Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

Witam Sąsiadów. Jeżeli ktoś z Was lub znajomych potrzebuje osoby/ekipy do ogrodzenie (murowanie, podmurówka, furtki i bramy, sztachety) to polecam Pana Waldka nr tel. 668549304. Jest to człowiek pasjonat budowlany, doradzi, pomoże, nie pijący, pracujący od wczesnego rano do późnego wieczora, pełen życia i humoru. Jedyna wada lub zaleta bardzo gadatliwy. Polecam Pana Waldka jako osobę do wykonania ogrodzenia jak i innych prac budowlanych. Jak chcecie obejrzec jego pracę (wykonane ogrodzeni z klinkieru + śmietnik+3furtki i brama przesuwna wraz z fundamentem i podmurówką) to proszę o kontakt na priva i spotkamy się na mojej działce. Działka w Halinowie. Jak bedziecie dzwonic do Pana Waldka to powołajcie sie na Arka z Halinowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam.

Mam do oddania:

1. łóżko pojedyńcze i dwa pojedyńcze materace

- dobre do spania bądź siedzenia na budowie - od zaraz i za darmo;

2. dobrą kuchenkę mikrofalową - idealną do podgrzania jedzenia na budowie;

3. od 23.08. ziemię wierzchnią - po niwelacji terenu pod kostkę

Wszystko do odbioru w Sulejówku - tel. 606269542

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oddam:

górkę pustaków ceramicznych Leier thermopor 11,5 P+W - 11,5 cm x 37,5 cm x 23,8 cm - np. na ścianki działowe

http://www.leier.pl/markowicze/katal...ermopor_11.php

pół palety pustaka ceramicznego U-220 Markowicze 11,8 cm x 25 cm x 22 cm

http://www.cozaile.pl/technologia-mu...y/pustak-u-220

transport po stronie odbiorcy, po 31 sierpnia.

jeśli ktoś jest chętny - proszę o kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

najpierw co potrzebuję:

1. schody wewnętrzne drewniane - namiar na dobrych wykonawców,

2. gruz betonowy, piach, ziemia, żwir - 120 ton tzn 4 x 4 osiowe wywroty pod kostkę na wyrównanie terenu (może ktoś ma coś takiego lub namiar na towar w dobrej cenie),

3. po ile teraz kontener 7m3 na śmieci?

 

A chetnie się pozbęde:

1. 1 paletka porotherm 30P+W (80szt) oddam za 250 PLN (na wierzchu kilka sztuk pęknietych),

2. WC chatka eksklusiw, pełen wypas. Drewno polskie naturalna sosna i sklejka, dach zabezpieczony paposem, wypasione białe lakierowane drzwi z szybka antysłoneczną (żółta), drzwi wyposażone w antywłamaniowy zamek GERDA HEI Definition, znormalizowana do polskiego obywatela deska poddupiasta, drewniany stelaż do montażu w dowolnym miejscu. Kupiłem ten wypasiony mebel za 200 PLN i za tyle oddam mimo że będe tęsknił,

3. mam stare drzwi wewnetrzno-zewnetrzne z szybką i futryną (zamek jest ale nie pamiętam czy mam klucze). Cena coś do wypicia - na grila itp

 

Całość tego sprzetu jest w Sulejówek Długa Szlachecka.

Ps. jak ktoś ma przyczepę i załaduje to czym ciagać mam te rzeczy. Moge pomóc.

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472!

NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY.

U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK.

 

JEGO STRONA

http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sprzedam za symboliczną złotówkę za sztukę:

kupkę pustaków ceramicznych Leier thermopor 11,5 P+W - 11,5 cm x 37,5 cm x 23,8 cm - np. na ścianki działowe

http://www.leier.pl/markowicze/katal...ermopor_11.php

górkę pustaka ceramicznego U-220 Markowicze 11,8 cm x 25 cm x 22 cm

http://www.cozaile.pl/technologia-mu...y/pustak-u-220

 

patyk z erbetką też odsprzedam za syboliczną kwotę

 

przybywajcie :)

 

Odbiór własny z Wawra,okolice ul.Marsa

zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

najpierw co potrzebuję:

1. schody wewnętrzne drewniane - namiar na dobrych wykonawców,

2. gruz betonowy, piach, ziemia, żwir - 120 ton tzn 4 x 4 osiowe wywroty pod kostkę na wyrównanie terenu (może ktoś ma coś takiego lub namiar na towar w dobrej cenie),

3. po ile teraz kontener 7m3 na śmieci?

 

jezeli jeszcze szukasz to sie odezwij na priv

a tak po za tym poszukuje koparko spycharki do wyrownania terenu ziemia jest ale trzeba to rozprowadzic macie cos taniego blisko izabeli 530 786 486

a jezeli szukacie ekipy do aranzacji wnetrz to polecam pana ryszarda 517316779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odsprzedam:

-pręty zbrojeniowe żebrowane 12 ok. 60szt. długość chyba 12m

-bloczki betonowe 120szt.

-cegła K3 jakieś 1,5 palety

-cegła K9 ok 0,5 palety

 

okolice Wołomina, więcej info na @ lub tel. 693-457-243 co do cen na pewno się dogadamy, na cegły i bloczki mogę załatwić transport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam do wynajęcia pomp, mam w Długiej Szlacheckiej wodę na 40cm i nie da rady bez pomp wykopać i zalać fundamentów, a czekać aż bardziej opadnie też już nie mogę

No więc, czy może ktoś polecić skąd można takie pompy + węże pożyczyć?

 

Zostaje jeszcze problem gdzie wylewać tę wodę, żeby się sąsiedzi, właściciele pobliskich łąk, nie burzyli

 

Pozdrawiam

Toper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...