Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szanowni Forumowicze,

koszmar mnie dopadł, dachówki ceramicznej brak. Możecie pomóc gdzie mogę kupić dachówkę i nie czekać na nią sto dni, i żeby mi jeszcze ktoś ją ułożył????????

http://www.ambit.gda.pl/ambit-pokrycia-dachowe-foto/ambit-pokrycia-dachowe-euronit_3.jpg

I co ja biedna mam zrobić????????? Byle by grafitowa była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam!

Poszukuję właściciela dachu pokrytego blachodachówką Lindab najchętniej niskoprofilowego LPAL ale wysoki też może być. Chcaiłbym porozmawiać o doświadczeniach i obejrzeć dach co ze dwie wiosny już przeżył.

 

ps mam do odsprzedaży w dobrej cenie belki pod terrivę mam 33szt o długości 4,20 m oraz 12 szt o długości 4.80 m

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byliscie osobiscie?

Nam Pan jak zanieśliśmy wniosek o wrysowanie sączków na działce od razu pokazał mapę i mogliśmy zobaczyć czy budowa koliduje z melioracją czy nie.

 

I problem w tym, że nie. Z urzędu zadzwonili do architekt nie do nas i to ona pojechała do Otwocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś buduje w Żurawce ( Starej), ale mam pytanie - jak się tam przedstawia sprawa z melioracją?

 

Czekam na odpowiedź z Otwocka a pozwolenie już prawie odebrane :) - jestem cała w nerwach czy nie bedzie trzeba przesuwac umiejscowienia domu.

 

W moim przypadku melioracja w Otwocku naniosła sączki na zaniesionym do nich ksero mapy i jeden z nich pokrywał się z projektem mojego domu.

Pojechałem więc do kierownika melioracji i napisałem oświadczenie, w którym zobowiązałem się do utrzymania sieci melioracyjnej na mojej działce i do jej ewentualnej naprawy itd. :) :) Po czym kierownik wbił mi na projekcie zagospodarowania działki pieczątkę z uzgodnieniem. Pozwolenie dostałem, a sączka nie znalazłem... :) :)

 

Pozdrowienia

Darek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...