Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nowi budowniczy


Gość marnia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale to chyba ukradkiem przed żonką :-?

Szkoda że sie tak głupio skończyło , :cry:

 

Ja nie mogę tego pojąć. :roll: Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nikt z nas nie robił nic złego, po prostu się bawiliśmy, bez żadnych podtekstów. :roll: Przecież to były żarty, które do niczego nie prowadziły, jak tylko i wyłącznie do śmiechu. Nikt nie jest winien, a jest poszkodowany. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, nikt o niczym innym przecież nie myślał .

Ot puste gadanie , żarty to wszystko .Ale widocznie nie wszystkie żony mają poczucie humoru i może są bardzo zazdrosne o mężów nawet jak sie uśmiechnie .

Ja mam inne podejście, nie jestem zaborcza ani nie trzymam męża pod pantoflem ..

Mój mąż ma podobny charakter do Marka , lubi flirtować słownie z kobietami , jest miły uśmiechnięty , i mnie to zupełnie nie przeszkadza . Nie uważam to za złe, jeśli się uśmiechnie czy coś miło powie do kobiety, nawet obcej.

Ale widocznie u Marka jest inna sytuacja , Marek przy żonie nie był taki otwarty w stosunku do kobiet .

A w dodatku te moje głupie żarty na końcu wiesz o czym :roll: :oops: :oops:

jeszcze wykrakałam niech no to Twoja żona przeczyta :o :-?

I przeczytała :-?

W sumie przeczytała wszystko ,ale pewnie to ją najbardziej wkurzyło :cry: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i powitania dla Tych co dopiero dołączyli.

 

Trochę mnie nie było, ale już nadrabiam zaległości

 

:D :D :D Anetko skąd Ty bierzesz takie rysuneczki. Są po prostu boskie i zawsze mnie bardzo rozbawią.

 

Zgadzam się z Wami, szkoda, że Marek już nie uczestniczy w naszych pogaduszkach. Ciekawa jestem jak mu idzie budowa i czy w domu już jest wszystko OK.

 

Anetko szkoda, że nie udało mi się trafić na odpowiedniego Feniksa. :roll: Myślałam, że feniks jest tylko jeden, a tu proszę jaka niespodzianka :o :o

 

Aga przepraszam jak zwykle znów się zakręciłam, ta przerwa to chyba jest u Andzi (ale też nie na 100%).

 

Edytko dlaczego masz zastój w budowie?? Może coś trzeba pomóc.

 

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , :D

Asiu rysunki biorę z googli wpisuje sobie tylko gify i szukam coś odpowiedniego :D

Ja też jestem ciekawa co u Marka , jak mu idzie budowanie :roll:

no i też mam nadzieje ze jego relacje z żoną są już dobre , w końcu nie zrobił nic złego, nikogo nie podrywał. a że ma wesoły charakter to tylko jego zaleta a nie wada.Lubie ludzi z którymi można porozmawiać na każdy temat, a Marek właśnie taki był, jest... i jego żona może być z niego dumna.lepszy facet który jest wesoły i tylko gada, niż ten który jest mruk a zdradza po cichu na prawo i lewo. A z Marka to tylko taka krówka co dużo ryczała .... i tak powinno być

 

Asiu nie szkodzi ze nie udało Ci się trafić z Feniksem :D pożyjemy zobaczymy może się ktoś kiedyś trafi. A nie to nie bedę osamotniona he he.

 

Choć jest na forum jedna osoba , a nawet dwie które wybudowały już kilka lat temu Finezje to dom identyczny z małymi zmianami typu garaż dwustanowiskowy , i parę mniejszych zmian.

 

Właśnie coś się andzik nie pojawia , :roll: Aniu co z Tobą :(

 

 

Edytko wkrótce wiosna to w końcu coś sie ruszy :) a jak trzeba to pomożemy :wink:

 

Burifanek napisał:

skorpionku1975 budujących Salsę też niewielu i jeszcze nikt dziennika budowy nie założył muszę kontaktować się z nimi żeby pomogli i doradzili gdyż maja już doświadczenie.

Ważne że są :D i chcą pomagać, bo Ci z forum Atrium to już nic nie chcą pomóc, pobudowali domy a jak sie wyśle do nich maila żeby jakąś fotkę wysłali czy coś podpowiedzieli, to nemo :evil: Tamto forum jest już zupełnie martwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko dlaczego masz zastój w budowie??

 

Witajcie dziewczęta! :wink: :D

 

Powód zastoju jest banalny. Dekarze kończą układać dach na innej budowie i przyjdą do mnie za jakieś 3 tyg. :( Niestety nie da się tego przeskoczyć. Ale jestem zadowolona, że mam już ofoliowany daszek. :D Teraz już mi nic nie nakapie i spokojnie mogę poczekać.

 

Asiu jak tam nauka jazdy na nartach? Śnieg był, czy raczej wiosna? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko co u Ciebie????????? :(

 

U mnie stara bida. :lol: Lepsza stara niż nowa. :wink:

Budowa jak na razie stoi. I strasznie ten stan mnie wykańcza psychicznie. Nie żebym się jakoś mocno namęczyła przy tej bydowie :lol: ale to oczekiwanie na zakończenie jakoś mnie rozstraja. :-? A ponieważ z reguły jestem niecierpliwa, to tym bardziej chciałabym mieć to już za sobą. Ale umiem się też cieszyć z tego co już mam i to mnie podtrzymuje na duchu. :D

A tak poza tym wszystko w porządku. Dokucza mi tylko ból kręgów szyjnych i karku. :x Nie wiem skąd mi się to przywlekło. Chyba będę musiała wybrać się na masaż do jakiegoś fajnego masażysty. :lol: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko dlaczego masz zastój w budowie??

 

Witajcie dziewczęta! :wink: :D

 

Powód zastoju jest banalny. Dekarze kończą układać dach na innej budowie i przyjdą do mnie za jakieś 3 tyg. :( Niestety nie da się tego przeskoczyć. Ale jestem zadowolona, że mam już ofoliowany daszek. :D Teraz już mi nic nie nakapie i spokojnie mogę poczekać.

 

Asiu jak tam nauka jazdy na nartach? Śnieg był, czy raczej wiosna? :roll:

 

Edytko ja dopiero w sobotę będę jechać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Anetko Ty to wiesz co ja lubię. :lol: :wink:

Co prawda boli mnie kark, ale nóżkę :lol: też może mi wymasować.

 

Jakby taki masażysta od nóżki zaczął to kark samby przestał boleć :wink:

A co powiesz na takiego masażystę, :lol:

 

 

 

http://www.virango.pl/files/images/politycy024.jpg

 

Masażysta prima sort, a na głowę czapkę się naciągnie i będzie git :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...