Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

Niestety Edmarku, :-? :-? :-? :-? :-? :-? lubi piwko i ja też nie cierpię jak je pije ale co mam na to poradzić?? i tak go kocham chociaż juz trzy lata po ślubie jestesmy...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Andziulka ja jestem 16 lat po ślubie, :o i życzę Ci abyś jeszcze kolejne lata musiała patrzeć na męża, chociażby miałby być to widok z piwkiem. :wink: :D :lol:

 

Zamierzam całe życie na niego patrzeć... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do Swiąt to raczej odpada bo na razie tylko fundamenty mamy.I nawet jeszcze nie ma chudziaka wylanego..(to do Marka, sie tyczyło) :D :D :D :D

A gdzież twoje nadzieja niewiasto!!!

Mój mąż jest towarzyski i myślę ,ze nie będzie taki dziki jak myślicie :D :D :D :D

A nasze chopy znając życie ,szybko znajdą wspólne tematy... :D :D :D :D

Myślę, że masz rację.

Najważniejsze aby tylko odpowiedni dostrajacz się znalazł (w butelce rzecz jasna) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małolaty, 3 lata po ślubie??? :o

 

Edyta ja zachodzę w głowę, jak my z tymi dziećmi sie dogadujemy??

 

ja już przeszło 18 lat z tą samą kobietą.

 

A najbardziej rozumie mnie mój przyjaciel z którym najwięcej rozmawiam

i na mnie najmniej sie wk...(na zdjęciu z przyjacielem)

http://www.fotopolis.pl/obrazki/blisko-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem dzisiaj bloczki fundamentowe, cement i tp. :D

Ok 11 przyjechał majster. :D

Wysiada z samochodu, :D za min wysiada 1 robotnik, :D

później :-?

później :(

parę minut później :o :o

drugi robotnik i ...

łuuupppp..... :x :x leży dziobem w trawie. :x :x

Taki by ł napruty :evil: :evil: :evil: ,że nie mógł ustać na nogach. :evil: :evil: :evil:

 

Ja majstra na stronę, a on, że jak wsiadali do samochodu to był trzeźwy :-? . Nie pogoniłem bo był dzisiaj potrzebny. Ale więcej w takim stanie pracować nie będą.

Pijany dzisiaj pilnował ogniska :-? , ja pilnowałem pijanego :( , a w międzyczasie załatwiałem studnię i tp.

Cały towar rozładowany :) , gdy zaczął padać śnieg i całe szczęście.

Zmarzłem dzisiaj strasznie. :( :(

Niedawno wyszedłemz kąpieli. Takiej gorącej ,że dla mnie aż niemożliwie gorącej. w kąpieli ... zasnąłem na bite 30 min.

Wiecie co?

Źle się śpi w wannie. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marek, sie wreszcie pokazałeś :D

 

Niedawno wyszedłemz kąpieli. Takiej gorącej ,że dla mnie aż niemożliwie gorącej. w kąpieli ... zasnąłem na bite 30 min.

Wiecie co?

Źle się śpi w wannie.

 

:evil: żeby mi to było ostatni raz , co ty nas wdówkami słomianymi chcesz zrobić.

Nie śpi się w wannie, utopić się można :roll:

 

ale ekipa nie ma co, pijany robotnik chyba bym się wkurzyła solidnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny majster że pozwala pić swojemu pracownikowi, tylko o nim źle świadczy,

i już sam sobie opinie wystawił że nie można mu ufać skoro pijanego kolesia wlecze ze sobą. Aż strach ich samych zostawić bo pewnie flaszeczka to na porządku dziennym jest, a robota będzie się wlekła tygodniami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! :D :D :D

 

Marek, to trochę dziwne, że majster siedząc w jednym samochodzie z robotnikami, nie widział co oni sobie poczynają. :roll: :o

Myślę, że majster wie o wszystkich wybrykach, tylko ich broni, ale mam nadzieję, że wie na czym stoi, bo poznał już Twoją siłę perswazji :lol: :D i nie dasz sobie w kaszę dmuchać. :D

 

Edyta ja zachodzę w głowę, jak my z tymi dziećmi sie dogadujemy??

O dziwo, mam kontakt znakomity. Chociaż w dzisiejszych czasach bywa z tym coraz trudniej, ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mam bezproblemowe dzieci. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , hej :D :D :D :D :D . Marek czy ja wyglądam na dziecko??? :-? :-? :-?

Wiem trzy lata po ślubie to mało. Ale nie zapytałeś w jakim wieku ja ślub brałam... :D :D :D :D Jak mi się uda to wstawię jedna fotkę i będziecie typowac wiek, ot taki mały konkursik zrobię a jak trafi ktoś celnie to może i nagroda sie trafi??? :) :)

Jak poznałam swojego męza to na początku nie chciał gadac ze mną bo myslał, że ja małolata jestem.... :-?

 

Marku uważaj na tych pracowników bo z takimi to nie ma zartów. Jak zaczęli robic u nas fundamenty to też tu piwko tam piwko..I to mój mądry mąż :-? :-? nawet im dowoził. Opier..liłam wszystkich i był spokój. Zreszta to miało miejsce w pierwszy dzień jak graty przywieźli łącznie z tym nieszczęsnym radiem....Później na szczęście był spokój, chodziłam niby to zobaczyć jak im idzie ..ale głównie to zobaczyc czy jakiś butelek nie mieli..Mąż też poźniej pilnował.. Nie ma to jak dobra żona :D :D :D :D :D :D :D

Pozdrawiam Wszystkich trzymajcie się cieplutko

Acha Marek z kąpielami też uważaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja grupę ,

Coś nas milusio zostało, tyle się do nas przyłączyło ale

nie chcą gadać z nami o pierdołach :-?

Bernadetka nas mało odwiedza aga& piotr tez , a maruś&asia to już nas całkiem zostawili :(

 

Andzik wstaw fotkę ze ślubu może i ja sie skuszę :D zobaczycie mnie przed

używaniem cudownego kremu, ale nie wiele się zmieniłam he he 8)

 

Edytko gdzie Ty się podziewasz , :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :D :D :D :D dobrze,że chociaż my się razem trzymamy :D :D :D

Fotkę wstawię tylko muszę zdjęcie zrobić aparatem cyfrowym, bo mam tylko w albumie :( do naszej klasy zaglądam ale niestety jest przeważnie serwer przeciążony..Dziś musiałam w piecu napalic bo mężczyźni do pracy poszli. Oczywiście nic nie naszykowali. Poradziłam sobie ze wszystkim i jestem z siebie dumna bo na piecu już jest ponad 80 stopni, a mąż narzekał,ze się w piecu palić nie chce i góra 60 stopni jest... Nie będę mu mówić bo jeszcze codziennie bym musiała rozpalać.....(to są uroki mieszkania w domku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery są tam zawsze przeciążone, nic nie da się tam pobuszować :evil:

 

Dziewczynki moje kochane, można sobie pobuszować. Fakt często, gęsto serwery są przeciążone, ale wtedy należy kliknąć, na pasku u góry ekranu, odśwież, prawie zawsze działa. :D

 

Andziu witaj w grupie palących... :lol:

Ja też palę... :wink: i nawet umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...