Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

Dzień doberek wszystkim :D

Przepraszam że mało zaglądam ale zestresowana jestem ta "moją " działką :(

Sytuacja wyklarowała się co nieco...i proszę was o poradę....

Cena działki 66 tys. nie jest wygórowana ale... szerokość tej działki to 13 m :( i bardzo długa.....mam 3 wyjścia po kupnie...rozmawiałam z geodeta..mówił że przy takich wąskich można wywalczyć odstępstwa od granic...z jeden strony budować na granicy działki....2 opcja dogadać sie z sąsiadem który ma taka samą "kiszkę" złączyć 2 działki i podzielić je w poprzek wtedy są 2 konkretne działki...lub 3 opcja ...nie ukrywam ze to ostateczność odsprzedać ja sąsiadowi :( na pewno będzie chętny ....

nie wiem co robić....lokalizacja działki jest dla mnie idealna...mieszkałam tam 20 lat...obok działki mam pełne uzbrojenie...MPK miejski pod nosem...ehhhh :(

Pozdrawiam

 

a ja bym sprawdził jednak wcześniej w starostwie, czy tam w ogóle dadzą coś budować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześc dziewczyny

 

http://www.gify.nou.cz/z_tygr_soubory/ty4.gif

 

No , tylko szkoda że to teraz sie zdarzyło jak trzeba jeszcze fotelik do samochodu

kupić dla Tobiaszka, i jeszcze za remont samochodu zapłacić kilkaset stówek :x

 

No mój mąż przynajmniej nie będzie mówił ze przesadzam jak mu mówiłam że kiedyś nam go ukradną. :-?

W lecie zawsze zostawia uchylone okno w samochodzie żeby się wietrzył, i kiedyś też wywietrzeje , ale na zawsze :roll:

Mój mężuś jest wielkim optymistą jak na Policemana :D

 

Ale chytry i nierozważny 2 x traci , a my będziemy się nowym wózkiem z Remiczkiem wozić :p

 

Już sobie upatrzyłam nowy na allegro 8)

 

Bernadetko ja też bym działki nie sprzedawała tylko dogadała się z sąsiadem w celu podzielenia jej tak żeby można było wystawić na niej ładny domek.

Widziałam kiedyś dom na takiej wąskiej kiszce :-? długi wąski i okropny.

Wierze że wszystko się ułoży pomyślnie.

 

Andzik , no pokaż się nam, pokaż 8) 8)

Teraz już nie masz wyjścia he,he,he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was,

tak troche robotki jest. Dzisiaj skończyli ścianki fundamentowe stawiać.

Ale robota pali im sie w rekach. Musze być prawie cały czas na budowie. Wcześniej sie nie przygotowało placu jak należy , teraz trzeba gonić.

Mam juz studnię i wodę własną z ziemi he he. Pomnpka działa jak lala, robotnicy zadowoleni, bo nie musza kicać do sąsiada.

Ogólnie jest OK.

Jutro wyjazd do Mikołajek, też będzie OK.

 

Macie fajne dzieciątka. I takie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...