Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

No i stało się odebrałam pozwolenie na budowę - prawomocne. Dostałam też dziennik budowy. :D No i wstyd się przyznać ale obleciał mnie strach czy podołam. :oops: Jak obserwuję Wasze zmagania, widzę jak rosną mury to trochę mi lepiej, ale zaraz nasuwają się wątpliwości czy z mężem damy radę, czy ekipa (choć sprawdzona) wszystko dobrze zrobi, czy nad wszystkim zapanujemy, tym bardziej, że w maju jeszcze czeka mnie komunia córci. A może mam dzisiaj tylko kiepski dzień, a może za dużo się naczytałam o problemach z wykonawcami? ehh sama już nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No cóż Edytko, Z tym stropem to niestety dopiera za rok zalejesz, bo ja mrozy już zamówiłem. :-? :-?

Chociaż, jak tak ładnie prosisz, to ...

no,... sprężaj sie z tym stropem, niech stracę.

Lej dziewucho ile w lezie, strop także. :D :D :D

 

Z Agą dyskutujesz na jakieś dla mnie jeszcze egzotyczne tematy jak "kominy".

Wkrótce musze przerobić kilka tematów, jak pompa ciepła, GWC, cos tam z płaszczem wodnym, podłogówka niskotemperaturowa itp.

A na marginesie, na jakie ogrzewanie sie nastawiacie.

 

Maruś i Asia,

PNB w garści, wiec gdzie ta radość??

Do maja to już chata w stanie surowym może stać, więc spoko.

Niestety czasu troche to pochłonie, ale najważniejsze robić w zgodzie z projektem lub po konsultacji z kierbudem. Znajdź hurtownię mat.bud. w swojej okolicy, potarguj sie i będziesz miała materiały na telefon. Nie trzeba bedzie szukać w trakcie budowy.

 

Będzie dobrze.

 

Zobacz jakie dziewczyny zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócił mój małż i mnie uświadomił, że komunia to owszem w maju, ale 2009. No cóż, troszku mi się pomyliło :roll:

 

Asiu ale się uśmiałam :D :D :D troszku zakręcona jesteś, hihihi... :wink: Ale to wszystko jest wynikiem stresu przedbudowlanego. I jest Ci to wybaczone. :wink: :D

 

no,... sprężaj sie z tym stropem, niech stracę.

Lej dziewucho ile w lezie, strop także.

Och, dzięki, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć. :D

A ogrzewanie u mnie będzie gazowe. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruś i Asia GRATULUJEMY!!!

Asiu nie ma co się na zapas martwić, zobaczysz że jak tylko zaczniecie wszystko się jakoś poukłada :D

A to że masz wątpliwości, no cóż każdy z nas je ma, ale powiem Ci tak po cichu że nie taki diabeł straszny :D

Marek dobrze radzi, w trakcie wyskakują różne "braki" i wtedy telefon i materiały jadą :)

Trzymam kciuki za powodzenie :D

 

Marku, my również będziemy mieć ogrzewanie gazowe wspomagane kominkiem.

 

Edytko zalewaj :D , bo nie wiadomo jakie Marek ma układy z matką naturą :roll:

 

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócił mój małż i mnie uświadomił, że komunia to owszem w maju, ale 2009. No cóż, troszku mi się pomyliło :roll:

 

Asiu ale się uśmiałam :D :D :D troszku zakręcona jesteś, hihihi... :wink: Ale to wszystko jest wynikiem stresu przedbudowlanego. I jest Ci to wybaczone. :wink: :D

 

no,... sprężaj sie z tym stropem, niech stracę.

Lej dziewucho ile w lezie, strop także.

Och, dzięki, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć. :D

A ogrzewanie u mnie będzie gazowe. :roll:

 

Nie :-? :-? tak oszczędnie. :-?

 

Kaloryfery, podłogówka, mieszane, kominek z/bez płaszcza wodnego, jakieś udziwnienia, nowoczesne rozwiązania, Pompa, GWC, .....

Coś z tego ?? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...