Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

[PROSZę ,NAPISZCIE ,CO MOZNA KUPIć NA 18 URODZINY NAJBLIżSZEJ KUZYNCE?? Jutro idziemy, pierwotnie mieliśmy nie iść ale nie można nie iść do najbliższej kuzynki...

Impreza jest w lokalu. Chciałam z mężem dać kasę ale po pierwsze nie wiem ile a po drugie nie mam dużo bo dziś na lekarstwa wydałam 3oozł...(nie planowany wydatek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poświecenie?? hm poświęcić można jedzenie na Wielkanoc..

 

:D :lol: :D :lol: :D :lol:

 

Na 18-tkę, hmmm.... już myślę...

Może jakąś biżuterię typu kolczyki lub łańcuszek z zawieszką.

Albo coś do wystroju jej pokoju.

Albo po prostu jakiś gadżet z takiego sklepu ze śmiesznymi rzeczami. :lol:

Qrcze nie mam już więcej pomysła. :lol: Kupowanie prezentów to dla mnie zawsze duży stres. :(

Jak coś mi wpadnie do głowy, to dam znać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświecenie?? hm poświęcić można jedzenie na Wielkanoc..

 

:D :lol: :D :lol: :D :lol:

 

Na 18-tkę, hmmm.... już myślę...

Może jakąś biżuterię typu kolczyki lub łańcuszek z zawieszką.

Albo coś do wystroju jej pokoju.

Albo po prostu jakiś gadżet z takiego sklepu ze śmiesznymi rzeczami. :lol:

Qrcze nie mam już więcej pomysła. :lol: Kupowanie prezentów to dla mnie zawsze duży stres. :(

Jak coś mi wpadnie do głowy, to dam znać. :roll:

pomysł łańcuszkiem chyba wykorzystam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , :D

My nie dawno mieliśmy 18-tkę u siostrzeńca mężula.Kupiłam mu taką ramkę z fajnymi opisami co mu wolno a co nie właśnie taki śmieszny gadżet i daliśmy mu 150zł

W końcu 18tka to nie wesele ani nie chrzciny więc nie ma co przesadzać z pieniędzmi

 

Ale na pewno jakaś pamiątka też jest mile widziana ,oprócz kasiorki. :D

marnia napisał

Od rana prześladuje mnie pewien wyraz.

 

POŚWIĘCENIE

 

otwieram dyskusję.

Co znaczy?

Czym jest?

...

 

Dla mnie poświęcenie to oddać się bez reszty moim dzieciom one są dla mnie najważniejsze i dla nich zrobiłabym wszystko.Nawet jakby to była ostatnia rzecz w moim życiu.

Np. Dla mnie poświęcenie jest iść mieszkać na wieś obok moich teściów :-?

Nie chce tam mieszkać , choć chce mieć dom , ale marze o tym aby mieszkać w innym miejscu.Z daleka od tych ludzi bo dla mnie oni są jak pijawki wysysający ze mnie życie.A zwłaszcza teściowa, bo teścia bardzo lubię.

Wiem że tam gdzie będzie stał nasz dom,( on nigdy nie będzie mój , to będzie dom mojego męża i jego rodzinki , ja tam będę tylko sprzątać ) nie jest moje miejsce, nie czuje tego i jest mi z tym źle :cry: , nienawidzę tej miejscowości z wzajemnością . :roll:

Ale nie mam wyboru, dla dobra dzieci żeby mogły mieć własne pokoje , podwórko na którym mogą się bezpiecznie bawić.

nie mam większego wyboru , muszę się na taką opcje zgodzić , choć dla mnie to najgorsze co może być . Wiem że ja tam nie będę nigdy szczęśliwa.Nawet kiedyś powiedziałam mojemu mężowi ze jak kiedyś umrę żeby nie ważył się mnie tam pochować :roll: bo jaka będę nie żywa to się stamtąd wydostane i sie sama na inny cmentarz przeniosę :lol: albo go będę straszyć :wink:

 

Po prostu wiem, i czuje przez skórę że tam nie jest moje miejsce :cry:

I dla mnie to jest poświęcenie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzik.78,

 

gadżety śmieszne zawsze się sprawdzają...albo możesz połączyć prezent i do tego dodać jakąś biżuterię, no chyba że ciężko będzie trafić w gust dziewczyny.

 

Skorpionku,

jestem pod wielkim wrażeniem Twojego Poświęcenia. Robisz dla dzieci coś fantastycznego.. i na pewno one to docenią jak będą starsze.

 

Poświęcenie...myślę że może być obecne także w drobiazgach, np poświęcenie długo oczekiwanego wyjścia żeby zostać z kimś chorym, albo wyręczeniem kogoś w trudnym i nieprzyjemnym zadaniu...ale może to są oczywiste rzeczy.

