Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie w Sulejówku...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
Ja kupiłam u Kowalczyka za dużo i potem oddałam po 2,5m-ca mam swojego handlowca jak coś nie pasuje czyli cena to narzekam ,ale wcześniej wzięłam za konkretne pieniądze towar oczywiście wszystko najpierw sprawdzone w konkurencji .Najlepiej jak pójdzie tam kobieta bo pracują przede wszystkim mężczyzni.

 

ja jednak zrobiłem zakupy u Kowalczyka.

PSB (to na wjeździe do Sulejówka) było jeszcze gorsze. Nie mogłem się mailowo doprosić o doprecyzowanie oferty. Nie odpowiadali na maile.

Natomiast Kowalczyk mnie pozytywnie zaskoczył, bo był konkretny kontakt telefoniczny, sami dzwonili wyjaśniali suma sumarum jestem z nich zadowolony, mogę polecić.

 

Pozdrawiam

Toper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Dziękuję!

Projekt jest, tylko wykonawcy brak :lol:

 

p. Leskiewicz robił u Ciebie? nie masz zastrzezen? :wink:

 

ja korzystałam z usług tego Pana i jestem bardzo niezadowolona. odradzam każdemu miał zrobić wszystko w jeden dzień a robił od lipca do listopada, nie odbierał telefonów, nie dostarczył na czas dokumentów do gazowni. TRAGEDIA. jak tylko odebrał pieniądze to już telefonu nie odebrał. dla mnie to oszust z firmą krzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

czy ktoś może mi polecić serwisanta Vailanta z okolic do pierszego uruchomienia kondensacyjnego kotła?

Jak na razie pierwszych dwóch z Sulejówka z listy ze strony www Vaillanta twierdzi, że ma uszkodzone analizatory...

 

Pozdrawiam

Toper

 

witaj, ja korzystam z usług jednego gościa. Z tego co wiem ma autoryzacje Vailanta a u mnie serwisue Junkersa. Fachowiec jest z niego ok, nie naciaga na zbedne koszty. telefon do niego 602-620-589 (Dariusz Kukawski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam po budowie:

- pozbijane błaty do szalunków - około 1m3 - cena 400 zł

- łaty na dach - ok . 150 mb - cena za całość 150 zł

- 2 belki z więźby 20cmx8cmx5m - 50 zł

- 30-40 sztuk stempli ok 2.70-3m - całość 100 zł

- ok.30 sztuk supereksu 12 i 8 - 50 zł

- ok. 20 szt. pustaków teriva - 40 zł

- rozdzielnicę budowlaną stojącą - kompletna z bezpiecznikami, różnicówką, gniazdami 220 i siła z podlicznikiem. - cena 300 zł

Odbiór własny Rembertów- pomoc w załadunku

0608838268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Witam. Zamierzam na wiosnę rozpocząć budowę domu. Czy może mi ktoś doradzić, skąd najlepiej wziąć beton oraz zbrojenie na fundamenty? Pozdrawiam

Witam,

Polecam betoniarnię z Duchnowa. Beton do wyboru do koloru, mają też pompę a terminy z dnia na dzień. tel: 601384524 (022 7951594).

Zbrojenie braliśmy z Jarbudu, ale nie wiem, czy się nie zwijają.

Jeżeli szukałbyś kogoś do budowy domu,to polecam usługi p.Maćka tel: 668033603 (osobistynadzorcabudowy.pl)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam,

Polecam betoniarnię z Duchnowa. Beton do wyboru do koloru, mają też pompę a terminy z dnia na dzień. tel: 601384524 (022 7951594).

Zbrojenie braliśmy z Jarbudu, ale nie wiem, czy się nie zwijają.

Jeżeli szukałbyś kogoś do budowy domu,to polecam usługi p.Maćka tel: 668033603 (osobistynadzorcabudowy.pl)

Pozdrawiam

 

my beton braliśmy z Pawbudu a stal z Replina. Tam sa najlepsze ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...