Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam was Kochanie!

ja wiem ze pewnie juz was zanudze tym pytaniem o dachy ale skad braliscie dachówke??Kogo mozecie poleecić??

Jeszcze nie zapadła decyzja czy cementowa czy ceramiczna.. Dalej czekamy na wyceny bo faktycznie te detale sa najdroższe :(

 

Co sądzicie o Zapolski dachy naprzeciwko dachluxu??

 

Dajcie jakies namiary bo moze przed tymi podwyżkami zdązymy zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Kochanie!

ja wiem ze pewnie juz was zanudze tym pytaniem o dachy ale skad braliscie dachówke??Kogo mozecie poleecić??

Jeszcze nie zapadła decyzja czy cementowa czy ceramiczna.. Dalej czekamy na wyceny bo faktycznie te detale sa najdroższe :(

 

Co sądzicie o Zapolski dachy naprzeciwko dachluxu??

 

Dajcie jakies namiary bo moze przed tymi podwyżkami zdązymy zamówić...

 

ja mam z Dachluxu w Starych Babicach; te Dachluxy choc jedna niby firma to maja inne ceny i rabaty

w sumie to polecam, choc gosciu z raz mnie wkurzyl bo sie z towarem nieco - kilka godzin - na budowe opoznil, a wiecie jak to jest telefony od ekipy co 5 minut i ogolna sraczka no bo robota stoi

gosc dojezdza do klienta i jest kontaktowy, oto namiary 669088474, 604757163 - Arnold ma na imie

dobre jest to, ze choc to Babice to jak czegos zabraknie to mozna w Sulejowku w Dachluxie dobierac

uwaga, przy porownywaniu wycen radze sprawdzac szczegolowo i zwracac uwage na to czy sa: klamry do gasorow i dachowek, tasma olowiana do uszczelnienia komina, ile gasiorow przewidzieli w kazdej ofercie, zwyklych i koncowych bo dachowki to najmniejszy pikus a tak to jeden nie uwzgledni tego, drugi tamtego, przy robocie okaze sie, ze brakuje i trzeba z kaski wyskakiwac

wiecej juz nie pamietam co tam na ten dach sie sklada, ale jak czegos nie bylo w ofercie Dachluxowej a w innych byla to kazalam dokladac; dawali po dobrej cenie a czasem cos gratis

 

no i powodzenia, szczescie, ze to juz za mna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Kochanie!

ja wiem ze pewnie juz was zanudze tym pytaniem o dachy ale skad braliscie dachówke??Kogo mozecie poleecić??

Jeszcze nie zapadła decyzja czy cementowa czy ceramiczna.. Dalej czekamy na wyceny bo faktycznie te detale sa najdroższe :(

 

Co sądzicie o Zapolski dachy naprzeciwko dachluxu??

 

Dajcie jakies namiary bo moze przed tymi podwyżkami zdązymy zamówić...

 

ja mam z Dachluxu w Starych Babicach; te Dachluxy choc jedna niby firma to maja inne ceny i rabaty

w sumie to polecam, choc gosciu z raz mnie wkurzyl bo sie z towarem nieco - kilka godzin - na budowe opoznil, a wiecie jak to jest telefony od ekipy co 5 minut i ogolna sraczka no bo robota stoi

gosc dojezdza do klienta i jest kontaktowy, oto namiary 669088474, 604757163 - Arnold ma na imie

dobre jest to, ze choc to Babice to jak czegos zabraknie to mozna w Sulejowku w Dachluxie dobierac

uwaga, przy porownywaniu wycen radze sprawdzac szczegolowo i zwracac uwage na to czy sa: klamry do gasorow i dachowek, tasma olowiana do uszczelnienia komina, ile gasiorow przewidzieli w kazdej ofercie, zwyklych i koncowych bo dachowki to najmniejszy pikus a tak to jeden nie uwzgledni tego, drugi tamtego, przy robocie okaze sie, ze brakuje i trzeba z kaski wyskakiwac

wiecej juz nie pamietam co tam na ten dach sie sklada, ale jak czegos nie bylo w ofercie Dachluxowej a w innych byla to kazalam dokladac; dawali po dobrej cenie a czasem cos gratis

 

no i powodzenia, szczescie, ze to juz za mna 8)

 

Moniq dziei bardzo za namiary... :lol:

Nawet nie wiem jak Ci zazdoszcze że masz to przed sobą!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez brałem z Dachluxu ale w Zakręcie. Straszny burdel, informacje o wymiarach dachu pogubione, zamówili nie tą dachówkę co trzeba, itd itp.

