Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

no wlasnie te 1000 za projekt wodny to niestety cena jaką i ja znalazlam (fakt ze z uzgodnieniami), co do szamba to ja niestety znam drozsze ok 4000 ale jedna uwaga sprawdzaj czy sa szczelne, w markach niestety to bardzo istotne jest.

a wykonastwo w jakich cenach robiliscie przylacze wodne i elektryczne ziemne. mam 80m wiec sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam

 

Poszukuję elektryka i hydraulika do wykonania instalacji, proszę podpowiedzcie jeśli możecie kogoś polecić.

Serdecznie pozdrawiam

 

 

Elektryk - Pan Piotr Modzelewski 602 835 207 - już nieraz polecany na forum - poziom zadowolenia baaaardzo wysoki :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to długa opowieśc, zaczeło się od projektanta potem wykonawca (miał rację) dodatkowe obliczenia w sklepie (skierowane na zysk oczywiscie ich zysk)

rozpracujemy to przy piwie

a tak z innej beczki znasz ten hit....?

 

http://www.geodezja.wolomin.pl/iGeoMap/Data/Wolomin/Marki.php?plan=1

 

a jak się nie uda to to http://bip.marki.pl/

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha macie namiary na jakieś sensowne szamba betonowe? (10 m3) na razie mam oferty za 3tys z montażem (moj wykop)

 

W kwestii szamba to ostatnio mam zagwozdkę. Woda wysoko, jakieś 100-150 cm. Podobno szambo będzie pływać. Kotwiliście jakoś dodatkowo zbiornik do ziemi? A jeśli tak to jak się do tego zabrać?

Nie uśmiecha mi się mieć taki duży spławik na podjeździe jak mi opróżnią szambo :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wspólnego zamówienia szamb betonowych z Radomia. Przy zamówieniu dwóch-trzech szamb być może udałoby się wynegocjować transport gratis, a jeśli nawet nie - wiadomo, i tak będzie korzystniej.

Mogę zamawiać już, ale i nie spieszy mi się, wchodzi w grę czas do jesieni.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wspólnego zamówienia szamb betonowych z Radomia. Przy zamówieniu dwóch-trzech szamb być może udałoby się wynegocjować transport gratis, a jeśli nawet nie - wiadomo, i tak będzie korzystniej.

Mogę zamawiać już, ale i nie spieszy mi się, wchodzi w grę czas do jesieni.

 

J.

Wchodzę, pod warunkiem, że podasz cenę :-)

Muszę zrobić szambo w przeciągu około miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę, pod warunkiem, że podasz cenę :-)

Muszę zrobić szambo w przeciągu około miesiąca

 

Cenę podam, jak sam ją będę znał :wink:

Dopiero zaczynam drążyć temat, namiarów na producentów jeszcze nie szukałem, trzeba się przekopać przez forum, może ktoś z forumowiczów coś podpowie?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...