Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czy twój małż wie ze opisałaś jego przygodę na forum 8)

 

No coś Ty... :o :lol: :lol:

Chyba nie czułby się komfortowo.http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/negatywne_14.GIF

On w ogóle nie przepada jak się coś o nim mówi, a co dopiero takie głupawki. :lol: :D

Ja też jak pierwszy raz natrafiłam na ten wątek, to spędziłam przed kompem kilka godzin :o :lol: aż nie przeczytałam wszystkiego do końca. A ryłam ze śmiechu jak wariatka i niejednokrotnie popłakałam się. :wink:

Śledzę ten temat na bieżąco. :D

 

Uściskałaś maluszka od cioci??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dużo napisaliście :D :D :D :D :D , już przeczytałam wszystko i powiedzm y,ze jestem na bieżąco.. :D :D Ostatnio buszuję na allegro..troszkę dzięki Anetce :D :D :D :D

Prawda,że Edmar przebiła wszystkich :D :D

Marku -gratulacje w końcu coś się dzieje :D :D :D :D

Anetko, biura przeważnie zawyżają koszty budowy.Dla mnie Feniks to numer jeden :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

My jesteśmy na etapie uzgadniania dokumentacji i przed złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę. Obecnie załatwiliśmy pierwszy ważny papierek - pozwolenie na wycięcie drzew na naszej działce :lol: Poważna to była sprawa - potrzebny był nasz wniosek, potem termin z panią z urzędu, wizytacja na działce i spisanie protokołu z zaznaczeniem gatunków i ilości drzew, które chcemy usunąć... :p

Obecnie przymierzamy sie do obdzwonienia ekip w celu ustalenia jakiegoś terminu...po tym czego naczytałam sie na froum jakoś odwlekamy moment spotkania z potencjalnym wykonawcą - bardzi się tego boję. A my chcemy tak niewiele - tylko stan surowy otwarty/ ew. zamknięty...A tu tyle czarnych scenariuszy na forum... :(

Nie ma jednak co rozpaczać i z góry nastawiać się na "nie". Pożyjemy, zobaczymy.

 

Pozdrawiam

 

ps. uzupełniam o galerię fotek naszego projektu indywidualnego

http://ruslana81.fotosik.pl/albumy/317361.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...