Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja kupowałem u Śledziewskich, ale nie polecam.

 

Hej, no to pisz szybko dlaczego nie ;)

 

Ja się zastanawiałem....

Kupowałem u nich dwa razy. Raz na strop (u mnie jest drewniany), a potem na więźbę. Za pierwszym razem drzewo było całkiem niezłe. Za drugim niestety trzeba było wymienić dwie krokwie. O wymianę wykłucił się mój wykonawca, ja to bym ich nie przekonał. Śledziewscy są święcie przekonani o swojej najwyższej jakości drewna, a tak naprawdę ktoś inny im go dostarcza, a oni nawet go nie sprawdzają (pomimo że go impregnowali). Dlatego nie polecam. Jeżeli chodzi o cenę, to była konkurencyjna (jeżeli się nie potrzebuje faktury oczywiście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziewscy są święcie przekonani o swojej najwyższej jakości drewna....

 

Tak samo jak i maxa, cementu, cegieł pełnych, wkładów kominowych itp. itd.

 

Do listy dopisałbym piasek, który to przywieźli mi z bryłami jakiegoś iłu.

 

Próby negocjacji skończyły się tak, że rzuciłem im pieniądze na ladę i więcej już mnie tam nie zobaczą. Chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temcie drzwi i innych drewnianych

 

 

Nie wiem czy aktualne ale jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to dosyć ciekawą ofertę ma w Wołominie firma DREWUT - niestety nie mają swojej oferty w internecie. Dziś kupiłem u nich drzwi zewnętrzne. Dobre u niech jest to że sami produkują i wiele produktów w typowych rozmiarach można kupić u nich od ręki - czego raczej nie spotkałem w wielu firmach. W przyszłym tygodniu mam mieć montaż - więc będę wiedział więcej. Sprzedają też więźbę dachową ale cen nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temcie drzwi i innych drewnianych

 

 

Nie wiem czy aktualne ale jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to dosyć ciekawą ofertę ma w Wołominie firma DREWUT - niestety nie mają swojej oferty w internecie. Dziś kupiłem u nich drzwi zewnętrzne. Dobre u niech jest to że sami produkują i wiele produktów w typowych rozmiarach można kupić u nich od ręki - czego raczej nie spotkałem w wielu firmach. W przyszłym tygodniu mam mieć montaż - więc będę wiedział więcej. Sprzedają też więźbę dachową ale cen nie znam.

sulejow, czy to to?

DREWUT

Dane teleadresowe:

05-200 WOŁOMIN

ulica: Radzymińska 13

tel.: 022 7876219

 

jeśli można spytać - ile płaciłeś za drzwi zewnętrzne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy tam na poczatku lata, ale Twojego domu to jeszcze nie bylo śladu, asąsiad obok dopiero wstawiał okna - a tu niespodzianka -juz ma ogrodzone,ogród prawie zalożony i pewnie niebawem sie wprowadzi.

:D

On zaczal sie budowac rok wczesniej. Ja chce miec stan surowy w tym roku. Zwazywszy ze zaczynalem 18 wrzesnia nie bylby to zly wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temcie drzwi i innych drewnianych

 

 

Nie wiem czy aktualne ale jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to dosyć ciekawą ofertę ma w Wołominie firma DREWUT - niestety nie mają swojej oferty w internecie. Dziś kupiłem u nich drzwi zewnętrzne. Dobre u niech jest to że sami produkują i wiele produktów w typowych rozmiarach można kupić u nich od ręki - czego raczej nie spotkałem w wielu firmach. W przyszłym tygodniu mam mieć montaż - więc będę wiedział więcej. Sprzedają też więźbę dachową ale cen nie znam.

sulejow, czy to to?

DREWUT

Dane teleadresowe:

05-200 WOŁOMIN

ulica: Radzymińska 13

tel.: 022 7876219

 

jeśli można spytać - ile płaciłeś za drzwi zewnętrzne?

Dzięi za namiar. Też jestem mozno zainteresowany poziomem cenowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temcie drzwi i innych drewnianych

 

 

Nie wiem czy aktualne ale jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to dosyć ciekawą ofertę ma w Wołominie firma DREWUT - niestety nie mają swojej oferty w internecie. Dziś kupiłem u nich drzwi zewnętrzne. Dobre u niech jest to że sami produkują i wiele produktów w typowych rozmiarach można kupić u nich od ręki - czego raczej nie spotkałem w wielu firmach. W przyszłym tygodniu mam mieć montaż - więc będę wiedział więcej. Sprzedają też więźbę dachową ale cen nie znam.

sulejow, czy to to?

DREWUT

Dane teleadresowe:

05-200 WOŁOMIN

ulica: Radzymińska 13

tel.: 022 7876219

 

jeśli można spytać - ile płaciłeś za drzwi zewnętrzne?

 

 

Tak to jest to.

Sosnowe drewniane z szybą w kształcie rombu i całkowicie uzbrojone zamki, zawiasy, klamka. 2300 zł z VAT 7 % z montażem.

Mają też ładne drzwi wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje mi majster zeby nie zalewac wierzchu betonem tylko zrobic go

z kostki to sie uniknie wody z ktora ludzie maja duzo klopotow na

tarasach nadgarazowych, bedzie sobie wsiakac.

Jasne ze woli mniej zrobic bo to juz by nie byl jego kawalek ale w tym

co mowi troche racji jest.

znalazlem http://www.dobrakostka.pl ale tam mi nie powiedza czy to

dobry pomysl czy nie, a tu jakies sugestie sie pojawia mam nadzieje.

