Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

po raz kolejny najlepszego w 2010 roku.

 

Przy okazji mam na zbyciu 150-200 szt stempli 3,0 metry po 3,00 PLN i palete Porotherm 30P+W (80 szt) po 4,00 PLN

 

Odbiór własny z Sulejówek-Długa Szlachecka.

 

Piotr

witam dalej masz te stemple ja potrzebuje ich 100 szt i moze masz jakies namiary na tartak gdzie mozna kupic drzewo. mam zamiar sie budowac w tym roku i wlasnie poszukuje wiezby, desek calowek i wlasnie stempli. pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukujemy namiarów na dobre szambo - oczywiście w miarę niedrogie, szczelne itp

Będę wdzięczna za wszelkie namiary :D

umnie szambo montowal pan rosik narazie jest ok zaplacilem 4000pln za 10m3 z montazem i podloczeniem pan jest z sulejowka podaje nr 886637876 22 7838918
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek Wesoła

umnie szambo montowal pan rosik narazie jest ok zaplacilem 4000pln za 10m3 z montazem i podloczeniem pan jest z sulejowka podaje nr 886637876 22 7838918

dzieki wielkie za namiar !! cena wydaje sie rozsadna :D

Sprawdzcie dokładnie tę oferte, bo forumowicz Grzesiek Wesoła ma 3 posty, wszystkie trzy o szambie. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek Wesoła

umnie szambo montowal pan rosik narazie jest ok zaplacilem 4000pln za 10m3 z montazem i podloczeniem pan jest z sulejowka podaje nr 886637876 22 7838918

dzieki wielkie za namiar !! cena wydaje sie rozsadna :D

Sprawdzcie dokładnie tę oferte, bo forumowicz Grzesiek Wesoła ma 3 posty, wszystkie trzy o szambie. :-?

tak podalem w 3 postach poto zeby sie kilka razy niepowtarzac jak ktos prosi o namiar to podaje bo nikt inny niepomogl a nie podalem na priwa dlatego zeby 500 razy nie pisac tylko dalem wiadomosc dla ogul u kto umnie montowal jest tyle firm w internecie mozna podzwonic kto pyta nie bladzi sory za bledy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tynki, to do mnie wchodzą Panowie w tym tygodniu, a w następnym mam nadzieje, ze zaczną tynkować. iec za tydzień mogę coś więcej powiedzieć.

Natomiast kontakt wzięłam z forum. SAIN. Bardzo sympatyczny człowiek. Mam nadzieję, ze tynki będą równie "sympatyczne".

 

A co do rekuperatora, fajna inwestycja, niestety dla mnie trochę za drogo to wyszło. Byłam na początku zdecydowana, miałam kilka ofert z różnych firm. Jednak po przeliczeniu wszystkich kosztów, cena przewyższyła moje oczekiwania. Ale warto się nad tym zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Czy ktoś z Państwa ma może doświadczenia z montowaniem rekuperatorów? Chodzi mi o to czy warto w to zainwestować i czy ten sposób wentylacji się sprawdza?

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

 

Ja zamontowałem i jestem b zadowolony. Przy obecnych superszczelnych domach system grawitacyjny się po prostu nie sprawdza...

 

Co do wykonania to ja już zaplanowałem rekuperator przy stanie surowym wiec miałem o tyle prosto, że pozostawiłem np w stropach otwory na nawiewy i wywiewy co znacznie ułatwiło późniejszy montaż. Poza tym mam dom parterowy, wiec sam montaż systemu tez był o tyle łatwy że nie martwiłem się o "schowanie" kanałów bo wszystko idzie sobie po strychu jak leci...

 

Co do wydatków to u mnie zamknęło się wszystko w kwocie 5 tys... ale wszystko robiłem sam... pewnie jakbym zlecił zrobienie fachowcom conajmniej drugie tyle jak nie więcej by wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...