Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Yessss, uda ło się jest Dziennik i komentarze, Chyba działają.

 

Z tych naszych info to niezły sex serial sie zrobił.

Tylko prosze jak mam sie dobrze bawić i dla was zatańczyć to bez teściowych please!!!

 

 

Edmarciu dzięki za info, jeżeli możesz wejść tam jeszcze raz to napisałem dla Ciebie poemat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu,

Ja, za pozwoleniem, chciałabym się przyłączyć do grupy. Planuję rozpocząć budowę na wiosnę 2008. Teraz kompletuję papierki do PnB. Mam już kupiony projekt (Archon, Dom w peoniach - z dwuspadowym dachem :-), który jest w trakcie adaptacji. Mam mapy do celów projektowych, warunki i umowę na prąd budowlany podpisaną, złożony wniosek o gaz i rozpoczętą współpracę z architektem. Zamierzam budować z ceramiki, ale coraz bardziej przemawia do mnie keramzyt. Jeszcze musze nad tym pomyśleć.

I to tyle. Walczę z urzędowymi przeciwnościami losu i mam nadzieję, że od Was otrzymam wsparcie. Służę tym samym, zawartym w ciepłych słowach. I też jestem zodiakalną Panną:-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Marzycieli.

Sylwia

 

Otrzymasz nie tylko wsparcie ale tez szczery usmiech jak będzie Ci smutno :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko prosze jak mam sie dobrze bawić i dla was zatańczyć to bez teściowych please!!!

 

Łoj już nie przesadzaj, teściowe czasem potrafią się całkiem nieźle bawić. :roll:

 

Moja lubi słuchać , zawsze siedzi na imprezie do końca i wszystko notuje co jej dzieci pod wpływem mocniejszych trunków opowiadają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...