Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

Hello ;)

 

Podpytam sąsiadów o aktualne ceny hydrauliki. Dzisiaj dostałem ofertę:

120 zł/punkt (netto). Punkt to woda (ciepła i zimna i cyrkulacja (warto cyrkulację???) lub kanalizacja. Czyli doprowadzenie wszystkiego do np. umywalki to 240 zł.

Dużo?

 

Cały dom (2 x WC, 2 x umywalka, 1 x zlewozmywak, 2 x prysznic, 1 x wanna, 1 x pralka, 1 x zmywarka) to 2400 zł.

 

Aha,

proszę o sprawdzonych tynkarzy i firmy okienne.

 

Odwdzięczę się na grillu (w tym roku moja kolej)

;)

 

Qdłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hello ;)

proszę o sprawdzonych tynkarzy i firmy okienne.

Odwdzięczę się na grillu (w tym roku moja kolej) ;)

 

Ja brałem okna plastikowe z Thermoplastu. Po roku (niemieszkania) nie narzekam. Posyłam na priva.

To ja reklamuję wstępnie kaszaneczkę hand made. Cudo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieceie może gdzie można odnowić stare meble? Mam szafę, która mi się podoba, ale trzeba poddać ją renowacji.

 

Kumpel kumpla odnawia szafy. Nie próbowałem - nie wiem czy można polecać, wiem tylko że para się takimi renowacjami. Kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilam okna i drzwi firmy Oktim, mam foldery do udostepnienia a okna mozna obejrzec w moim niedalekim sasiedztwie, mam tez ich zdjecia jesli chcesz moge Ci przeslac na maila

firma niestety nie reklamuje sie zbytnio ale bedzie mozna u mnie niebawem te okna zobaczyc

drewniane, meranti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Kowalczyka z głupia frant. Nawet nie przyjmują zamówień na Porotherm, nie wiadomo kiedy będą dostawy a cena cegły 24cm - 8,2pln (z wrażenia nie zapyałem brutto czy netto)! A ja we wrześniu 2005 kupowałem po 3,89 brutto. Co to się porobiło !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byłam u Kowalczyka i miałam przyjemność zobaczyć na żywo jaki jest cyrk. Zapisy bez gwarancji towaru i ceny, kłótnie. Poczułam się jak moi rodzice gdy budowali się w 83 r. Popatrzyłam 5 minut i wyszłam. Pojechałam do Mińska i dostałam Maxa po 3,8. Może nie najtaniej ale z gwarancją ceny i dostawy na 2 kwietnia.

 

pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...