Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie i jakie kupuje się bramy garażowe w Sulejówku badź okolicach?

Ja obstawiam na razie:

* Normstahl - firma Kaspol w Starej Milosnie http://kaspol.pl/

* Krispol - przedstawiciel jest z Zabkach, jadac od kosciola w strone Warszawy, to zaraz za torami w prawo,

* hormann - firma Dorma, chyba w zielonce albo okolicach - jeszcze nie bylam

Nie obstawiam: wisniowski, Cetelem???, w kazdym razie w Sulejowku na Dworcowej/Legionow.

Pozdr.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jakie kupuje się bramy garażowe w Sulejówku badź okolicach?

Ja obstawiam na razie:

* Normstahl - firma Kaspol w Starej Milosnie http://kaspol.pl/

* Krispol - przedstawiciel jest z Zabkach, jadac od kosciola w strone Warszawy, to zaraz za torami w prawo,

* hormann - firma Dorma, chyba w zielonce albo okolicach - jeszcze nie bylam

Nie obstawiam: wisniowski, Cetelem???, w kazdym razie w Sulejowku na Dworcowej/Legionow.

Pozdr.

a.

Ja kupowałem Krispol, w Ząbkach w tym właśnie zakładzie. Co do jakości nie mam zastrzeżeń - przyszli, zamontowali, poszli. Bez uwag czyli chyba ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam(y),

 

Chiałam nas przedstawić ...

Jesteśmy z Sulejówka i będziemy się budować w Sulejówku - w okolicach Czynu Społecznego (ale pewnie czynem społecznym ta budowa nie będzie :p). Narazie jesteśmy na etapie podziału działki, a ja już myśle na jaki kolor sypialnię pomalować ;-) Nie liczę, że obejdzie się bez niespodzianek, ale mam nadzieję, że zapał nam nie opadnie ;-)

 

Nasza chałupka jest z założenia energooszczędna i tutaj pierwsze pytanie ... czy KTOŚ ma projekt energooszczędny lub zna KTOSIA kto tak owy domek stawia/ postawił ?

A może jest tu w okolicy forum na temat energooszczędności - a jeszcze do niego nie dotarłam - hmm ?

 

Trzymam kciuki za WAS i za nas :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Prosze o namiar na dobra ekipe do stanu surowego.Fundament jest juz gotowy .

Ekipa gorali ktora miala dalej budowac zrezygnowala bo maja duzo roboty blizej domu.Budowa w systemie Solbet (na kleju)domek maly,Budowa kolo sulejowka.

Pozdrawiam.

 

Wysylalem namiary na moja ekipe na priv. Wiem ze maja jeszcze wolne terminy w sierpniu.

 

Pozdr

Darek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o namiar na dobra ekipe do stanu surowego.Fundament jest juz gotowy .

Ekipa gorali ktora miala dalej budowac zrezygnowala bo maja duzo roboty blizej domu.Budowa w systemie Solbet (na kleju)domek maly,Budowa kolo sulejowka.

Pozdrawiam.

 

Wysylalem namiary na moja ekipe na priv. Wiem ze maja jeszcze wolne terminy w sierpniu.

 

Pozdr

Darek M.

 

 

Panie Darku wyslalem pare pytan na priva.Prosze o odpowiedz.

 

Pozdrawiam

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budowniczych z Sulejówka.

 

zaczynam budowę w okolicach Czynu i Przejazd w kwietniu i szukam ....

 

...kibelka dla ekipy bud. - czy ktos z Was ma na zbyciu takowy?

 

pozdrawiam

 

WC drewniane -kibelek - stoją takowe na trasie z wołomin do warszawy przez ząbki jadąc po prawej stronie zaraz początek ząbek za rondem , maja tam wieźbę i własnie takie fajne kibelki wyższa półka 700 zł a niższa półka czyli bez lakieru itp za 300 zł :) sami też tam kupowaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie zasilania placu budowy...

 

Czy może ktoś polecić solidnego elektryka do wykonania prowizorycznego zasilania placu budowy?

(przyłączenie oczywiście w ZEW-T Otwock)

 

Mogę CI polecić Pana MARKA Mińsk.MAz ale rejon Otwock też robi jeśli nie za daleko .. musisz po prostu zapytać go i podać adres działki ...

Dobrzyński Marek : 514 244 332 ( mi robił prowizorkę i doradził i było ok )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBREGO GEODETĘ _ chętnie namiar zapiszę !

- by dał radę po świętach wytyczyć budynek pod ławy

-by nie był za drogi

-by solidny

Mam kogoś ale ten ktoś może nawalić mi z terminem więc szukam , będę zobowiązania i wdzięczna dźwięczna :):)

 

Wysłałem namiary w prywatnej wiadomości.

 

Pozdrowienia

Darek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...