Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My tez mamy stemple na zbyciu. 20 sztuk, ok 270 wysokosci.

Odbiór Sulejówek

Zapraszamy :D

 

Zostały nam tez deski z budowy. Oczyszczone z gwozdzi i posortowane po dlugosci. czesc pozbijana juz do szalunku. Jeszcze góóóóra skrawek tez jest do spalenia jesli ktos ma piec "na wszystko".

 

podbijam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba na namiar na:

- elektryka, - fachmana od kominków, fachmana od pieców c.o. (zakup z montazem)

-

okolice sulejowka i halinowa, - ale mogą byc rowniez przyjezdni - solidni i nie zdziercy,

 

i cze poleciacie jakies sklepy z oknami - typu marplast w sulejowku albo dystrybutora okien oknoplastu krakow przy ostrobramskiej,

potrzebuje na gwałt okien co by później szybko jeszcze tynki uruchomic

 

aha - tynkarzy też poprosiłbym o jakis namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba na namiar na:

- elektryka, - fachmana od kominków, fachmana od pieców c.o. (zakup z montazem)

-

okolice sulejowka i halinowa, - ale mogą byc rowniez przyjezdni - solidni i nie zdziercy,

 

i cze poleciacie jakies sklepy z oknami - typu marplast w sulejowku albo dystrybutora okien oknoplastu krakow przy ostrobramskiej,

potrzebuje na gwałt okien co by później szybko jeszcze tynki uruchomic

 

aha - tynkarzy też poprosiłbym o jakis namiar

 

Marplast ma tylko cenę ok a reszta :roll:

Ja okan brałam od Jezierskiego z Uniplastu na Bursztynowej.

Okna i obsługa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba na namiar na:

- elektryka, - fachmana od kominków, fachmana od pieców c.o. (zakup z montazem)

-

okolice sulejowka i halinowa, - ale mogą byc rowniez przyjezdni - solidni i nie zdziercy,

 

i cze poleciacie jakies sklepy z oknami - typu marplast w sulejowku albo dystrybutora okien oknoplastu krakow przy ostrobramskiej,

potrzebuje na gwałt okien co by później szybko jeszcze tynki uruchomic

 

aha - tynkarzy też poprosiłbym o jakis namiar

 

P. Jarosław Jeznach 601306132. Elektryk - bardzo dobry, dokładny, sprzata po sobie i jeszcze wszystko dokladnie wytlumaczy.

 

p. Wiesław Kaczorek 605941386. Pan od kominków - wczoraj mielismy z nim 2 rozmowe i zdecydujemy sie na niego. Konkretny, nie cwaniakuje i ma dobra opinie. Sama jeszcze do konca nie sprawdzilam.

 

Okna zdecydowanie z Uniplastu od P. Darka Wodnickiego jak pisze monia77w1. jestesmy po montazu. Ekipa dokładna i solidna.

 

o moich tynkarzach mam jak narazie kiepskie zdanie ... zobaczymy jaki bedzie finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy stemple na zbyciu. 20 sztuk, ok 270 wysokosci.

Odbiór Sulejówek

Zapraszamy :D

 

Zostały nam tez deski z budowy. Oczyszczone z gwozdzi i posortowane po dlugosci. czesc pozbijana juz do szalunku. Jeszcze góóóóra skrawek tez jest do spalenia jesli ktos ma piec "na wszystko".

 

podbijam :D

 

Kilka worków piasku kwarcowego mamy na zbyciu. worek 50 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam piasek kwarcowy do sprzedania. Robimy tradycyjne tynki wapienno -cementowe - jednak majster od tynkow polecil nam zrobic ostatnia warstwe z gipsu. Wowczas bedziemy mieli piekna gladz gipsowa wszedzie :)

Mam do sprzedania 15 workow po 50 kg kazdy. Worek 50 kg za 10 zl. Odbior w Sulejowku - tel. 508-38-12-35.

 

Jesli chodzi o okna - to my zdecydowalismy sie na drewniane. Ale jak bylismy na etapie plastikowych to wybralismy system Veka - zdecydowanie polecam firme Rafplast z Wesolej z ul Kilinskiego. 22 773 95 37 lub 773 58 19. Dobra cena, fachowosc, dobre rady :)

 

Ogrodzenie - szybko, dobrze i tanio. Pan Marek 511-877-770. My robilismy klinkierowe z przeslami metalowymi.

 

 

Elektryk - zdecydowanie dobra cena, jakosc, fachowosc, i szybko i solidnie. Pan Pawel (ekipa jest z Radomia, ale duzo robia w Warszawie i okolicy). 503-754-613.

 

Mozecie mowic, ze macie kontakt od Magdy z Sulejowka. Powinni kojarzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałam okna w zeszłym roku w lutym.

Wyceny nie dostałam od Grubka do dzisiaj :lol:

 

 

Mogę tylko potwierdzić, że Grubka nalezy omijac z daleka. W zeszłym roku sprawdziłam na własnej skórze ich fachowość. Na szczęście wybrałam okna z Oknoplastu (ale kupione w Węgrowie!) . Polecam. Minplast (W. Uszyński) tel. 509-892-450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...