Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co to znaczy biu... coś tam coś tam

 

 

Oplułam monitor ze śmiechu :D Jeszcze nie mogę sie uspokoić. Bardzo mnie to rozbawiło. :lol:

Już tłumaczę. To taki spolszczony angielski(beautifully), a znaczy nic innego jak - świetne, doskonale sie nada, itp. (czyli ta bielizna). :D

 

Załapałem, załapałem, załapałem

sam , niechwaląc się, tom uczymił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Edmar70

A tak na marginesie, marnia czy Ty nam wszystkim podołasz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kobitkom oczywiście. :wink:

Dobrze, że to dodałaś.

Bo teraz moda taka, że najbardziej liczy się nie płeć, :x a ...

... temperatura. Oby się ruszało i na drzewo nie zwiewało.

 

Czy podołam. :evil:

 

HA. NIEWIASTO.

DOPÓKI TO ZDROWIE, TE RĘCE I NOGI, TO ..

 

cholera wie :roll: , zależy od waszego temperamentu i mojej kondychy :-?

ale siem postaram :-?

jeno trzeba dużo kawy i redbulów pić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorpionek1975

kawusia nam niewyszła. :( Nie myśl że żartowałem z tą kawą!!!!

 

Właśnie Skorpionku, trzeba by trochę powklejać zdjęć naszych włości.

 

Czy będziecie zakładali dziennik budowy na forum

Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć nasze postępy na budowie. Dużo łatwo dostępnych info można w nim zamieścić.

Ja się postaram .

 

andzik.78

witam serdecznie ludzi z doświadczeniem :)

 

aga&piotr

..i chyba tak już zostanie

Nie zostanie, nie zostanie tylko bierz sie do pisania :wink: .

 

marnia doświadczenie to ja będę miała jak wybudujemy z mężem pierwszy dom.... :D :D :D :D

 

my też chyba z porothermu postawimy chałupkę. Mimo,że cegielnie to ja mam o ''rzut''beretem to murarz odradził nam cegłę bo jest krzywa :-? tzn jeden bok wychodzi prosto a drugi krzywo i żeby to wyprostować to dużo zaprawy wyjdzie i może się na końcu okazać,że cegła wyjdzie drożej niż porotherm.

No z tego murarza nie głupi człowiek chyba wie co mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Gunni witaj w naszej grupie , piękne się przedstawiłaś :D

mam nadzieję ze się u nas szybko zadomowisz.

 

Mój mąż jechał dziś do gazowni zawieźć mapki, ale nie dojechał rozbił samochód po drodze :( całe szczęście nic groźnego i jemu sie nic nie stało.

Ostatnio jakieś fatum nad nami ciągle z samochodem coś się dzieje ,kiedyś ktoś nam na parkingu wjechał i rozwalił nam doszczętnie wlew paliwa :roll:

I zwiał :evil:

 

samochód rodziców tez jakiś trefny jest. Tata wjechał nim do rowu listwa zerwana i kilka innych wgnieceń przy okazji wyszło,że samochód jest po wypadku :o :o :o :o :o . Mama wyjeżdżając z parkingu wjechała na inny samochód który pod prąd jechał.... innym razem mamie mandat wlepili, a ja zostawiłam na biegu ale chyba wyskoczył czy cos bo nagle zaczął sie staczać i w inny samochód zachaczył :evil: :evil: :evil: :evil: w nowiuśkie bmw :evil: :evil:

za taka mała kreseczkę -zadrapanie musiałam zapłacić 400zł!!!!!!!!! nikt o tym zdarzeniu nie wie także cicho sza.

Ale sami napiszcie ,coś jest nie tak z tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzik.78

kupa złego na jednego.

Rzeczywiście tych przejść motoryzacyjnych to trochę macie. Chyba jedynym wyjściem jest zwiększona uwaga, wolniejsza jazda i nieprzejmowanie się tym zbytnio. To tylko rzecz, co prawda użyteczna, ale rzecz.

 

Obecnie jeżdzę 10 letnim VV Vento. Chodzi jak marzenie i wogóle sie o niego nie martwię. A w mojej karierze kierowcy też miałem sporo przygód.

1./jako młody kierowca wiozłem z tyłu dziadka. Zjechałem na pobocze, dziadek otworzył drzwi i ... przyczepa TIR-a w nie trafiła ... i dobrze że dziadek nie zdążył wyjść, tylko tak siedział w tym samochodzie.

2./jadę z żoną i małym wówczas dzieckiem na działeczkę do kumpla. Stacja benzynowa, tankowanie, żonie coś wpadło do oka, zjeżdzam na parking położony nieco niżej na wprost dystrybutorów, wyłączam silnik, zaglądam żonie do oka .... i widzę w nich przerażanie. Nagły krzyk rozdziera wnętrze auta. Oglądam się i widzę jadącego na mnie TIR-a,(bez kierowcy). Stacyjka, rozruch, jedynka, gaz do dechy, pisk opon i .. dostałem w bok lecz zjechałem mu z drogi. TIR- wjechał w pole na jakieś 20m. Wysoki krawężnik. Gdybym nie zjechał zapewne przez ten kraweżnik zaliczylibyśmy daszek i przeturlał by nas troszeczkę. Kierowca TIR-a przy tankowaniu zostawił auto .. na luzie.

3./ Jedzie małolactwo samochodem nie wyrabia, zalicza ciężarówkę , odbija się od niej i wali moje zaparkowane autko w boczek.

4./ miałem też inne przygody , stłuczki itd, raz nawet byłem (niestety) 2 autem z 5.

 

Teraz sobie uświadomiłem , jak dużo miałem stłuczek.

Ostatnia 30.III.2007 (prawie prima aprilis), przedostatnia 1.IV.2005.

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że tylko (lub aż) 2 były z mojej winy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzik,

twój murarz ma rację. Przy krzywej ścianie trzeba nierówności jakoś wyrównać i robi to tynk. I nie jest on tani.

 

Tak murarza mam naprawdę udanego . Nie jest z tych co to tylko patrzą,żeby szybko skończyć jedną budowę i zabrać sie za druga. ''Nasz'' umie i chce doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.... żyję..biurokracja mnie dopadła ..zmieniłam adres zameldowania a przy firmie...milion musiałam urzędów odwiedzić....sęk w tym ze w każdym inaczej interpretowali jeden wpis..i miałam bieganiny :o

 

Qrcze normalnie sobie party urządzacie :D

beze mnie dodam :D

 

 

jejQ...czyżby ktoś sie za mną stęsknił? :o

dziś na popołudnie mam...to jak za kare dla mnie :D ide sie odstresować na bilke zaraz albo kości...jak ktoś gra na WP w to to zapraszam...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...