Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

Ale nie rozjaśnię jeszcze tej zagadki :p

 

Anno coś taka tajemnicza??? :roll: :D Ty niegrzeczna kobieto, hihihi... :lol: :lol: :D

 

 

Kobieta zawsze powinna być trochę tajemnicza :D

 

 

Dziękuję za powitania :p

 

jestem tutaj bo również zaczęłam budowę...niedaleko Wwy.

A teraz czekam do wiosny...

 

Edmar 70....jak masz na imię??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jestem tutaj bo również zaczęłam budowę...niedaleko Wwy.

A gdzie, jeśli można spytać? :D

 

Edmar 70....jak masz na imię??

Już się przedstawiam - Edytka, Edysia, Edynia... :lol: :lol: :lol: :wink: Jak kto woli 8) :D

 

BERNADETKO oczywiście możesz na mnie liczyć. Będę trzymać kciuki tak mocno, że aż mi się paznokcie powbijają... :lol: :D

 

Anno skoro ty nie żona to może Teściowa

http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/dokuczanie_03.GIF http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/szczescie_01.GIF

 

Dziewczyny, a co z moim avatarkiem? Widzicie go teraz, czy nie...? :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny i panowie :D

Nie wiem czy sie cieszyć czy płakać...niby podpisałam warunkową umowę..w końcu po pól rocznym czekaniu...żeby przyśpieszyć wysłałam męża do Suwałk do Agencji rolniczej czy jak tam to zwał....nie ma dyrektora który jest odpowiedzialny za nasz region... :(

a facet krzyczy że chce juz wracać do RPA :( i wróci na wiosnę i jak tu nie płakać dalej nic nie mam :( mam Go związać i przykuć do kaloryfera? :D poradźcie coś pliss :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Bernadetko :D jest sposób na faceta żeby został, 8) zacznij go podrywać he he

:oops: :wink:

A tak poważnie mam nadzieję ze jednak wszystko dobrze się ułoży ewentualni

dowiedz się kiedy konfraternie odlatuje do tej RPA i zadzwonisz na lotnisko i powiesz że taki a taki wiezie ze sobą pigułki gwałtu i już nigdzie nie poleci ....ha ha ha :lol:

 

Edytko gdzie Ty się podziewasz :( O marku nawet nie wspomne bo przepadł chłopak bez wieści. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...