Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

Im mniej kontaktów z tą sąsiadką tym lepiej.Dla mnie jest to osoba dwulicowa. Nie raz i nie dwa sie o tym przekonałam. Jak wspomniałam wcześniej budujemy sie prawie na przeciwko niej...

 

Aneczko, sąsiada nie zmienisz. :-? :-?

Możesz jedynie zmienić swój stosunek do niej.

Zastanów się, czy warto tracić Twoją cenną energię na denerwowanie się tą sytuacją??

Tak naprawdę, to problem ma Twoja sąsiadka, nie Ty.

 

Chcesz ją wkurzyć? Powiedż jej z usmiechem na twarzy "Dzień dobry miłej sąsiadeczce". :D :D

Albo ja szlag trafi, albo ... zacznie być rzeczywiście milsza. :D :D

Lepiej, żeby było to drugie, bo jednak to ... sąsiadka.

 

Ależ ja jej mówię dzień dobry, i ona rozmawiała ze mna jak na spacer z dziećmi chodziłam..a za plecami obgaduje. Szkoda pisac. Dla mnie nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich Wieczorową porą :D

 

Edytko ,po urodzinkach ok, jak zwykle nikogo nie było :-?

 

Zrobiłam fajną kolacyjke , taka szybką bo mnie sie nie chce przy garach siedzieć.

Kurczaczka w miodzie i fryteczki do tego mniam.....

 

 

Marnia napisał:

Ale .. to jest bardzo denerwujące .

Trzeba stale uważać.

Nie dość, że się człowiek musi przed mężem kryć, to jeszcze przed sąsiadką .

Naprawdę trudno w takich warunkach o jakiś romans.

 

Marek :lol: :lol: :lol: jeszcze by Cię sąsiadka zestresowała i musiałbyś się wspomagać 8)

Oj i jak my się kiedyś wszyscy wspólnie spotkamy z naszymi ślubnymi ,

w dodatku przecież nam twoja żona dupy skopie i na dodatek laksigenu da do drinków

że my sie tak tu seximy na forum i romansujemy i jej bogu ducha winnego męża na złą droge sprowadzamy :D

 

 

Mam racje Edytko 8) No pewnie że mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko ,po urodzinkach ok, jak zwykle nikogo nie było :-?

 

Do mnie też nikt już od lat nie przychodzi na urodziny.

No bo co... może jeszcze, będę stara baba, świeczki na torcie zdmuchiwać? :lol: :lol: :lol:

Zresztą sama tak zarządziłam. :roll: Jakbym chciała spraszać ludziska na każdą uroczystość wszystkich członków rodziny, to bym się od gości opędzić nie mogła. :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i baardzo dobrze!! :lol: :lol: przynajmniej nie jest nudno a przy tym widać że towarzystwo wesołe :D a to wróży dobre zabawy w naszych domkach :lol:

załóż sobie dziennik albo w galerii tak jak Edmar to będziemy komentować budowę i nie tylko.....

No właśnie muszę do Marka kuknąć co u niego na budowie, chyba Go ostatnio zaniedbałam

Fajnie by było jak byśmy się poznali :D może jak będzie spotkanie ludzi z forum muratora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy się spotkamy to zależy, no zgadnijcie od kogo.??

 

Siedzę i myślę, w łeb zachodzę i ni wim... :roll: :lol:

 

:lol: :lol: jak pobudujemy chałpki i bedzie gdzie szaleć oj to się będzie działo :lol: :lol: :lol:

 

Jak zbudujemy domy, to nasze połówki nas z nich nie wypuszczą

 

Marek ty mnie nie denerwuj :evil:

Zapakujesz żonkę do samochodu po drodze zawitasz do Edytki i razem z jej mężem przyjedziecie na imprezkę do Anetki , oczywiście weekendową ,co by można było odpocząć trochę po podróży i jeszcze

po imprezie wypocząć żeby jechać można było, bo koledzy męża tylko czekają z alkomatem :D

 

Oczywiście inni nasi milusińscy z grupy zrobią to samo aga&piotr ,andzik i kto tylko będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...