Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

Lucy Me z ekipą to prosze o postój 24 godziny bo muszę znaleść notatki z poprzedniego remontu a ja mam inne pytanie

czy:

- stal zbrojeniowa i prety : ~~ 400 kg - 1200 zł ;

- beton B15/B25 ~ 30 m3 ( z transportem ) - 9000 ,- zł ;

- koszty nie uwzględzine + robocizna - 7000 zł

za stan 0 to dużo czy mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A tak przy okazji dajcie znać czy możecie polecić miejsce gdzie można kupić tanio dobrej jakości sztachety na ogrodzenie.

Pozdrawiam,.

 

Ile tych sztachet potrzebujesz?

Sąsiad twierdzi że w jego okolicach w podlaskiem ma kogos kto robi w niezłej cenie ale nie chcieli wykonac mniej niż 500. Ja potrzebuję 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy chcecie zamawiać te sztachety? Ja będę potrzebowała na 33 m ogrodzenia ale dopiero na czerwiec/lipiec. Jesli można to poproszę na priva więcej szczegółów.

pozdrawiam Monika

 

ja bym optował za jakimś cieplejszym czasem - kwiecień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy chcecie zamawiać te sztachety? Ja będę potrzebowała na 33 m ogrodzenia ale dopiero na czerwiec/lipiec. Jesli można to poproszę na priva więcej szczegółów.

pozdrawiam Monika

 

ja bym optował za jakimś cieplejszym czasem - kwiecień?

 

 

Kwiecień, trochę wcześnie bo z budową ruszam dopiero w maju. A orientowałeś się w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy chcecie zamawiać te sztachety? Ja będę potrzebowała na 33 m ogrodzenia ale dopiero na czerwiec/lipiec. Jesli można to poproszę na priva więcej szczegółów.

pozdrawiam Monika

ja bym optował za jakimś cieplejszym czasem - kwiecień?

Kwiecień, trochę wcześnie bo z budową ruszam dopiero w maju. A orientowałeś się w cenie?

Tak - we wrześniu: 3,5 za 1,5m szpros. Nie pamiętam z jakiego drzewa. Jak będę na budowie, popytam i wrzucę aktualną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wogóle okolice tej cześci Warszawy nam się bardzo podobają .....choć słyszałam kiedyś hasło : nie budujesz się na południu Warszawy to gdzie Ty się budujesz jak nie w Piasecznie lub Jankach // // a tam tragedia zaludnione zajerzdzone i zakorkowane ...z tego co wiem ma powstać obwodnica niedaleko nas .....więc będziemy mieć super połączenia z centrum a i teraz nie jest źle ...no i te przestrzenie i lasy u NAS ..to jest to !! 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wogóle okolice tej cześci Warszawy nam się bardzo podobają .....choć słyszałam kiedyś hasło : nie budujesz się na południu Warszawy to gdzie Ty się budujesz jak nie w Piasecznie lub Jankach // // a tam tragedia zaludnione zajerzdzone i zakorkowane ...z tego co wiem ma powstać obwodnica niedaleko nas .....więc będziemy mieć super połączenia z centrum a i teraz nie jest źle ...no i te przestrzenie i lasy u NAS ..to jest to !! 8)

 

no tak obwodnica ma powstać ale 500 metrów od mojego domu wiec nie wiem czy tak świetnie:(a z tą obwodnicą to nie wiadomo gdzie będa zjazdy i wjazdy więc ja bym sie tak nie cieszyłą z tego powodu..

 

tzn ja i tak sie nie ciesze bo dla mnie to dramat:(

 

P.S. a miało być tak pięknie :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasy to sa w Józefowie, w Sulejówku to błocko, kury i kogutki

 

potrzebuje fachowca do zrobienia instalacji wodnej, grzewczej, uzbrojenia kotlowni i żeby wyliczył grzejniki, kontaktowy był i odbierał telefon jak ja dzwonię ze sprawą

 

kto zna i poleca takiego?

 

jeśli nawet było już o tym to przepraszam ale to przewijanie tak długo trwa, że ośmielam się jeszcze raz zapytać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do Poświętnego to obwodnica nie dojdzie , wiec u mnie będzie ok ..niestety trzeba się z tym liczyC i nie wiadomo do końca co nas czeka za pare lat bo Warszawa wciąż pęcznieje i sie rozrasta ....tu gdzie dzisiaj jest klepisko jutro może San Francisco!:-)))))))

joanna

witam i przejdę do rzeczy :wink:

Możesz napisać jakie są ceny ziemi w Poświętnem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...