Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Witam po sąsiedzku.

 

Mam prośbę o namiary na dobrą ekipę do ocieplenia i tynku zewnętrznego. Może ktoś litościwy podzieli się ze mną taką informacją?

 

W zamian mogę zaoferować namiary na wszystkie w zasadzie ekipy pracujące do etapu, na którym teraz jestem - czyli nieśmiały początek wykończeniówki.

 

Pozdrawiam.

firma riv bud 663-583-493 powiedziec ze od marcina od wylewek powinno byc taniej pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hi,

A ja będę miał w w połowie czerwca do oddania po kosztach zakupu barak. W środku łózka zbite z desek dla 4 osób, 2 stoliki, krzesła, kilka szafek "pracowniczych"

http://www.darwina.waw.pl/aps76/temp/barak.jpg

Obecnie stoi w Markach niedaleko ul. Kościuszki.

 

Namiar na "firmę przeprowadzkową" jeszcze mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy, spoko, wielkie dziek za namiaryi, dzwonilem, przez telefon slychac bylo rozsadnego czlowieka ktory zna sie na rzeczy :) mam nadzieje ze w realu bedzie tak samo... no nic, pierwszy sprawdzian za jakies 2 tygodnie :)

 

PS

macie moze doswiadczenia z piecem gazowym kondensacyjnym i kominem z cegly +wklad? bo przy okazji objazdu skladow pan w budomarkecie chwycil sie za glowe jak mu powiedzialem ze do kondensata chce budowac komin z cegly i wsadzic kwasowke... no i wycenii mi 2 kominy systemowe Schedla na jakies 8500-9000 zl co lekko mnie "zasmucilo"... chcialbym sie tylko upewnic ze nie robie jakiegos gigantycznego bledu w sztuce w sprawie tych kominow... bo roznica miedzy systemowym a tradycyjnym to w moim przypadku spokojnie 5 tys (szczegolnie ze ekipa jest swiadomo stawiania komina tradycyjnego)[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kondensat, komin z cegły i kwasówkę w środku. Spaliny idą kwasówką, powietrze jest zasysane bezpośrednio z kanału. Kominiarz nie miał obiekcji. Jedyne na co zwróć uwagę to zakończenie przewodu - tak żeby Ci się psaliny z zasysanym powietrzem nie mieszały.

 

Poda mi ktoś namiar na geodetę? Muszę zrobić dokumentację powykonawczą. Ktoś robił? Wie ile to kosztuje? I ile trwa?

 

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rovik, jesli jestes zainteresowany to moge podac na priva namiar na mojego geodete... co prawda na razie tylko mapke do celow projektowych mi robil i jestesmy umowieni na tyczenie buydynku, ale jak na razienie mam zadnych zastrzezen + jest stosukowo tani (mapki 600 zl, tyczenie dosc skomplikowanego domu 500)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze milczałam ale nawet nie zaglądam tu brak czasu szykujemy powoili sie do przeprowadzki.Moje stemple maja ok 2,5m

 

 

Ja równiez mam do sprzedania stemple ok 180szt cena tez tak moze byc

 

Kupie ok. 170szt. stempli 3m i 30szt. 3,2m. Kontakt mailowy.

Jakiej długości są Twoje stemple?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na tanią firme wypożyczająca kible typu Toy-Toy. No potrzebny na budowie będzie jak nic... :-)

 

J.

 

A może lepiej opłaca się kupić a potem sprzedać????? :wink: - mi się opłacało, zerwis jest drogi, oczywiście zależy od czasu na jaki potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie wiedziałem, że tak tez można. A powiedz mi, zawartość... we własnym zakresie, czy można zamówić samą usługę opróżnienia? Ile kosztuje takie oróżnienie, ile kosztuje (średnio) sama toitoika, a ile sobie śpiewają za długoterminowy wynajem?

 

Pozdrawiam

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1700zł i do tego koszt opróżniania powiedzmy raz na miesiąc, a na drugiej szali wynajem 200zł/miesiąc, to wychodzi mi, że dopiero przy kiblu stojącym na budowie powyżej roku zaczyna się to kalkulować.

Oczywiście, kibel potem moge sprzedać i część kasy odzyskać, ale tak czy tak tej kasy nie będę miał w trakcie budowy...

 

A to 200zł/miesiąc - możesz coś więcej, jakie firmy za tyle wynajmują?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...