Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Czy ktoś z Sz. P. ma godną polecenia firmę do wywozu nieczystości płynnych z Przydomowej Oczyszczalni Ścieków, działającą w Wawrze / okolicach.

 

Dzwoniłem do MPO i Transnec'u, ale panie słysząc coś o wyjmowaniu filtra i specjalnej procedurze wypompowywania oświadczyły, że takich usług ich firmy nie świadczą. Co nie musi być prawdą, ale biorąc pod uwagę, że jak pierwszy raz przyjechali do mnie po odbiór śmieci to rozwalili mi bramę wszytsko jest możliwe ...

Będę to robił 1 raz, więc chciałbym żeby panowie z szambojeta mieli doświadczenie

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie mogę polecić kontakt z Panem Darkiem Laskowskim z SATLBUD-u II w Sulejówku , zamawiałam już u niego dwa razy klinkier i zawsze potrafi mi wyczarować spod ziemi to czego szukam a poszukiwanie klinkieru takiego jaki się akurat chce to ciężka sprawa i wbrew pozorom jak na stolice mało tych punktów także jak ktoś chce to namiar na priva podam :) - uratował mi dziś życie bo już chciałam się "wieszać " :roll: niestety mam ekipe co ani nie potrafi policzyć dobrze ani zaplanować prac o dwa dni do porzodu.

 

 

fakt!!! jest naprawdę super

 

poproszę o namiary, niedlugo beda jak znalazł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloczki na Drobiarskiej (podobno najlepsze jakosciowo w okolicy), stal w Stalbud II na Piłsudskiego, beton z PawBudu,

deski, cement i piasek u Śledziewskiego i humus tez on nam zdjemował.

 

wlasnie myslimy skad beton komorkowy? i solbetu czy H+H ? na pióro-wpust czy gładki?

jakies podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalbud II najdozsza firma w okolicy,zamawiaj stal w cestal mińsk mazowiecki

oraz Euro-BUD takze nie nalezy do najtanszych ogolnie robia laske ze z toba gadaja)

 

Bloczki oraz teriva na Drobiarskie jceny ok i jakosciowo ok, okolicze sklady od nich wlasnie biora :) mozna z nimi dogadac temat bez faktury,

solbet i h+h to to samo tylko biale nie szare tam jest gowniany popiol

Na sledzewskich uwazaj to lepsze cwaniaki, ale najwiekszym syfiarzem w okolicy to SKLAD KOWALCZYK staraj sie omijac szerokim lukiem,

 

Ja gazobeton i cement kupowalem w Replinie nie bylo cenowo lepszych w okolicy,na nich tez uwazaj bo jesli jedzie caly samochod kazdy bedzie cie po rekach calowal, ALE JESLI POTRZEBuJESZ POMOCY BO CI ZABRAKNIE PALETA TEGO CZY TAMTEGO TO WSZYSCY PODKREslaM WSZYSCY MAJA CIE GLEBOKO W W DU.....

 

Beton nie pamietam, ale gdzies z pod Minska, bez faktury

 

Deski i wiezba z Pustelnika cenowo ok. kolezka mieszka w Sulejówek Milosna ( Jarek )

 

PIACH STARAJ SIE szukac samodzielnie, dzwon i pytaj rozbierznosci cenowe to kosmos mozesz miec roznice nawet 200zl na samochodzie, mowie ci to z doswiadczenia.

Jesli potrzebujesz koparki, a jestes z Sulejowka, moge zapytac sasiada on ma takie cudo

 

Jesli masz jakies pytania, pisz

 

wu

 

 

ps. zostalo mi kilka ceramicznych "cegiel" wenetylacyjnych ( do srodka komina) oddam po 2zl/sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Do sprzedania ( odbior Sulejówek )

 

- stemple budowlane ok 30szt. 3m-3,30m 3,5zl/szt

 

- deski szalunkowe ok 0,5 m3 w wiekszosci nie uzywane 350zl/m3

 

- cegla wentylacyjna czerwona ceramiczna sluzy do wentylacji w srodku komina 2zl/szt

 

zainteresowanych proszę o kontakt

 

693-074-849

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloczki najlepiej brac tam gdzie beton - wtedy mozna dostac w dobrej cenie. Ja bralem jedno i drugie u redka z Jatnego, terrive polecam z kratbetu, co do stalbudu II faktycznie sa drodzy ale maja np. kominy tony, ktore podobno sa lepsze i tansze od schidla (tak przynajmniej twierdzil moj majster). Stal kupowalem w Minsku po prawej tuz przed wjazdem do miasta.

 

 

W ramach wiosennych porządków mam na zbyciu prowizorkę budowlana - w skrzynce licznik, 4 bezpieczniki, 2 gniazda 230, jedno 380 V. Wszystko za 350 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń - odradzam Replin, ze względu na podejście do klienta. Kombinują by zarobić choć kilka złotych więcej w taki sposób, że to daje się nieprzyjemnie odczuć. Na przykład robili problemy ze zwrotem kaucji za palety, jak już ktoś pisał, za transport mniejszej ilości materiałów doliczają choćby się przedtem baaardzo dużo u nich brało, nie ma mowy o zwrotach nadwyżek. Nie wezmę już u nich nic, choćby mieli najtaniej.

 

Eurobud i Stalbud II mają nieporównanie lepsze podejście do klienta moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...