Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jako nowy członek tej grupy witam wszystkich budujących w Sulejówku. Jako najbliższego, przyszłego sąsiada w szczególności witam KaMaLa (moja działka to ta po drugiej stronie ulicy od zachodniej strony z dużym drzewem :D). Jako, że obecnie jestem na etapie zbierania dokumentacji do pozwolenia na budowę mam nadzieje, ze znajdę tutaj pomocne dusze :D :D :D

 

Witaj !! :D

 

... mowisz o tej dzialce naprzeciwko mojego tarasu od ul. B******** ? :o

 

Właśnie ta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy członek tej grupy witam wszystkich budujących w Sulejówku. Jako najbliższego, przyszłego sąsiada w szczególności witam KaMaLa (moja działka to ta po drugiej stronie ulicy od zachodniej strony z dużym drzewem :D). Jako, że obecnie jestem na etapie zbierania dokumentacji do pozwolenia na budowę mam nadzieje, ze znajdę tutaj pomocne dusze :D :D :D

 

Witaj !! :D

 

... mowisz o tej dzialce naprzeciwko mojego tarasu od ul. B******** ? :o

 

Właśnie ta :D

 

aaa moja ekipa mowila ze ktos sie tu krecił w zeszlym tygodniu :D

juz chyba blizszego nowego sasiada miec nie moge :D

 

Start jeszcze w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy członek tej grupy witam wszystkich budujących w Sulejówku. Jako najbliższego, przyszłego sąsiada w szczególności witam KaMaLa (moja działka to ta po drugiej stronie ulicy od zachodniej strony z dużym drzewem :D). Jako, że obecnie jestem na etapie zbierania dokumentacji do pozwolenia na budowę mam nadzieje, ze znajdę tutaj pomocne dusze :D :D :D

 

Witaj !! :D

 

... mowisz o tej dzialce naprzeciwko mojego tarasu od ul. B******** ? :o

 

Właśnie ta :D

 

aaa moja ekipa mowila ze ktos sie tu krecił w zeszlym tygodniu :D

juz chyba blizszego nowego sasiada miec nie moge :D

 

Start jeszcze w tym roku?

 

Nie wiem czy w tem roku mi wyjdzie. Obecnie nie mam jeszcze pozwolenia na budowe (jestem na etapie załatwiania dokumentów i zakupu projektu) i nie wim jak długo się czeka na takie coś w Sulejówku. Ja osobiście nastawiam się raczej na następny rok. Będę mógł wtedy przynajmniej skorzystać z waszej sprawdzonej ekipy budowlanej :D

No i może w miarę taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pozwolenie czeka się miesiąc, ale podjerzewam ze jeszcze bedziesz musial wystapic o warunki zabudowy (o ile juz ich nie masz), a na to czeka się lekką reką 4 miechy w porywach do 6.

 

Ekipę polecam, ale to juz teraz wstepnie sie umawiaj, my 1,5 roku wczesniej prowadzilismy casting jeszcze nie majac projektu, tylko takie pokazowe scany. :D

 

W miarę możliwości sluże pomocą :D

 

pzdr

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinek, wg. mnie możesz spokojnie zadzwonić do ekip/specy co zajmują się robotami ziemnymi. Fakt, że nie będzie to duże zlecenie ale na 100% znajdzie się ktoś kto pomoże. A że wybór jest - wybierz wg. ceny.

 

Przykładowe namiary:

1) Krzysztof Białek - 501 207 227

2) Leon Rosik - 886 637 876

3) Piotr Jackiewicz - 605 524 007

4) p. Marek (Mar-Kom) - 603 924 645

5) p. Sławek - 692 190 067

6) p. Śledziewski - 500 285 959

 

Pzdrrr, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinek, wg. mnie możesz spokojnie zadzwonić do ekip/specy co zajmują się robotami ziemnymi. Fakt, że nie będzie to duże zlecenie ale na 100% znajdzie się ktoś kto pomoże. A że wybór jest - wybierz wg. ceny.

 

Przykładowe namiary:

1) Krzysztof Białek - 501 207 227

2) Leon Rosik - 886 637 876

3) Piotr Jackiewicz - 605 524 007

4) p. Marek (Mar-Kom) - 603 924 645

5) p. Sławek - 692 190 067

6) p. Śledziewski - 500 285 959

 

Pzdrrr, Marcin

dziękuję

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już była go Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...