Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :D z zimnego Krakowa

 

ładnie się tak beze mnie umawiać ,no no. Ale wam dobrze wy wszyscy prawie po sąsiedzku mieszkacie,a ja na takim wygnaniu :cry:

 

Edmar usuń sobie te zdjęcia swoich dziewczynek z internetu, kto miał widzieć to widział są śliczne :) ale to trochę niebezpieczne . Nie wiadomo kto przegląda jeszcze forum i komu się spodobają , wiesz o co mi chodzi, zrób tak jak dziewczyny zastąp te zdjęcia jakimiś kotkami .

 

Marnia, wkleja się zdjęcia bardzo prosto ale najpierw musisz sobie założyć album w fotosiku albo imageshack . Ja sama nauczyłam się dopiero parę dni temu dosłowną łopatologią stosowaną :roll: Jak założysz już album to ci resztę powiem.

Ale musisz mieć album inaczej nie można wklejać zdjęć :)

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edmar usuń sobie te zdjęcia swoich dziewczynek z internetu, kto miał widzieć to widział są śliczne :) ale to trochę niebezpieczne . Nie wiadomo kto przegląda jeszcze forum i komu się spodobają , wiesz o co mi chodzi, zrób tak jak dziewczyny zastąp te zdjęcia jakimiś kotkami .

 

Skorpionku aleś mnie wystraszyła, buuuu.... :(

Ale dzięki już załatwione. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edmar usuń sobie te zdjęcia swoich dziewczynek z internetu, kto miał widzieć to widział są śliczne :) ale to trochę niebezpieczne . Nie wiadomo kto przegląda jeszcze forum i komu się spodobają , wiesz o co mi chodzi, zrób tak jak dziewczyny zastąp te zdjęcia jakimiś kotkami .

 

Skorpionku aleś mnie wystraszyła, buuuu.... :(

Ale dzięki już załatwione. :-?

 

śliczne żabcie Edmar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę już się agusia ze skorpionkiem na pijaństwo umawiają.

 

Jeżeli chodzi o odległości to z Tarchomina (gdzie mieszkam) do Milanówka jest ok 45 km. (ok. 1,5godz), a do Agi jeszcze dalej

Ale półtorej godziny to nie 5 :-?

Ale wszystko w swoim czasie , wybudujemy chałupki to się będziemy odwiedzać. :D

 

Chciałam się was o coś spytać , czy wy bierzecie jakieś kredyty ????????

 

Mój mąż mnie ostatnio zmartwił ponieważ chce wziąć tylko 150.000

 

Za tyle to można sobie dom w stanie surowym wystawić tylko własnym sposobem , a co dalej???????

Ani nie będziemy mieli gdzie mieszkać a kredyt prawie na całe życie.

Za tę kwotę chce wystawić dom i zrobić tak, żeby się dało choć na dole mieszkać. :o

Nawet nie wiem czy bank się zgodzi na tyle ponieważ domu za taka kwotę nie wybudujemy, ale z drugiej strony więcej nam bank nie da.Nie mamy aż takiej zdolności kredytowej żeby wziąć np. 300.000 i wykończyć dom w całości.

 

Normalnie się załamałam

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...