Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

marnia napisał:

Bardzo ciekawa wiadomość ze świata nauki:

 

> Naukowcom udało się skrzyżować złotą rybkę z rekinem

> - spełnia trzy ostatnie życzenia.

:D :D :lol: :lol:

 

Edmar70 napisała:

Asiu, będziesz mieszkać w pięknych okolicach.

A do Leszna to mój mąż często-gęsto jeździ na jakieś mecze.

 

NUUU to wspaniale, w niedalekiej przyszłości - mąż na mecz, a ty do mnie na kawę.

 

marnia napisał:

Jak zrobią drogę to i przelot do do W-wy będzie OK.

 

Jak zrobią, bo już im to ze 3 lata zajmuje, a teraz jeszcze w Babicach do ronda się przymierzają. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz coś z opinii po zwyciestwie PO..

.....jechałem samochodem, ze zdziwieniem zauważyłem że koleiny zaczęły się wyrównywać, droga stawała się szersza i bezpieczniejsza. Na poboczu budowa, pewnie pływalnia bo cóż innego. Nagle mimo jesieni w pełni zakwitły jabłonie zwiastując obfite plony...

 

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ależ miałam czytania..ufff :D

No to powolutku zaczynam ;)

 

Skorpionek, musisz pogadac z mężusiem na temat kredytu, 150tyś to troche mało :roll: my zapożyczyliśmy się na 300tyś... :-? mam nadzieje że wszystkiego nie wydamy i też ulokujemy ;)

Odnośnie kredytu,Bernadetko my też nie mieliśmy odwagi, ale innego wyjscia nie było :roll: A z tą mazdą...ach, wspaniały cel 8)

 

Marku, działka jest piękna!! A jakie świetne zdjęcia :D

 

Edmar,gratuluje, pierwsze działania ziemne :lol:

 

Kurcze,Edmar,Maruś i Asia,Marnia bedziecie mieszkać po drugiej stronie Warszawy..troche daleczko, ale są i plusy, jak sie bedziemy odwiedzac to już chyba weekendowo 8)

 

Kurcze, nie załapałam się dziś na kawke i ciastko..

Mieliśmy zwariowany dzień od rana..najpierw wizyta na budowie, dom rośnie,super widok :D dziś był niestety przestuj, w związku z budową ronda we wsi prądu nie było :evil:

Zaliczyliśmy spotkanie z kierownikiem budowy i majstrem od którego dostalismy liste zakupów...Tak więc dalsza część dnia to gonitwa po hurtowniach,składach itp.. wydalismy dużo pieniążków, ale niebawem będą efekty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz HIT DNIA :)

Otóż, zajeżdżamy na budowe a tu....w przyszłym salonie na przyszłej kanapie ( obecne rusztowania i balia) siedzi malutki kotek i płacze :o

Zapytałam sąsiadkę czy może komuś nie zaginął..i zgadnijcie...

Kocię zostało przez nas adoptowane :D Owszem planowałam kotka ale za jakiś czas..no cóż czasami nie warto planować ;)

Kotek jest już powizycie u weterynarza, gadżety są zakupione, niech teraz się grzecznie chowa...

Aaaa i wygląda jakby był rasowy..pan doktor napisał mu w książeczce że ma kolor niebieski :o i że wyglada jak kot rosyjski czy tam brytyjski :o

Hmmm..no nic teraz musze jakieś imię wymyśleć, ale mam nocny dyżur wieć dam rade ;)

poprosze mężusia o wklejenie zdjęć z budowy i oczywiście nowego nabytku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...