 

Atmosfera się podniosła zrobiła :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :D

 

Oho ho ile tu sie działo :lol:

Ola & Kamil urzędy są bezduszne...tylko tyle powiem....te przepisy, których sie kurczowo trzymają trują życie zwykłym ludziom...a pomysleć że wystarczyłaby odrobina człowieczeństwa >

 

SkorpionQ naprawdę współczuję Ci :( wiem co to znaczy "toksyczne teściowa" mam podobną a może nawet gorszą..ale o tyle mam komfortowa sytuację że zwiałam na 2 koniec miasta :D

Myślę ,że powinnaś o tym otwarcie porozmawiać z mężem ...bo do niczego dobrego to nie doprowadzi :(

 

Jakie piękne pustaczki widzę :) gratulacje

 

MarQ nie będę sprawdzać czy do siebie pasujemy...nie stresuj się :D

każda para może być dobrana idealnie...pod jednym warunkiem...jeśli każdy potrafi pójśc na kompromis...i w imię czegoś czasami zrezygnować z priorytetowej rzeczy dla siebie...to między innymi jest poświecenie

można równie dobrze poświecić jajka na wielkanoc...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SkorpionQ naprawdę współczuję Ci :( wiem co to znaczy "toksyczne teściowa" mam podobną a może nawet gorszą..ale o tyle mam komfortowa sytuację że zwiałam na 2 koniec miasta :D

Myślę ,że powinnaś o tym otwarcie porozmawiać z mężem ...bo do niczego dobrego to nie doprowadzi :(

 

 

Bernadko rozmowa tu już nic nie da .Nie stać nas na kupno działki ,więc sprawa jest z góry przegrana.A mój mąż tak bardzo chce tam mieszkać w pobliżu swoich rodziców że ja w tym przypadku z nimi przegrywam i to definitywnie.

 

Wiesz opisałam swoje obawy i smutki w wątku , tatulo się wtrąca,poczytaj to zrozumiesz :-?

chyba mam ostatnio chadrę (czytaj chandrę ) :cry:

i nic mnie nie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola & Kamil,

bierz papiery i jedź do sądu, do sekretariatu. Zapytaj co i jak. Wyjaśnij swoje wątpliwości. Tam też pracują ludzie, a praca w sekretariacie nie musi być szczytem marzeń pracownicy, więc bez nerwów. Stań jak sierotka Marysia, z uśmiechem na twarzy (a może lepiej , żeby to facet był), a wiele da się załatwić. Trzeba poprosić o radę.

To chyba lepsze wyjście niż cała procedura od początku. Nie wiele sie traci, oprócz paru godzin, z dojazdem. I głowa do góry.

 

U mnie to zadziałało w innym urzedzie, gdzie za niedotrzymanie terminu miałabyć kara :evil: :o :o ok. 1800, nawet do ok 50.000 :o :o :o . Nogi się podemną ugieły, gdy usłyszłem co mi grozi. U kobiety śmierć w oczach, już po mnie. Chyba naprawde wyglądałem jak sierotka Marysia, gdyż po paru jąkliwych wyjaśnieniach ,Pani - o dziwo, podała mi kartę A4 (własność urzędu :o ) na którym spisałem moje wyjaśnienie.

Co się okazało??? Karę anulowano od ręki. A zawsze się słyszy, że " to nie od nas zależy". Przepisy itd.

 

załatwiałam sprawę w urzedzie skarbowym ,zależało m i na szybkim i pozytywnym załatwieniu. Po ''cichu '' dałam pani czekoladki i po ok godz miałam swistek na którym mi zależało..normalnie czekałabym ok 2 tyg.. :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpionku, poniekąd Cię rozumiem. Mieszkamy u moich rodziców, poza nami jeszcze sa dwie siostry ''w domu'' a jedna mieszka z mężem za granica i kilka razy do roku przyjeżdża. Niestety mój mąż ma toksyczną teściową. Jeżeli kłócę sie z nim to właśnie przez mamę.Nie lubia się. Często dochodziło do kłótni ale od jakiegoś czasu jest spokój(mam nadzieję,ze nie wywołam wilka z lasu tfu,tfu).

Budujemy sie na działce ,która jest praktycznie sto kroków od miejsca gdzie teraz mieszkamy. Nie przeszkadza nam to bo w nie długiej przyszłości ogrodzimy się i jak będziemy mieli własny domek to ewentualnie na kawkę rodziców zaproszę, .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urodziny mogę tylko przeznaczyć ok 150 zł. Zresztą nie wiadomo czy pójdziemy bo syn chory.Dziś musiałam dac sporo na lekarstwa.: :evil: :evil: . W przychodni większość matek , które mnie nie znaja myślały,że mój Kubuś to ''bardzo ładna dziewczynka'' :D :D :o Jesli nie pójdziemy to kupię coś symbolicznego i podam przez rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpionku bardzo mnie wzruszyłaś swoją wypowiedzią. :cry: Powiem tylko jedno - jesteś kochana w tym co robisz dla swoich dzieci. :p Zobaczysz będzie Ci to kiedyś wynagrodzone.

 

Zresztą nie wiadomo czy pójdziemy bo syn chory.

 

Andzia a na co dzidzia zachorowała? :( [/b]

zapalenie oskrzeli ma zastrzyki dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...