Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

b. dobry towar B-20 netto 260 z Rembertowa od p. Waldka 602 391 522 mozna negocjowac, kalkulacja na pome jest dwuskladnikowa, ale nie pamietam szczegolow, transport w cenie

Wg mnie ceny w Radzyminie są drogie. Liczą sobie za transport sporo i beton też nie tani.

Ten człowiek do mnie przywoził po 270 netto (i tak może zostać) transport w cenie. Piękny towar

Pompa kosztuje u niego

Beton-Majbet. 0 501 17 35 74 (B15 - 270, B20 - 280)

Pompa - 450 całość

 

Pozdro

 

PS. Dla porównania w BTB chcieli po 323 brutto ale za 30m3 betonu chceli jeszcze ok. 900 za transport - (32 zł za m3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

czy moglibyście mnie poratować namiarami na ekipy robiące wylewki, uwzględniając takie, które robią również wylewki na balkonach (z tego co zauważyłem to nie wszystkie ekipy chcą się bawić w wylewanie balkonów :-? ).

Będę wdzięczny również za podanie informacji o stawkach jakie biorą za metr 2. :)

 

Dzięki,

Radzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie. Nieoficjalnie chłopaki zaproponowali położenie kabla za który niby miałbym zapłacić :D 300m x Xpln = dziękuję bardzo. Bujam, się na Blueconnect. Chodzi to dziwnie, czasem nie chodzi wcale, a czasem śmiga :D Na piętrze jest nieźle.... ale... Ty Ery ani Plusa nie chcesz... Dzisiaj słyszałem, że Play ma niezłą ofertę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam do sprzedania po budowie:

- Porotherm 25 P+W - 80sztuk po 3,5zł

- P30 P+W - 100sztuk po 3,5zł

- P18 P+W - 150sztuk po 3,0zł

- P10,5 P+W - 200 sztuk po 3,0zł

cegła pełna około 700sztuk,

oraz 100 pustaków stropowych terriva I bis

oraz stemple drewniane 2,9-6,0m około 50 sztuk

blaty z desek.

Odbiór w Markach.

Pozdrawiam, Piotr

0608 678 726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z jakich providerów internetu korzystacie? TPSA powiedziala, ze nie oplaca jej sie ciagnac 100 metrow kabla do 2 domów... zaznacze, ze internet po karcie plusa czy ery nam nie wystarczy ;-)))))

 

Play - abonament 45zł 5Gb limitu przy pierwszym modemie a przy drugim 10 GB limitu za tą samą cenę śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was jest już po etapie wyboru parapetów?

 

Jeśli tak, to będę wdzięczny za podzielenie się namiarami na miejsca, gdzie mógłbym zamówić parapety :)

 

No i tak na marginesie czy możecie mi powiedzieć, który parapet jest lepszy: z aglomarmuru czy konglomeratu? Czy to jedno i to samo (z tego co widziałem to różnią się tylko wielkością kawałków marmurów jakie następnie łączone są żywicą)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...