Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jak ewentualnie chcecie zobaczyć jak mniej więcej wyglądam to kliknijcie na portal nasza-klasa. :)

Cieszę sie,że cos sie u Was dzieje. U mnie cisza, czekam na decyzje z banku-ale nie za kredytem(niestety). I mnie szlag trafia z tym czekaniem .Ostatnio miałam doła i nie zaglądałam.Mam nadzieję,ze sie poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! :D

Czy Wy też czujecie się nie za dobrze? :x Mnie od 3 dni napie...a czacha. :evil: . Żadne proszki przeciwbólowe nie pomagają dostatecznie skutecznie. Na dodatek w głowie mi się kręci i czuję się tak jakbym przerzuciła tonę węgla. :lol: Ponoć coś z ciśnieniem jest nie tak, za niskie bodajże. :roll:

Chciałabym do jutra lepiej sie poczuć, gdyż wybieram się do Wawy w poszukiwaniu podłogi do mojej chałupy. :D

Zdrówka dla wszystkich!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HO HO HO !!!!

Witajcie !!! :D :D

Widzę rozleniwienie i brak energii do działania.

O dolegliwościach nie wspomnę, coby nie denerwować.

Moje samopoczucie świetne, chociaż rozruch poranną małą czarną zastosowałem, aczkolwiek nie było to konieczne.

Na budowie spokój. 8) 8)

Czekam do przyszłego tygodnia 8) i cieszyłem się że mam 2 dni :o :o na nadrobienie zaległości w pracy itp. a tu figa :cry: :cry: .

Dlaczego?? :evil:

Myślełem, że wczoraj była środa :o :o , więc czwartek i piatek spokojnie popracuję i kicha. :-? :-?

Jeden dzień mi wcięło. :-? :-?

 

Skorpionku, jesteś duszą tego wątku.

Żeby nie Ty , byłoby tu smutno, bo któżby takiego mikołaja nam sprezentował :D :D . I ten dowcip komunikacyjny. Że tak powiem po młodzieżowemu "No w dechę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...