150sztuk po 3,0zł

- P10,5 P+W - 200 sztuk po 3,0zł

oraz 100 pustaków stropowych terriva I bis

oraz stemple drewniane 2,9-6,0m około 50 sztuk

blaty z desek.

Odbiór w Markach.

Pozdrawiam, Piotr

0608 678 726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mozecie sie podzielic namiarami na tani piach moje stare kontakty mi uciekly a potrzebuje piachu na zasypanie fundamentow. z gory dzieki

Ja polecam kontakt

501 120 118

Niestety dokładnych danych nie znam. Korzystałem z usług z tego Pana do kupna i przywiezienia ziemi do zasypania fundamentów (hmm, kiedy to było :wink: ) i podczas budowy do przywożenia piasku i żwiru do murowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Markowiczow!

 

powoli zbieram sie do budowali i zaczynam rozgladac sie za solidna i sprawdzona ekipa budowalna do stanu surowego. Jesli mozecie kogos polecic, to bylbym bezgranicznie wdzieczny...

 

a tak swoja droga ile placiliscie za robocizne stanu surowego otwartego (od fundamentow po wiezbe?) w przeliczeniu na m kw powierzchni calkowitej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Markowiczow!

a tak swoja droga ile placiliscie za robocizne stanu surowego otwartego (od fundamentow po wiezbe?) w przeliczeniu na m kw powierzchni calkowitej?

 

Na razie zapłaciłem 7000 zł za ławy i ścianki fundamentowe.

 

200 zł za m3 betonu na ławy

40 zł za m2 murowania ścianek

 

Izolację wolałem zrobić we własnym zakresie.

Koszt ścian zewnętrznych, działowych i nośnych będę uzgadniał na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teren kiedys podmokly a wrecz bardzo podmokly powiem troche o swoich kosztach,

najpierw podniesienie terenu prawie o 1m (dzialka 1000m2) razem pewnie z 20 000PLN- koszt ziemi, koszt koparki.

fundament bloczek betonowy porządny certus 2,8, beton wodoszczelny B25W8 295zl bruto za m3. Piasek do zapraw 350 i ze 2000 za piasek na zasypke, paleta cementu, papa termo zgrzewalna od wewnatrz i zewnatrz do tego grunt.Do tego jeszcze deski i stal.=Stan zero

 

Razem znacznie wiecej niz przedmowca nawet nie chce myslec. Tak wiec zalezy gdzie budujesz czy teren trudny jak u mnie (potrzeba pewnych dobrych certyfikowanych materialo) czy tez piaseczek.

Wiem ze bloczek betonowy kolega kupowal za 2,8 a nie jak ja za 3,8.

Tak na marginesie to uporalam sie z dostawcami piachu wiec jak ktos bedzie w potrzebie sluze pomoca.

Jesli chodzi o cegle zas dostalam wczoraj przesylka kurierska cegle z cegielni hoffmanowa i TO SA CEGLY a nie jakies wypocinki piecowe chyba nawet lepsze niz niektore cegly klinkierowe. jak ktos bedzie chcial kupic cegle recznie formowane to moze bysmy razem byloby taniej za transport- pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podrzucić namiar na wywrotkowego, który ode mnie zabierze "trochę" śmieci z działki? I przy okazji pytanie: ile taka usługa wywozu kosztuje przeciętnie? Chodzi o wywiezienie kilkunastoletniej na oko hałdy gruzu pomieszanego ze śmieciami domowymi, mocno poprzerastanej roślinnością.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...