Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Sprawdź jeszcze Budo Market Piłsudskiego.

 

O dzięki, ci już podeszli do sprawy rozsądniej, znaczy płacę obecnie 100% wartości zamówienia, a potem w trakcie budowy odbieram od nich towar po poinformowaniu z niewielkim wyprzedzeniem, że będę go potrzebował, to brzmi całkiem sensownie. Czekam w tej chwili na ofertę cenową od nich oraz na info, co z niewykorzystanymi materiałami będzie.

 

A przy okazji: podzieli się ktoś namiarem na sesnownego KierBuda?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no nie wiem czy to jest rozsadne placic 100% przed zrobieniem zamowienia. nie wiem czy ceny pojda w gore ale wiem ze ze wszystkim co zaplacilam wczesniej mialam potem problemy, a to z dostawa a to z materialem. najlepiej jest placic w ostatecznosci w dniu odbioru.Co do rosnących cen to jak poczytasz sobie o zakupach 2-lata temu gdy ceny strasznie szly do gory to ci co zaplacili mieli i tak cala kwote zwracana bo skladom sie bardziej to oplacalo. Wiec te 100% platnosci przed nie jest dlaciebie zadnym zabezpieczeniem tylko dla skladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

o, to ja sie podczepie pod tego hydraulika :)

 

PS

zdajac krotka relacje: jestem na etapie turnee po skladach budowlanych... rzeczywiscie Jedrzejuk wyglada najsensowniej, tylko cholewcia, moglby miec te 5% materialy tansze... :(

 

PS2

czy rozladowujac przywozone materialy zawsze korzystaliscie z HDS'u sprzedajacego? a jesli nie to jak rozladowac np 3000 porothermow? :)

(wyszlo mi ze to 50 ton!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oknoplast

 

Dzięki, ale chyba jednak niezbyt ściśle zadałem pytanie. Chodziło mi o namiary na firmę, która dostarczy (wyprodukuje bądź zamówi) okna wg podanej specyfikacji a także je zainstaluje.

Oknoplast ma mieszane opinie, ma tez jakiegoś przedstawiciela w Markach, ale na jego temat nie wiem już nic, a jak się domyslam, to jego ludzie by mi te okna montowali i tu potrzebowałbym rekomendacji.

 

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli i producenta i jego przedstawiciela w Markach. Okna i drzwi wykonali zgodnie ze specyfikacją. Cena była dobra. Byli elastyczni w kwestii zmiany terminu i przeskładowali towar calkiem długo. W ustalonym terminie sprawnie zamontowali. Wykryte uszkodzenia (prawdopodobnie w transporcie lub magazynie fabrycznym) przyjęli i wymienili uszkodzone elementy. Okna i drzwi działają bez zarzutu. Może nie było 100% idealnie za pierwszym razem ale bez dwóch zdań wybrałbym ich ponownie.

 

Wiem że właściciel mareckiego punktu bywa czasem trochę upierdliwy, ale nam to akurat niespecjalnie przeszkadzało we współpracy. Trzeba się umieć dopasować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jackac

 

Jak Ci kominy wykonawca zbuduje zgodnie ze sztuką i projektem to jaki problem może być przy odbiorze?

 

a&zb niestety w projekcie sa zle i moze byc klopot :-( kupujac gotowy projekt niestety tego nie widac a potem trzeba sobie radzic :-(

W projekcie mam 2 kominy + wentylacje do kuchni gazowej przewodem elastycznym i kominek wentylacyjny na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom.

Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie

Info proszę bezpośrednio na maila [email protected]

pozdrawiam

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

 

Możecie polecić sprawdzoną firmę - producenta okien PCV?

 

J.

 

co prawda nie jest to producent, ale warto spróbować, bo słyszałam o nim same dobre opinie :) jest to forumowy stary

 

 

Witam

Jestem nowa. Trochę mnie to przeraża ale na wiosnę chcę zacząć budowę domu w okolicy ul. Białołęckiej szukam namiarów na dobrego kierownika budowy oraz dobrą i sprawdzoną ekipę do stanu surowego.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Zuzka :D

 

 

zadzwoń - pogadaj... pan Mariusz A. MA kilka ekip, baaardzo miły i rzeczowy człowiek, stan do surowego, ale i do developerskiego... (kontakt telefoniczny na priva) :wink:

 

http://forum.muratordom.pl/budowa-domow-stany-surowe-i-pod-klucz-warszawa-i-okolice,t83777-120.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...