Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Kobietki :lol:

Jak miło że dołączyłyście :D

Ledwo zdązyłam poakceptować zaproszenia i odpisac na wiadomości a tu o, serwery się przeciążyły :evil: tego najbardziej nie lubie...

Co za dzień...ale wszystko załatwione :) wreszcie zakupiliśmy dachówke :lol: uff co za ulga..w drodze powrotnej zajechaliśmy do sklepu po żwirek dla kota i ..kupiliśmy sobie świetne piżamki polarowe na tą zimnice ;)

Ps. a nazwisko słowik to jeszcze ekhm aktualne bom panienka hihihihi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej klasie to jest najlepiej posiedzieć w nocy, tak 2-3 to pewnie można sobie poszukać co się chce, a tak to co 5 min. serwer przeciążony.

 

Ja znalazłam nawet zdjęcie swojego byłego , :roll: ale kontaktu z nim niet.

bo go nie ma, nie dołączył jeszcze , pewnie sie boi żeby go inne laski nie znalazły hie, hie :lol:

 

Gorzej jak mnie odnajdzie jakiś niechciany znajomy

:-? :oops: :oops: :oops:

 

Agnieszko to jeszcze się na ślub załapiemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

 

Ale mnie "nasza-klasa" wciągnęła. Wyobraźcie sobie, że znalazłam tam dwóch chłopaków z mojej klasy (a wszystkich ich było zaledwie 4). Nuuu i na wspominki się wzięło. Jak nas się więcej uzbiera, to planujemy zrobić spotkanie klasowe - po 22 latach, aż strach się bać.

Dzięki, że mogłam Was dodać do "Znajomych". Tak na początek to zawsze raźniej. :p

 

Aga, przyznaj się, na kiedy planujesz tę wspaniałą urozystość. 8)

 

A dachówka bedzie Roben kolor miedziany, do tego brązowe rynny i obróbki z brązowej blachy

A jaką do tego planujesz stolarkę?

 

Asiula ale czujesz sie już dobrze...?

Łoj lepiej, lepiej. To tylko angina była. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim :D

Przepraszam że mało zaglądam ale zestresowana jestem ta "moją " działką :(

Sytuacja wyklarowała się co nieco...i proszę was o poradę....

Cena działki 66 tys. nie jest wygórowana ale... szerokość tej działki to 13 m :( i bardzo długa.....mam 3 wyjścia po kupnie...rozmawiałam z geodeta..mówił że przy takich wąskich można wywalczyć odstępstwa od granic...z jeden strony budować na granicy działki....2 opcja dogadać sie z sąsiadem który ma taka samą "kiszkę" złączyć 2 działki i podzielić je w poprzek wtedy są 2 konkretne działki...lub 3 opcja ...nie ukrywam ze to ostateczność odsprzedać ja sąsiadowi :( na pewno będzie chętny ....

nie wiem co robić....lokalizacja działki jest dla mnie idealna...mieszkałam tam 20 lat...obok działki mam pełne uzbrojenie...MPK miejski pod nosem...ehhhh :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim :D

Przepraszam że mało zaglądam ale zestresowana jestem ta "moją " działką :(

Sytuacja wyklarowała się co nieco...i proszę was o poradę....

Cena działki 66 tys. nie jest wygórowana ale... szerokość tej działki to 13 m :( i bardzo długa.....mam 3 wyjścia po kupnie...rozmawiałam z geodeta..mówił że przy takich wąskich można wywalczyć odstępstwa od granic...z jeden strony budować na granicy działki....2 opcja dogadać sie z sąsiadem który ma taka samą "kiszkę" złączyć 2 działki i podzielić je w poprzek wtedy są 2 konkretne działki...lub 3 opcja ...nie ukrywam ze to ostateczność odsprzedać ja sąsiadowi :( na pewno będzie chętny ....

nie wiem co robić....lokalizacja działki jest dla mnie idealna...mieszkałam tam 20 lat...obok działki mam pełne uzbrojenie...MPK miejski pod nosem...ehhhh :(

Pozdrawiam

Bernardetko rzeczywiście cena działki jest bardzo atrakcyjna. Jeśli bardzo zależy Ci na tej działeczce, to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby dogadanie się z sąsiadem i po uprzednim połączeniu, podzielenie ich w poprzek. Tylko czy sąsiad na to pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przy pysznym śniadanku zaserwowanym dziś przez Asie przeanalizujmy sytuacje Bernadetki :D

Według mnie skoro zależy Ci na działce Benadetko to powinnaś brać pod uwagę tylko 1 i 2 opcje. Jeśli sąsiad jest ok to pozwoli postawić domek w granicy, jeśli nie to może faktycznie warto podzielić obie, i Twoją i jego.

Cenę wynegocjowałaś bardzo dobrą :D

Najważniejsze że doszłaś do porozumienia i jako tako jesteś prawie na prostej :)

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały błąd cena 88 tys. ale to i tak dobra cena...w weekend namierzę sąsiada i pogadam z nim...jednego bardzo dobrze znam tylko on jest w tej chwili w USa z nim na pewno bym się dogadała, bo sam chce prosić mnie o przeprowadzenie wszystkich przyłączy przez "moją" działkę... sęk w tym że sama zgoda nie wystarczy na postawienie domu na granicy....jeszcze nie wiem jakie warunki muszę spełnić :D

...kupie ją chyba do odważnych świat należy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...