Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

Witam wszystkich, Skorpionku, dawno Cię nie widziałam :)

My zaczynamy w sierpniu, cieszę się, że jest więcej sierpniowo-wrześniowych budowniczych :D , mam nadzieję na bieżącą wymianę doświadczeń. Domek mamy wytyczony, czekamy na murarzy. Chętnie posadziłabym już jakies krzewy, ale nie mogę, bo trzeba będzie po zbudowaniu fundamentów nawieźć ziemi, bo działka jest nisko - sąsiad zawyżył nam poziom :wink: , i dosłownie, i w przenośni, bo domek ma piękny i wykończony na tip-top.

 

Amelia 2 - proszę, pochwal się projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Po wielomiesięcznych ochach i achach nad cudnymi domami z zewnątrz o pięknych fantazyjnych dachach zdecydowałam się na skromny lecz praktyczny Planeta 2 z prac. Dobre Domy, widzę że ciut podobny do Tojego, tylko ja szukałam z dużym pom. gospodarczym na narzędzia, rowery, kosiarkę itp. i częściowo zadaszonym tarasem, a syn chciał pokój sportowy - będzie duży nad garażem, w projekcie to jest pralnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Skorpionku, dawno Cię nie widziałam :)

.

 

Wiem , Wiem że rzadko ostatnio zaglądam ale już się poprawie.

8)

Robiłam prawko i nie miałam czasu , ale już po wszystkim więc teraz będę częściej.

oczywiście Zdałam :D co prawda za drugim podejściem ale zdałam ufff... :oops:

 

Mam też nadzieje że od Września ruszymy z budową ,w tym miesiącu powinniśmy dostać już pozwolenie ...

Więc liczę na to ze jak wrócimy z urlopu Wrześniowego to się wreszcie weźmiemy za ten nasz dom ...

 

Pozdrawiam Skorpionek1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia 2 - Ciekawy projekt, dobrze wykorzystana powierzchnia. Mnie też się podobały domy z urozmaiconą bryła, ale życie zweryfikowało gust :oops: Staramy się minimalizowac koszty, chociaż ceny są i tak kosmiczne... Faktycznie budujemy podobne domy, różnica na dole polega głównie na zamianie łazienki ze schodami. Życzę powodzenia.

 

Skorpionku, skoro masz prawko, to częściej przyjeżdżaj na forum :wink:

 

Dziewczyny, mam nadzieję, że we wrześniu będziemy sobie kibicować w poczynaniach budowlanych jako że zaczynamy "równo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, chyba faktycznie chodziło mi o deski i paliki.

 

Czy możecie sie podzielić informacjami na temat aktualnych cen robocizny stanu surowego? Bardzo proszę.

Własnie podpisałam umowę na stan surowy parterówka, około 140m, dachówka ceramiczna, ściany z porotermu 37 tyś i to jest podobno mało :)

Ruszam w pażdzierniku :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie :D

CHWALIŁAM SIĘ JUŻ NA SWOJEJ STRONCE , ALE CO TAM TU TEŻ SIĘ POCHWALE 8)

 

dostaliśmy POZWOLENIE :D

 

Budować będziemy prawdopodobnie dopiero na wiosnę więc do godziny 0 zostało nam jeszcze kilka miesięcy .

 

Ale już się cieszę ze to już realne jest :D

 

Pozdrawiam SKORPIONEK1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, chyba faktycznie chodziło mi o deski i paliki.

 

Czy możecie sie podzielić informacjami na temat aktualnych cen robocizny stanu surowego? Bardzo proszę.

Własnie podpisałam umowę na stan surowy parterówka, około 140m, dachówka ceramiczna, ściany z porotermu 37 tyś i to jest podobno mało :)

Ruszam w pażdzierniku :o

 

My z murarzem podpisaliśmy umowę na 23 tyś dom z poddaszem uzytkowym, 175m2 pow uzytkowej.-stan surowy otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...