Jedyne pocieszenie, że wszelkie moje opierdalantusy brali na klatę i poprawiali bez szemrania.

Sprawdzałem jeszcze m.in. skład przed Wiązowną po prawej (jadąc od nas). Ceny wszędzie, po negocjacji, bardzo porównywalne (20-22% upustu od cennika).

Ja się na ołowianą matę nie zdecydowałem, ponoć to szajs. Wszystkie obróbki panowie wycinali z blachy. Po roku nic nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ JUZ MIESZKAM! (13 miesięcy od ścięcia drzew i wbicia łopat)

 

Zbliża się oststeczny termin rozliczania PITów za 2006 r.

 

Jeżeli nie jesteście przekonani, że wprowadzenie mundurków to najlepszy sposób na walkę z agresją w szkole, to jest jeszcze okazja przekazania 1% z podatku organizacji, która od lat zjamuje się tą problematyką.

 

Stowarzyszenie „Bliżej Dziecka”, posiada indywidualne konto w Organizacji Pożytku Publicznego „Przyjazna Szkoła”. Pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc dzieciom-ofiarom przemocy rówieśniczej.

 

Po wyliczeniu całego podatku, jaki za 2006 rok powinniśmy zapłacić do Urzędu Skarbowego, obliczamy 1% tej kwoty. Odliczenia możemy dokonać nawet, gdy spodziewamy się zwrotu „nadpłaty”. Chodzi o cały podatek należny, zawierający zaliczki, które już zapłaciliśmy lub zrobił to nasz pracodawca.

 

Instrukcja i nr konta na stronie www

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez brałem z Dachluxu ale w Zakręcie. Straszny burdel, informacje o wymiarach dachu pogubione, zamówili nie tą dachówkę co trzeba, itd itp.

Jedyne pocieszenie, że wszelkie moje opierdalantusy brali na klatę i poprawiali bez szemrania.

Sprawdzałem jeszcze m.in. skład przed Wiązowną po prawej (jadąc od nas). Ceny wszędzie, po negocjacji, bardzo porównywalne (20-22% upustu od cennika).

Ja się na ołowianą matę nie zdecydowałem, ponoć to szajs. Wszystkie obróbki panowie wycinali z blachy. Po roku nic nie cieknie.

 

mnie sie wydawalo, ze olowiana to jest tylko tasma do wykonczenia bo ja mat to zadnych nie zamawialam a obrobki tez mam z blachy

wyjde chyba na ten dach w koncu coby sprawdzic, czy to cos, tam w ogole jest

mnie tez nie cieknie, nawet jesli mam ta mate :)

 

ja z zamowieniem w babicowskim dachluxie nie mialam zadnych problemow, co mialo byc to bylo, tylko tak jak pisalam, transport mial przyjechac w poniedzialek rano tzn. na 8 a byl ok 12

oprocz tego jakies 5% rozbieznosci miedzy zamowieniem a oferta (oczywiscie sprawdzana i dyskutowana 100 razy z panem Arnoldem) co do ilosci ale to w sumie tez moze od dekarza zalezec

poniewaz zazyczylam sobie aby pan Arnold pokazal mi dachy z wybranych przeze mnie dachowek, to jezdzil ze mna biedny 3/4 dnia po babicach i okolicach pokazujac mi dachy

uwaga na ekipy

poniewaz pan z dachluxu z babic nie mial dobrej ekipy to dal nam namiar na jedyna, ktora miala czas

znalazlam wiele niepochlebnych wpisow o tej ekipie na tym forum i dzieki tej weryfikacji byc moze udalo nam sie uniknac wielu problemow

zreszta wrzucam w muratorowa wyszukiwarke nazwiska wszystkich budowlancow z ktorymi zamierzam wspolpracowac

 

sluchajcie! no naprawde nikt nie slyszal o Sobiechu od hydrauliki? nie znalazlam go ani na czarnej liscie muratorowej ani na bialej

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...