 

(Techniczne pytanie dot. postow - moze ktos wie:

Czemu jak chce napisac nowy post to nie moge go wstawic w "Budowanie w Sulejowku" tylko wlazi mi w "Forumowiczu, przedstaw się" ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Techniczne pytanie dot. postow - moze ktos wie:

Czemu jak chce napisac nowy post to nie moge go wstawic w "Budowanie w Sulejowku" tylko wlazi mi w "Forumowiczu, przedstaw się" ?)

Musisz klikac w zakladke 'odpowiedź' wtedy twoj post pojawi sie na tym watku, a jak klikniesz w zakladke 'nowy temat' to utworzysz nowy watek na podforum 'Forumowiczu, przedstaw sie' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć m-ewa

jeździłem ostatnio po Sulejówku za działką dla kumpla. Ludzie mówią "Panie w Sulejówku mało ziemi zostało" a gdzie się nie zajechałem to długie pasy po polach stoją i zarastają trawą. Większość właścicieli z którymi rozmawiałem czeka jednak na lepsze ceny.

Ładne działki to koszt min. 170pln/m2 niestety. Można trafić tańsze - znalazłem i 55pln/mkw ale 100 m od takich malowniczych słupów z hiperwysokim napięciem.

No nie jest różowo.

 

Hej kraftz,

 

Ostro przyatakowalismy mieszkancow sulejowka - chodzimy i pytamy. Wiem ze ludzie siedza na ziemi, rolnej maja od groma i rzeczywiscie czekaja na wiekszy wzrost cen. Mnie urzadza dzialka nawet za te 170zl/m2. Tylko gdzie takie sa? Widzielismy kilka dzialek, za 190 ale tez i nawet za 350zl/m2 !!!

 

Jestesmy bardzo napaleni na szkopowke, chociaz tam jest jedna z wersji obwodnic (chyba WII), ale tam takie piekne lasy...

 

Jesli jednak bedziesz mial info, albo ktokolwiek inny, o dzialkach w sulejowku (po płd stronie torów) pliz dajcie znac. Agencji mam dosyc bo tylko obiecuja a nic nam nie pomogly :( i tak juz ponad pol roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć m-ewa

jeździłem ostatnio po Sulejówku za działką dla kumpla. Ludzie mówią "Panie w Sulejówku mało ziemi zostało" a gdzie się nie zajechałem to długie pasy po polach stoją i zarastają trawą. Większość właścicieli z którymi rozmawiałem czeka jednak na lepsze ceny.

Ładne działki to koszt min. 170pln/m2 niestety. Można trafić tańsze - znalazłem i 55pln/mkw ale 100 m od takich malowniczych słupów z hiperwysokim napięciem.

No nie jest różowo.

 

Hej kraftz,

 

Ostro przyatakowalismy mieszkancow sulejowka - chodzimy i pytamy. Wiem ze ludzie siedza na ziemi, rolnej maja od groma i rzeczywiscie czekaja na wiekszy wzrost cen. Mnie urzadza dzialka nawet za te 170zl/m2. Tylko gdzie takie sa? Widzielismy kilka dzialek, za 190 ale tez i nawet za 350zl/m2 !!!

 

Jestesmy bardzo napaleni na szkopowke, chociaz tam jest jedna z wersji obwodnic (chyba WII), ale tam takie piekne lasy...

 

Jesli jednak bedziesz mial info, albo ktokolwiek inny, o dzialkach w sulejowku (po płd stronie torów) pliz dajcie znac. Agencji mam dosyc bo tylko obiecuja a nic nam nie pomogly :( i tak juz ponad pol roku...

Interesowaliście się może większymi działkami (rzędu 5000m2)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowaliście się może większymi działkami (rzędu 5000m2)?

 

My juz zaczelismy interesowac sie wszystkim, nawet rolnymi. Mamy jeszcze dwojke znajomych coby mogli z nami kupic, ale tylko my chcemy sie budowac od razu.

 

Tylko oczywiscie problem to brak planow zagospodarowania, wiec nie tak latwo z podzialem dzialki. Chyba ze kupujemy na spolke, my sie budujemy i wystepujemy do gminy o podzial co oczywiscie trwa, moze i 2 lata...ale kupno dzialki na kredyt w 3 rodziny to tez chyba nie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowaliście się może większymi działkami (rzędu 5000m2)?

 

My juz zaczelismy interesowac sie wszystkim, nawet rolnymi. Mamy jeszcze dwojke znajomych coby mogli z nami kupic, ale tylko my chcemy sie budowac od razu.

 

Tylko oczywiscie problem to brak planow zagospodarowania, wiec nie tak latwo z podzialem dzialki. Chyba ze kupujemy na spolke, my sie budujemy i wystepujemy do gminy o podzial co oczywiscie trwa, moze i 2 lata...ale kupno dzialki na kredyt w 3 rodziny to tez chyba nie takie proste.

U mnie jest podobnie, kilka osób jest zainteresowanych wspólnym zakupem czegoś większego i podziałem.

Widziałem ogłoszenia w necie i do 10000sqm - jeśli bym znalazł coś ciekawego - dawać Ci znać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie, kilka osób jest zainteresowanych wspólnym zakupem czegoś większego i podziałem.

Widziałem ogłoszenia w necie i do 10000sqm - jeśli bym znalazł coś ciekawego - dawać Ci znać?

 

Jasne, będę bardzo wdzięczna za info o jakimś ciekawym gruncie.

 

Dzięki za chęć pomocy, tymczasem my jeździmy dalej i zamęczamy mieszkańców sulejówka pytaniami :)

 

A nie wiesz moze jak to jest z budowaniem sie na dzialce rolnej? Pytalismy w gminie i powiedziano nam ze rolnik moze wydzielic 3000m2, wtedy mozemy to kupic i na takiej dzialce mozna sie budowac bez problemu, ale nie wiem jak to wyglada w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...