Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a byla robiona studzienka? jakies inne szmery bajery? bo az nie chce mi sie wierzyc (za ta sama droge, za gaz plis projekt, uzgodnienia, szafka itp 4200... woda powinna byc tansza...

Powinna. Pod warunkiem, że jest jakaś konkurencja wykonawcza. A wygląda, że jest prawie monopol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam powoli wyprzedaż :D

 

Na dzień dzisiejszy mam do odstapienia:

- stemple, ładne, proste, smukłe, po jednej budowie, długość - 2.8-2.9m, mam tego duuużo (ze 300 szt.), cena 5zł/szt.

- deski szalunkowe, luzem oraz pozbijane w blaty (półmetrowej szerokości, długość przeróżna), będzie tego ze 4m3, cena... nie wiem, zorientuję się, ewentualni chętni proszeni są o składanie własnych propozycji.

 

Za kilka tygodni do kompletu dojdzie jeszcze betoniarka, porządna, nie żaden hipermarketowy blaszak, pojemność 200l, żeliwny wieniec, obrotnica na ślimaku, w komplecie silnik jednofazowy, ale wchodzi w grę sprzedaż z tójfazowym. Cena - 1000zł.

 

Odbiór - oczywiście własny, z rejonu Marek tuż przy Białołęce (okolice ul. Kościuszki)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesli ktos w najblizszym czasie planuje zagospodarowanie terenu wokol domu, moge polecic firme ktora u nas zakladala ogrod. Robili wyrownanie i oczyszczanie terenu z wszelkich pozostalosci pobudowlanych, siatke p/kretom, trawe z rolki, wczesniej oczywsice projekt, nawadnianie, oswietlenie itp.

Szybko, sprawnie i niedrogo jesli porownac z miejscowymi cenami (panowie sa z Lublina).

Kontakt p. Michal tel. 517131317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie zapytaliśmy innych wykonawców i czuję że przepłaciliśmy trochę za to przylącze wody, ale cóż teraz już za późno.

Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się produkcją szamb betonowych, zależy nam na tym aby było szczelne z górną płytą wzmocnioną - podjazd do garażu. Z góy dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też już po rozmowach w STD. I dużo taniej nie będzie. Bo koszty stałe to tak samo (około 2500zł) i do tego 40 zł za wkopanie 1mb rury . Czyli byłoby taniej dla mnie o jakieś 250 zł. I projekt 1450. Nie ma chyba co kombinować i idę do Szczepaniaka. Bliżej jakby trzeba było coś na szybko jeszcze dostarczyć/załatwić i wyglądał na człowieka konkretnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też już po rozmowach w STD. I dużo taniej nie będzie. Bo koszty stałe to tak samo (około 2500zł) i do tego 40 zł za wkopanie 1mb rury . Czyli byłoby taniej dla mnie o jakieś 250 zł. I projekt 1450. Nie ma chyba co kombinować i idę do Szczepaniaka. Bliżej jakby trzeba było coś na szybko jeszcze dostarczyć/załatwić i wyglądał na człowieka konkretnego.

 

Konkretnie to wielu wygląda do momentu wzięcia kasy :):):0, - ale tak na poważnie, z STD robią sprawnie czysto, dbają naprawdę aby wszystko było zrobione idealnie - powiem jedna z firm gdzie nie miałem uwag, a odległośc to nie problem, i coś na prv :):)

 

:oops: :oops: :oops: nie mam prowizji od firmy :oops: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani sąsiedzi :-)

 

Trochę z innej beczki - chciałam Was zainteresować tematem obwodnicy Marek. Ci, którzy już mieszkają, a pewnie i Ci, co dopiero dojeżdżają na budowę, wiedzą jaką mordęgą jest przejazd przez Marki.

Okazuje się, że sytuacja taka może jeszcze bardzo długo potrwać :-( jesteśmy ostatni w kolejce do budowy obwodnicy...

 

Tu możecie poczytać:

http://www.obwodnicamarek.pl/

 

A tu możecie, o co bardzo proszę, poprzeć naszą incjatywę zmierzającą do przyspieszenia działań w sprawie mareckiej obwodnicy:

http://www.petycje.pl/4305

 

Niewielki wysiłek, dla wielkiej sprawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za pół darmo ;) pozostałości po budowie w postaci 7 paczek styropianu EPS200 Genderka, grubość 10cm. Jedna paczka to ok 0,3m3, czyli 3 m2.

Cena 1 paczki: 20 zł (~6,66 zł/m2). Mniej więcej o połowę taniej, niż eps100 genderki na allegro, prawdziwa okazja ;)

 

Transport we własnym zakresie, ewentualnie mogę pomóc podwieźć ze dwie, może trzy paczki - tyle co się zmieści do kombiaka ;)

 

Styropian wygląda na nieco "przechodzony", z tego względu że poniewierał się na budowie kilka miesięcy, przewalany z kąta w kąt. Jest przybrudzony, trochę upaprany tynkami, są też drobne uszkodzenia w postaci malutkich ubytków i niewielkich wgnieceń. W każdym razie nie ujmuje to w żaden sposób jego walorom użytkowym ;)

 

Mam też ze 3 płyty osb, kilka(naście) profili aluminiowych i jedną paczkę Akupłyty Isovera. Gdyby ktoś był zainteresowany, sprawdzę dokładnie wymiary itp. Co do ceny też się dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani sąsiedzi :-)

 

Trochę z innej beczki - chciałam Was zainteresować tematem obwodnicy Marek. Ci, którzy już mieszkają, a pewnie i Ci, co dopiero dojeżdżają na budowę, wiedzą jaką mordęgą jest przejazd przez Marki.

Okazuje się, że sytuacja taka może jeszcze bardzo długo potrwać :-( jesteśmy ostatni w kolejce do budowy obwodnicy...

 

Tu możecie poczytać:

http://www.obwodnicamarek.pl/

 

A tu możecie, o co bardzo proszę, poprzeć naszą incjatywę zmierzającą do przyspieszenia działań w sprawie mareckiej obwodnicy:

http://www.petycje.pl/4305

 

Niewielki wysiłek, dla wielkiej sprawy!

 

Jest też profil na Naszej Klasie:

 

http://nasza-klasa.pl/profile/28009541

 

Jak dostałem zaproszenie to się najpierw zdziwiłem, bo nie znam żadnego Marka Obwodnicy (podobnie jak Jerzego Gondola) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, profil to też my :-)

 

jest następna akcja :-)

 

PLAC ZABAW

 

W Markach, mimo dużej ilości dzieci, placów zabaw jak na lekarstwo. A te, któe są, nie spełniają żadnych norm i są atrakcyjne co najwyżej dla przeszkolaków.

 

Szczegóły tu:

 

http://forum.gazeta.pl/forum/w,450,99226495,99226495,Uwaga_Akcja_PLAC_ZABAW.html

 

I nie zdziwcie się jak zaprosi Was na NK do znajomych niejaki Zabaw Plac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos korzysta z gazu plynnego u dostawcy baltykgaz lub gaspol? Prosilabym o opinie jak ceny gazu wygladaj po okresie promocji....

 

ja korzystam z Gaspolu ale mam nadzieję, że już niedługo (sieć gazowa w budowie). Koszty to prawie 10 zł za m3 brutto (chyba 9,60) + ok 50 zł za dzierżawę zbiornika). Płacę miesięcznie za faktycznie zużyty gaz.

Zużywam ok. 800 m3 gazu rocznie. Dom jak na zdjęciu 145 m2 pow. użytkowej, 4 osoby. Przy korzystaniu z gazu ziemnego koszty zmaleją ponad dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...