Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

DOBREGO GEODETĘ _ chętnie namiar zapiszę !

- by dał radę po świętach wytyczyć budynek pod ławy

-by nie był za drogi

-by solidny

Mam kogoś ale ten ktoś może nawalić mi z terminem więc szukam , będę zobowiązania i wdzięczna dźwięczna :):)

 

Wysłałam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czesc !

Zamierzamy wkrotce ruszyc z budowa w Sulejowku (ul. Czynu spolecznego) - projekt Dandys z Domeny.

 

Jestesmy aktualnie na etapie zalatwiania przylaczy (prosba o namiary na sprawdzonych fachowcow od przyl. wodnego).

 

Poszukujemy takze geodety iws czy moglabys podzielic sie namiarami, ktore wyslalas do joannaj75 (z gory dziekuje).

 

Mam prosbe rowniez o namiary na kogos od robot ziemnych (usuniecie humusu).

 

Na razie same prosby, ale pewnie wkrotce tez uda mi sie w czyms pomoc :D

 

Pozdrawiam,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Juko- bardzo ładny ten projekt.

Sami również się nad nim swego czasu zastanawialiśmy.

Jedynym mankamentem - oczywiście naszym zdaniem, są schody w dużym pokoju. Ale to już jest rzecz gustu.

 

Po dłuższej przerwie ja też witam Sąsiadów.

Zamierzamy zacząć (mam nadzieję) w maju na Kościuszki w Sulejówku.

Projekt Ofelia z Archipelagu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuko:

pewnie masz rację z tymi schodami, ale ja należę do tych bardzo praktycznych osób :)

Ponieważ mam już dwoje potomstwa, wyobrażam sobie tylko jak trochę podrośną i będą znajomych spraszać do domu. I aby przejść do swoich pokoi za każdym razem będą musieli przejść przez salon.

 

Może wyda się to śmieszne, ale to tylko moje widzi mi się :)

 

Faktycznie - pięknie wykończone schody mogą być jednym z ciekawszych elementów aranżacji wnętrza.

 

aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_m6: no właśnie, często to co ładne okazuje się mało praktyczne.

Chociaż biuro, od którego kupiliśmy projekt posiadało także wersję z zabudowanymi schodami i poprzez odpowiednie ustawienie ścianek całkowicie wydzieloną częścią parterową od poddasza. Takie rozwiązanie polecane było właśnie dla rodzin z dorosłymi dzieciakami.

 

Proszę podzielcie się namiarami na jakiegoś koparkowego - potrzebuję do usunięcia humusu :p

 

Pogodnych Świąt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar.

 

Mi ten pan 'koparkowy' zaproponował 120 PLN/h - jak myślicie czy to rozsądna cena ?

Wydaje mi się trochę dużo.

Albo inaczej: ile czasu może zająć usunięcie humusu z pow. ok. 200 m^2 ? - działka płaska, bez żadnych przeszkód itp.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...