Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam, szukam pilnie tynkarza do wykonania ocieplenia zewnetrznego wraz z tynkiem moze ktos slyszal ze komus dobremu zwolnil sie termin,

a co do przylaczy wodnych to radze sprawdzac kazdego , u mnie jesli chodzi o ceny roznice rzedu 2tys.

 

u mnie koncza i wiem ze im sie zwolnił termin

Andrzej 500 476 628

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy możecie mi polecić dobrego stolarza do zrobienia kuchni. Bardzo dziękuje za kontakt.

Pozdrawiam [email protected]

 

Bardzo, bardzo polecam stolarza.

U mnie zrobił kuchnię oraz kilka szafek łazienkowych. Teraz realizujemy kolejne zlecenie: szafy do zabudowy i pomniejsze szafki.

Jest niedrogi i skrupulatny.

 

p. Waldek

510 145 053

 

Przy kontakcie powołajcie się na Andrzeja z Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest poważna awaria - zerwana linia średniego napięcia, kierownik z ZE twierdzi że naprawa trwaod kilku godzin i prąd powinien być w godzinach popołudniowych . Też mam nadzieję że będzie bo u mnie tynkarze przerwali prace - bez prądu agregat do tyków nie chiał funkcjonować ;-) , a został tylko garaż do zrobienia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed "firmą" BRAMAR z Jabłonnej - "wykonują" elementy kute czyli barierki itd - właściciel bardzo życzliwy i otawrty na wszelkie wykonanie do momentu wpłacenia zaliczki a potem ...................., przed montażem żąda pełnej zapłaty, jak sie okazuje ze barierka odbiega od zamówienia stwierdza że tego i tamtego nie dało się zrobić, przy montażu uszkadzają wszystko co da sie uszkodzić, potrzebuja np pojemnik na wodę wysypali śmieci i nie posprzątali "przecież to tylko śmieci", barierka różnej grubości, wyciął fragment do naprawy, po kolejnym telefonie stwierdza że się nieda tego zrobić i nie wykona tego - czyli zostaję bez fragmentu barierki. amen :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Z czystym sumieniem muszę odradzić ekipę. Termin za 2-3 tygodnie mają zawsze. Tylko zaczynają i znikają. Myślą, że mają "jelenia" w ręku i sobie go trochę potrzymają. Na początek 2 dni obsuwy bez poinformowania. A potem już tylko gorzej. Przez 2,5 tygodnia położyli 1 warstwę wełny na 80 m2.

I po raz kolejny sie okazało, że cena nie jest najważniejsza. Dzięki temu mam 1,5 m-ca obsuwy :-(

 

Również odradzam. Powody zostały dokładnie opisane wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...