Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wyobraźcie sobie,że ta sąsiadka chyba wszystko zmysliła :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Rozmawiałam z koleżanką mówię jej co i jak o zaufaniu ,lojalności i takie tam a ta o niczym nie wie.Aleśmy sie obie wkur..... to głowa mała. Marta ma jutro iść do niej i rozmawiać bo w końcu posłużyła sie jej imieniem. I co o tym wszystkim myśleć??? A najgorsze ,że ja będę mieszkać na przeciwko niej.. :-? :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzik,

nie ma jak rozmowa i wyjaśnienie wątpliwości drogą pokojowa oczywiście.

Zweryfikuj tekst sąsiadki z tym co mówiłaś koleżance, czy są jekieś zbierznośći.

Jeżeli tak to albo jest to zbieg okoliczności albo koleżanka nie chce sie przyznać że cos wygadała. Może to zrobiła nieświadomie, niechcący a może wstydzi sie teraz tego. Nie ważne. Nie ma co drązyć skały. Wazne że z nią pogadałąś i wie, że nie może bezkarnie plotkować na twój temat. A swoją drogą mniej krytyki do innych. Naprawdę lepiej sie żyje.

Pozdrawiam Cię Aneczko.

 

Skorpionku

bardzo mi miło, że Ci jest miło.

 

Buziaczki dla wszystkich.Zona o was robi sie zazdrosna, więc zmykam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 listopada.

rano jakoś tak zimo.

U mnie w domu zaczyna się Sajgon...

On http://images33.fotosik.pl/35/3bb6f28d73844e7bm.jpg, tutaj pachnący i wykąpany

 

 

ma straszną ochotę na nią http://images33.fotosik.pl/35/e438950e6025e279m.jpg.

 

A co gorsza, ona ma się ku niemu. Ciągle go zaczepia, nastawia się.

Całe szczęście, że jest 2 x większa, więc nie sięga ... jeszcze.

Rok temu tak ją zmęczył, że już nic jej nie obchodziło.

Ona leżała, a on robił co chciał. W pozycji leżącej prawie mu sie udało, lecz wg. niego, niedobry Pan zobaczył .

On po niedawnej operacji kręgosłupa, nie powinien tak szaleć, aby sobie nie zaszkodzić. Doprawdy trudno będzie wytrzymać, ciągłe piski i dziwne inne odłosy gdy są zamknięte w oddzielnych pomieszczeniach.

Aby tylko upilnować :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im mniej kontaktów z tą sąsiadką tym lepiej.Dla mnie jest to osoba dwulicowa. Nie raz i nie dwa sie o tym przekonałam. Jak wspomniałam wcześniej budujemy sie prawie na przeciwko niej...

 

Aneczko, sąsiada nie zmienisz. :-? :-?

Możesz jedynie zmienić swój stosunek do niej.

Zastanów się, czy warto tracić Twoją cenną energię na denerwowanie się tą sytuacją??

Tak naprawdę, to problem ma Twoja sąsiadka, nie Ty.

 

Chcesz ją wkurzyć? Powiedż jej z usmiechem na twarzy "Dzień dobry miłej sąsiadeczce". :D :D

Albo ja szlag trafi, albo ... zacznie być rzeczywiście milsza. :D :D

Lepiej, żeby było to drugie, bo jednak to ... sąsiadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , :D

 

 

Jakościk pustawo tu dzisiaj.

Nie możemy się zgrać, żeby tak wszyscy do kupy i zawalić wątek tekstami.

 

Oj pusto ,pusto :cry:

Edmarciu gdzie ty się podziewasz :(

 

 

 

marnia napisał:

lecz wg. niego, niedobry Pan zobaczył .

 

 

 

Bardzo niedobry Pan.

Biedny piesek. Na pewno przeżył szok traumatyczny.

 

U moich znajomych pare lat temu tez była wielka panika , mają Rottwailerke i sznaucerka miniature.

I ten sznaucerek tez zadziałał , wyczaił moment jak suka leżała. :o

Ale wyszyscy byli w strachu ż ebeda rottweilery z głową sznaucera , albo sznaucer z głową rotweilera :-?

 

Ale suka nie zaskoczyła na szczęście :roll:

 

Andzik kochana Marek ma racje szkoda tracić energie na taką sąsiadkę.

Sama mam podobną , działa na mnie jak płachta na byka . Ale ograniczam się tylko do dzień dobry , choć wiem że mi d..pe za plecami obrabia.

 

Potrafi siedzieć o 2.00 w nocy w piwnicy z uchem przy rurach i podsłuchiwać.

Co się u innych dzieje, jak jest u kogoś jakaś impreza . A potem lata po osiedlu i mówi jakie k....r..wy mieszkają pod tym numerem imprezują spać nie dają, facetów sobie posprowadzały i cała masa bzdetów i farmazonów.

A osiedlowa trójca św. ma potem pożywke na najbliższych kilka posiedzeń ławkowych :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama mam podobną , działa na mnie jak płachta na byka . Ale ograniczam się tylko do dzień dobry , choć wiem że mi d..pe za plecami obrabia.

Potrafi siedzieć o 2.00 w nocy w piwnicy z uchem przy rurach i podsłuchiwać.

Co się u innych dzieje, jak jest u kogoś jakaś impreza . A potem lata po osiedlu i mówi jakie k....r..wy mieszkają pod tym numerem imprezują spać nie dają, facetów sobie posprowadzały i cała masa bzdetów i farmazonów.

A osiedlowa trójca św. ma potem pożywke na najbliższych kilka posiedzeń ławkowych :-?

 

Anetko ponoć nie ważne co mówią, ważne, że w ogóle mówią. :x :wink:

Jak tam po urodzinkach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...